خانه » مد و زیبایی » دکوراسیون » مدل های عجیب شیر روشویی لوکس ساخته شده توسط پرینتر سه بعدی

مدل های عجیب شیر روشویی لوکس ساخته شده توسط پرینتر سه بعدی

مدل های عجیب شیر روشویی لوکس ساخته شده توسط پرینتر سه بعدی

مدل های عجیب شیر روشویی لوکس ساخته شده توسط پرینتر سه بعدی

شاید در گذشته یا حتی زمان حاضر کسی حتی فکر نمی کرد که روزی می شود یک شیر روشویی لوکس را به بوسیله پرینترهای پیشرفته، تولید کرد. در این مطلب شما را با مدل هایی از شیر آب ساخته شده توسط پرینترهای سه بعدی آشنا خواهیم کرد که بعنوان اولین نمونه های موجود درجهان هستند که توسط این پرینترها ایجاد شده اند و جالب اینجاست که کاملا عملی و قابل استفاده نیز هستند. شیرهایی که از طرحهایی بسیار زیبا بهره می برند و بنوعی انقلابی در صنعت طراحی شیرهای آبی که به صورت روزمره از آنها استفاده می کنیم بوجود آورده اند. مطمئنا هر زمانی که می خواهید دست های خود را با چنین شیرهایی بشویید ارزش بالای طراحی چنین شیرهایی را ستایش خواهید کرد. استفاده از فلز آلومینیوم در ساخت این شیرها به طراحان اجازه داده شکلی بسیار زیبا و البته جادویی برای خروج آب از شیر بوجود بیاورند.

یکی از مدل های شیر آب پرینت شده توسط پرینترهای سه بعدی، با استفاده از طرح شبکه ای پیچیده به شکل هنری ساخته شده و نمایی کلاسیک به خود گرفته است بطوریکه هیچگونه لبه ای تندی در طراحی این مدل دیده نمی شود. در مدل بعدی قسمت پایه شیر به چهار لوله نازک تقسیم شده است تا شکلی سنتی و قدیمی در طرح خود بوجود بیاورد و در عین حال چشم ها را به سمت خود جذب کند. این دو مدل با طراحی منحصر بفرد خود، راهی کاملا ابتکاری و جدید برای جریانی که به دستان مصرف کننده می رسد ابداع کرده اند. اما مدل سوم بدون شک عجیب ترین طرح را بخود اختصاص می دهد.

قسمت انتهایی این شیر به ۱۹ مجرای آب تقسیم می شود که هر کدام از آنها توسط طراحی دقیق با نرم افزارهای پیچیده طراحی شده اند تا حسی یگانه هنگام برخورد آب بادست هایتان ایجاد کند. این مدل بنوعی از رود متلاطمی که بروی صخره و سنگ ها جریان دارد الهام گرفته است. هر کدام از این ۱۹ مجرا طوری طراحی شده اند تا در کنار هم تاثیر خود را برای ایجاد چنین حسی بروی دست مصرف کننده بوجود بیاورند.

 

3D-faucets-forms-with-unique-designs (1)

3D-faucets-forms-with-unique-designs (3)

3D-faucets-forms-with-unique-designs (2)

3D-faucets-forms-with-unique-designs (4)

3D-faucets-forms-with-unique-designs (5)

3D-faucets-forms-with-unique-designs (6)

3D-faucets-forms-with-unique-designs (7)

3D-faucets-forms-with-unique-designs (8)

3D-faucets-forms-with-unique-designs (9)

3D-faucets-forms-with-unique-designs (10)

3D-faucets-forms-with-unique-designs (11)

3D-faucets-forms-with-unique-designs (12)

3D-faucets-forms-with-unique-designs (13)

3D-faucets-forms-with-unique-designs (14)

3D-faucets-forms-with-unique-designs (15)

3D-faucets-forms-with-unique-designs (16)

شیر روشویی لوکس

the axor starck v شیر آب گردابی,راهنمای انتخاب شیر آب مناسب برای حمام,عکس از زیباترین مدل های شیر آب,مدل شیرآلات ساختمانی قهرمان اهرمی ظرفشویی,مدل های جدید شیر آب سینک ظرفشویی آشپزخانه با طراحی مدرن,مدل های جدید شیر آب و روشویی برای سرویس بهداشتی وحمام,مدل های عجیب شیر روشویی لوکس ساخته شده توسط پرینترهای سه بعدی

 

the axor starck v شیر آب گردابی,راهنمای انتخاب شیر آب مناسب برای حمام,عکس از زیباترین مدل های شیر آب,مدل شیرآلات ساختمانی قهرمان اهرمی ظرفشویی,مدل های جدید شیر آب سینک ظرفشویی آشپزخانه با طراحی مدرن,مدل های جدید شیر آب و روشویی برای سرویس بهداشتی وحمام,مدل های عجیب شیر روشویی لوکس ساخته شده توسط پرینترهای سه بعدیاخرین پست مرتبط

عید فطر,کارت تبریک عید فطر,کارت پستال عید فطر,کارت پستال,ماه رمضان

کارت پستال های زیبای و جدید تبریک عید فطر

کارت پستال های زیبای و جدید تبریک عید فطر کارت پستال های زیبای و جدید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *