خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » مادری که دخترانش را برای تجاوز به مرد ۵۱ ساله می فروخت! +تصاویر

مادری که دخترانش را برای تجاوز به مرد ۵۱ ساله می فروخت! +تصاویر

مادری که دخترانش را برای تجاوز به مرد ۵۱ ساله می فروخت! +تصاویر

مادری که دخترانش را برای تجاوز به مرد ۵۱ ساله می فروخت! +تصاویر

تجاوز جنسی,خبر تجاوز,فروش دختران خردسال,دختر خردسال,ماجرای تجاوز,تجاوز به دختر,داستان تجاوز,تجاوز جنسی دختر کوچک,اخبار حوادث

یک زن بیکار پس از آشنایی با مرد ۵۱ ساله به دلیل بی پولی و در ازای دریافت پول، دو دختر را در سن ۶ و ۸ سالگی به مرد شیطان صفت به منظور تجاوز جنسی می فروخت!

داستان فروش دختران برای تجاوز جنسی توسط مادر به یک مرد

دادستان با تامل و تاسف پرونده را باز و شرح ماجرا را اعلام می کند. متهمان این پرونده مرد ۵۱ ساله اهل نیوجرسی و یک زن ۴۴ ساله اهل فیلادلفیا است که در یک اقدام شیطانی بر روی دو دختر ۱۴ و ۱۲ ساله معامله کردند.

مادری که دخترانش را برای تجاوز به مرد 51 ساله می فروخت! (تصاویر)

مادر بی رحم دخترانش را برای تجاوز فروخت

” آلفردو روزالس” مردی که با پرداخت پول به مادر دو دختر نوجوان به مدت ۶ سال به انها تجاوز کرد در رابطه با این اقدام شرورانه گفت :من از سالها پیش با هماهنگی با مادر این دختران با آنها رابطه جنسی برقرار می کردم .

مادری که دخترانش را برای تجاوز به مرد 51 ساله می فروخت! (تصاویر)

ماجرای فروش دختران به مرد ۵۱ ساله برای تجاوز

روزالس که یک مکانیک متاهل است از سال ۲۰۱۰ با این خانواده آشنا شد و از همان زمان هر هفته برای اجرا کردن نقشه شومش به محل زندگی انها می آمده است . ابتدا اینطور استدلال می شده که دختر ۱۲ ساله در آن زمان مورد تجاوز قرار نمی گرفته است و چند سالی است که مادرش او را هم فروخته است اما دختر ۱۴ ساله از همان ابتدای جنایت قربانی نیت شوم مرد و مادرش شده بود اما متاسفانه بعد از بازجویی ها مشخص شد که آزار دختران بی گناه از سن ۶ و ۸ سالگی انها آغاز شده بود.

زن ۴۴ ساله در بازجویی ها اذعان داشت که سالها پیش بیکار شده بود و توانایی تامین مخارج زندگی را نداشته به همین علت اقدام به این عمل شرم اور زده است. قاضی پرونده هر دوی این متهمان را به زندان و پرداخت جریمه نقدی به میزان ۵۰۰٫۰۰۰ و ۳۰۰٫۰۰۰ دلار به ترتیب برای مرد و زن متهم کرد.

 

منبع:تاپ ناز فان جو

تجاوز جنسی,خبر تجاوز,فروش دختران خردسال,دختر خردسال,ماجرای تجاوز,تجاوز به دختر,داستان تجاوز,تجاوز جنسی دختر کوچک,اخبار حوادثاخرین پست مرتبط

شرایط پیش فروش عادي دنا پلاس اتوماتیک – خرداد ماه 98

شرایط پیش فروش عادی دنا پلاس اتوماتیک – خرداد ماه ۹۸

شرایط پیش فروش عادی دنا پلاس اتوماتیک – خرداد ماه ۹۸ شرایط پیش فروش عادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *