ماجرای رحیم شهریاری و شبکه GEM

ماجرای رحیم شهریاری و شبکه GEM

ماجرای رحیم شهریاری و شبکه GEM

رحیم شهریاری در نشستی خبری با تاکید براین که برگزاری کنسرت در کشورهای همسایه سیاسی شده است، از این که به سختی مجوز اجرا در شهرهای آذری زبان به او داده می شود، انتفاد کرد.

funjoo.ir-رحیم-شهریاری

رحیم شهریاری به درخواست شبکه جم نه گفت

نشست خبری تور کنسرت های رحیم شهریاری در تهران و شهرستان ها روز گذشته با حضور این خواننده و رسول ترابی، برگزارکننده این تور در تهران برگزار شد.

رحیم شهریاری، خواننده موسیقی پاپ آذری درابتدای این نشست گفت:«پنجم شهریور ماه بزرگترین کنسرت من به لحاظ تعداد موزیسین، گروه حرکات بدنی و سالن برگزار خواهد شد که در این کنسرت آهنگ تازه ای را با نام «تیم های آذربایجانی» رونمایی خواهم کرد. چند سالی هست که می خواستم این موسیقی را برای تمام تیم های آذربایجانی بخوانم.»

او درباره تور کنسرت هایش در شهرستان ها و خارج از ایران گفت:«۲۵ شهریور در رامسر، چهارم شهریور در تبریز، پنجم شهریور در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، ۹ شهریور در تبریز، و ۲۳ و ۲۴ شهریور در تالار وحدت اجراهایی خواهیم داشت.»

شهریاری با ابراز تاسف از عدم برگزاری کنسرت در شهر اردبیل گفت:«بیشتر کنسرت های من در آمریکا، اروپا و تهران برگزار می شود و متاسفانه کنسرت گذاشتن در این مکان ها آسان تر از برگزاری کنسرت در اردبیل است. در حالی که باید بیشترین کنسرت های من در شهرهای ترک زبان باشد اما عده ای آدم های تنگ نظر و بی سواد در ادارات ارشاد استان هستند که خوانندگان پاپ فارسی را به خواننده آذری ترجیح می دهند. بسیار دوست دارم هر یک یا دو ماه یکبار در اردبیل و آذربایجان که طرفداران بسیاری دارم کنسرت داشته باشم.»

 

او ادامه داد:«خوشبختانه امام جمعه های شهرستان های آذری زبان هیچ مشکلی با من ندارند و همه آنها موسیقی من را دوست دارند. من از ائمه جمعه ضربه ای نخوردم اما مشکل اصلی برای صدور مجوز کنسرت در این شهرستان ها مسئولان ارشاد استانی هستند که من واقعا از همه آنها دلگیرم.»
شهریاری با تاکید بر این که برگزاری کنسرت در کشورهای همجوار سیاسی شده است، گفت:«من برای برگزاری کنسرت به شهرهای باکو، نخجوان و آنتالیا دعوت شدم و نرفتم. هر سال از من دعوت می شود که در تور کنسرت های آنتالیا شرکت کنم اما پشت ماجرای این کنسرت ها شرکت های اسرائیلی هستند. بزگترین کنسرت گذاران کانال جِم تی وی تماس گرفتند اما من حاضر به برگزاری کنسرت از طریق این کنسرت گذاران نشدم.»
رحیم شهریاری خواننده موسیقی آذری در بخش پایانی سخنانش به نقل خاطره ای از مهران مدیری پرداخت و گفت:«چند سال پیش که سریال قهوه تلخ پخش می شد بدون اجازه من از آثارم در موسیقی این سریال استفاده شده و هیچ نامی از من ذکر نشده بود. وکیلم به من پیشنهاد داد که شکایت کنم و به این شکل تولید سریال متوقف شود اما به پیشنهاد یکی از دوستان به مدیری خبر داده شد و او طی تماسی من را به دفترش دعوت کرد. با دیدن من ضمن عذرخواهی خواست تا به پیشنهاد رقمی از سوی من حقوق مادی این اثر را پرداخت کند. وقتی چنین برخوردی را از مهران مدیری دیدم به او گفتم همین که شما از این موسیقی ها برای شادی مردم استفاده می کنید برای من کافی است و هیچ پولی از شما نمی خواهم البته اسم من در تیتراژ پایانی گذاشته شد.»

ماجرای رحیم شهریاری و شبکه GEM

منبع : رکنا -/ر

 

ماجرای رحیم شهریاری و شبکه GEM

ماجرای رحیم شهریاری و شبکه GEM,فانجو,رحیم شهریاری ,خواننده  , شبکه جم , سریال قهوه تلخ ,مطالب مرتبط

فروش فوق‌ العاده ایران‌ خودرو مرحله نهم

فروش فوق‌ العاده ایران‌ خودرو مرحله نهم فروش فوق‌ العاده ایران‌ خودرو مرحله نهم گروه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *