خانه / اخبار روز / اخبار خارجی / فیلم افشاگری خواننده زن ایرانی‌تبار مقیم اسرائیلفیلم افشاگری خواننده زن ایرانی‌تبار مقیم اسرائیل

فیلم افشاگری خواننده زن ایرانی‌تبار مقیم اسرائیل

فیلم افشاگری خواننده زن ایرانی‌تبار مقیم اسرائیل

فیلم افشاگری خواننده زن ایرانی‌تبار مقیم اسرائیل
فیلم افشاگری خواننده زن ایرانی‌تبار مقیم اسرائیل

 

خواننده زنی که در سرزمین های اشغالی زندگی می‌کند از وضعیت زنان در میان صهیونیست‌ها می‌گوید.

به گزارش فان جو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ حنا جهان‌افروز، خواننده ایرانی‌تبار مقیم سرزمین های اشغالی، در گفتگویی که با یکی از شبکه های ماهواره‌ای داشته در مورد سناریوی حضور بهائیان، وضعیت زنان و افراد غیریهودی در شهرهای صهیونیست نشین سرزمین های اشغالی افشاگری می‌کند. او در بخشی از صحبت هایش سناریوی حضور بهائیان در فلسطین اشغالی و همچنین خشونت های جسمی و روحی صهیونیست‌ها علیه زنان را بازگو می‌کند.

جهان‌افروز که یهودی زاده‌ای ایرانی‌تبار بوده و از سال ۶۱ هجری شمسی به سرزمین های اشغالی مهاجرت کرده، شرایط زندگی افراد غیریهودی در این سرزمین‌ها را ناممکن می‌داند چراکه صهیونیست‌های تندرو معتتقدند هیچ فرد غیریهودی نباید در سرزمینشان زندگی کند.

افشاگری های پی در پی از رژیم صهیونیستی در حالی صورت می‌گیرد که آنها همچنان با پدیده مهاجرت معکوس مواجه‌اند، به معنای دقیق‌تر افشای حقایق موجود در رژیم صهیونیستی نمک روی زخم چندین ساله آنها می‌ریزد و طرح های تشویقی‌شان برای بازگرداندن یهودیان به سرزمین‌های اشغالی را بی‌نتیجه می‌گذارد.

رژیم صهیونیستی، شهروندان خود را به سه دسته تقسیم‌ کرده، به گونه‌ای که شهروندان این رژیم عملا با یک سیستم تبعیض نژادی شدید مبتنی بر اختلاف طبقاتی مواجه هستند؛ از طرفی رژیم صهیونیستی با بحران امنیت و وضعیت داخلی آشفته و همچنین صلح ناپایدار مواجه است و عملا شکاف طبقاتی و بحران امنیت را می‌توان از مهمترین دلایل اجتماعی و سیاسی وضعیت نابسامان زندگی در سرزمین‌های اشغالی بیان کرد.

ویدیو: خواننده زن اسرائیلی در حال افشاگری +فیلمخواننده زنی که در سرزمین های اشغالی زندگی می‌کند از وضعیت زنان در میان صهیونیست‌ها می‌گوید.

فیلم افشاگری خواننده زن ایرانی‌تبار مقیم اسرائیلمطالب مرتبط

پست جدید بهنوش بختیاری: ما اینیم... | واکنش بازیگر زن به حمله موشکی سپاه

پست جدید بهنوش بختیاری: ما اینیم… | واکنش بازیگر زن به حمله موشکی سپاه

پست جدید بهنوش بختیاری: ما اینیم… | واکنش بازیگر زن به حمله موشکی سپاه پست …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *