خانه » سینما » اخبار سینما » همکاری بهرام رادان با گلشیفته فراهانی+عکس

همکاری بهرام رادان با گلشیفته فراهانی+عکس

همکاری بهرام رادان با گلشیفته فراهانی+عکس

در زمانی‌ که تمام حواس‌ها به مقوله انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهرهاست و توجه رسانه‌ ها به این مساله حساس کشورمان معطوف شده است متاسفانه اخبار خوبی از وضعیت عرصه هنر به گوش نمی‌رسد و ولنگاریسم زیادی به‌ خصوص در عرصه هنر و سینما شاهد هستیم به‌ ویژه آن‌ که همواره در نزدیکی ایام انتخابات بعضی نامزدهای پوپولیست‌گرا و عوام‌ فریب از طریق هنرپیشه‌ها به‌ خصوص بازیگران مورد دار به تبلیغ برای خود می‌پردازند.

چه این‌ که در خبری آمده بود؛ بهرام رادان این روزها در کنار گلشیفته فراهانی بازیگر متواری فیلم های غربی سرگرم تهیه تیزری است که در آن برای , به‌نام «شهرزاد» مبتلا به کانسر (تومور) است درخواست کمک می‌شود. از قرار حالا حالاها باید از سوی این جماعت هنرمند نوکیسه و بی‌مبالات منتظر دسته‌گل‌های تازه‌ای باشیم. بعد از هنجار شکنی‌های اخیر بازیگران زن مانند نیکی کریمی و … حالا گوی به میدان آقایان افتاده است و بهرام رادان می‌خواهد تا با همکاری با فراهانی به نوعی او را تایید کند.

با کمال تاسف برخی از اهالی هنر سینما به جای این‌که همراه نظام و قوانین آن باشند درمسیر خلاف حرکت می‌کنند تا هم بیشتر دیده شوند و هم به ارزش‌های ملت ایران با حمایت همیشگی برخی از مسوولان نهادها و سازمان‌ها وادارت کشور دهن‌کجی کنند اما در عوض مسوولان سینمایی به‌جای توبیخ یا بایکوت هراندازه که بخواهند تریبون به حضرات می‌دهند تا هنرنمایی کنند.

funjoo.ir/

این درحالی است که در همه جوامع حتی همان هالیوودی که چشم خیلی از اهالی هنر به آن دوخته شد در درجه اول منافع ملی اهمیت دارد.

مطمئنا این همکاری رادان با فراهانی، مدیریت نشده نیست و برخی از متولیان سکولار عرصه سینما هم باید در پشت پرده این ماجراها هدایت‌گر باشند و گرنه به خوبی می‌دانیم که بازیگرجوانی‌ که به لطف پول‌های نهادهای دولتی به شهرت رسیده است هیچ وقت جرات نمی‌کند در کشوری که سینمایش کاملا دولتی و حکومتی است و از توبره بیت‌المال ارتزاق می‌کند این‌گونه گستاخانه با فردی که علنا فحشا را به تصویر می‌کشد و به ابزاری برای اسلام‌ ستیزی و ایران‌ستیزی غربی‌ها تبدیل شده است و به آن هم می‌بالد!! این‌ چنین همکاری کند و جولان بدهد.

درآینده نزدیک پرده هایی دیگر از علل هنجار شکنی افرادی چون رادان با فرارسیدن روزهای سرنوشت ساز ایران اسلامی منتشر خواهد گردید.اخرین پست مرتبط

رونمايي از پوستر فيلم سينمايي جاده قديم

رونمایی از پوستر فیلم سینمایی جاده قدیم

رونمایی از پوستر فیلم سینمایی جاده قدیم رونمایی از پوستر فیلم سینمایی جاده قدیم   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *