خانه » سینما » اخبار سینما » نقش کلیشه ‎ای یک بازیگر در سریال تنهایی لیلا + عکس

نقش کلیشه ‎ای یک بازیگر در سریال تنهایی لیلا + عکس

نقش کلیشه ‎ای یک بازیگر در سریال تنهایی لیلا + عکس

نقش کلیشه ‎ای یک بازیگر در سریال تنهایی لیلا + عکس

بهروز شعیبی در تنهایی لیلا

این روزها سریال «تنهایی لیلا» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و با بازی شعیبی روی آنتن رفته است و شخصیت محمد با بازی او در این سریال بهانه‌ای شده برای نگاهی به نقش‌های مختلف او.

یک روزنامه در گزارشی یک صفحه‌ای از نوع بازی تا شیوه لباس پوشیدن شعیبی را مورد بررسی قرار داده است.

بهروز شعیبی , عکس بهروز شعیبی , فیلم های بهروز شعیبی , سریال جدید بهروز شعیبی , بهروز شعیبی در سریال تنهایی لیلا , پرشین وی , persianv

بهروز شعیبی در تنهایی لیلا

در بخشی از گزارش این روزنامه آمده است: «محمد در سریال «تنهایی لیلا» تازه‌ترین نقش بهروز شعیبی است که به وضوح از خصوصیات سیدرضا در «طلا و مس» وام گرفته است.»

در نگاهی به گریم این بازیگر آمده است: «بهروز شعیبی در «تنهایی لیلا» مجددا همان گریم همیشگی خود را حفظ کرده. موها و ریشش نسبتا بلند و آشفته با همان عینک دور مشکی معروف؛ گریمی که بیشتر شکل و شمایل یک بچه مثبت، آدم خوب یا فردی بسیار ساده و بی‌آلایش را نمایش می‌دهد.»

این روزنامه در نگاهی به خصوصیات رفتاری کاراکترهای شعیبی آورده است: «آقا محمد سریال «تنهایی لیلا» را می‌توان شمایلی کامل از نقش‌های مثبت بهروز شعیبی دانست. او پیش از این رگه‌های پررنگی از نقش محمد را به نمایش گذاشته بود؛‌ ولی حالا وجوه مذهبی و مثبتش به اوج رسیده است.»

شعیبی چند تجربه کارگردانی در سینما و تلویزیون هم داشته است. نگاهاین روزنامه به شیوه کار او در کارگردانی کمی متفاوت از بازی‌هایش است: «بهروز شعیبی برخلاف بازی‌های یکنواخت در کارگردانی سعی کرده کارنامه‌ای متنوع داشته باشد. البته منظور از تنوع تکنیک کارگردانی است نه فیلمنامه‌هایی که برای تصویر کردن انتخاب می‌کند.»

روزنامه هفت صبح

 

بهروز شعیبی , عکس بهروز شعیبی , فیلم های بهروز شعیبی , سریال جدید بهروز شعیبی , بهروز شعیبی در سریال تنهایی لیلا , پرشین وی , persianvاخرین پست مرتبط

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران خلاصه قسمت آخر سریال Hercai …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *