همسر سعید عابدینی همسرم به تصاویر اعتیاد داشت! +عکس

همسر سعید عابدینی همسرم به تصاویر اعتیاد داشت! +عکس

همسر سعید عابدینی همسرم به تصاویر اعتیاد داشت! +عکس

سایت فارسی صدای آمریکا در گزارشی از کناره گیری نغمه عابدینی همسر سعید عابدینی، کشیش ایرانی-آمریکایی زندانی در ایران، از کارزار تبلیغاتی برای آزادی همسرش خبر داد.

نغمه عابدینی با تغییر جهتی غیرمنتظره اعلام کرد به دلیل آزار و بدرفتاری های همسرش، از کارزار تبلیغاتی برای آزادی او کنار می رود.

سعید عابدینی به اتهام “اقدام علیه امنیت ملی” به ۸ سال حبس محکوم شده و از سال ۱۳۹۱ تاکنون در زندان به سر می برد.

همسر این کشیش ایرانی در گزارشی که روز جمعه ۲۲ آبان ماه در روزنامه واشنگتن پست منتشر شد، مدعی شده همسرش انواع بدرفتاری ها از قبیل آزار جنسی به سبب اعتیاد به تصاویر و آزارهای فیزیکی و روانی را علیه او انجام داده است.

همسرسعید عابدینی می گوید این آزارها از ابتدای زندگی مشترکشان آغاز شده بود و هنوز ادامه داشت.

روزنامه واشنگتن پست نوشته است نغمه عابدینی، پس از بازداشت همسرش در سال ۲۰۱۲ میلادی به یک چهره مبارز در امر آزادی مذهب تبدیل شده بود. اما او به تازگی دو سخنرانی خود در همین زمینه را لغو کرده است.

گفتنی است سایت صدای آمریکا دقایقی پس از انتشار این گزارش اقدام به حذف آن کرد و مطلب جدیدتری را جایگزین کرد. صدای آمریکا به نقل از همسر عابدینی افزود که وی در حالت روانی طبیعی این مطالب را بیان نکرده است!

همسر سعید عابدینی: همسرم به تصاویر  اعتیاد داشت!
همسر سعید عابدینی: همسرم به تصاویر اعتیاد داشت!

 

،واکنش

سایت فارسی صدای آمریکا,صدای آمریکا,نغمه عابدینی,آزار جنسی,اعتیاد,تصاویر مستهجن,آزارهای فیزیکی,روزنامه واشنگتن پست,همسر سعید عابدینی,سعید عابدینی,کشیش ایرانی,


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *