خانه / اخبار روز / فوتبالیست معروف ایرانی خیانت کرد، همسرش تقاضای طلاق کرد! + نام فوتبالیستفوتبالیست معروف ایرانی خیانت کرد، همسرش تقاضای طلاق کرد! + نام فوتبالیست

فوتبالیست معروف ایرانی خیانت کرد، همسرش تقاضای طلاق کرد! + نام فوتبالیست

فوتبالیست معروف ایرانی خیانت کرد، همسرش تقاضای طلاق کرد! + نام فوتبالیست

فوتبالیست معروف ایرانی خیانت کرد، همسرش تقاضای طلاق کرد! + نام فوتبالیست,فان جو, اخبار ورزشی, خیانت, خیانت ورزشکار ایرانی, طلاق همسر فوتبالیست,

زن جوان که شبیه به یکی از بازیگران معروف است مقابل قاضی ایستاد و از خیانت شوهرش صحبت کرد و به همین دلیل تقاضای طلاق کرد. همسر فوتبالیست این خانم گویا با زنی در تهران رابطه پنهانی دارد.

 

فوتبالیست معروف به نام “جیم” به همسرش خیانت کرد

در همهمه راهروی شلوغ مجتمع قضایی خانواده – ونک – زن جوان را کسی نمی شناخت، اما همسرش فوتبالیست معروفی بود. «سهیلا» شبیه یکی از بازیگران مشهور سینما بود اما برخلاف اکثر هنرپیشه ها لباس ساده ای به تن داشت و آرایش هم نکرده بود.در لحظات باقی مانده تا وقت رسیدگی به دادخواستش، به شوهرش فکر می کرد که از حدود یک سال قبل آفتابی نشده بود.

همین طور به زن جوانی که ممکن بود شریک زندگی اش شده باشد – و به دو دخترش – که در خانه منتظر برگشتن مادر از دادگاه و پدرشان از سفر بودند.

از آنجا که نام همسرش با «ج» شروع می شد برای همین اسمش را گذاشته بود؛ «آقای جیم». درنظر سهیلا زندگی ۱۴ ساله با آقای جیم مثل اردوی کوتاه قبل از مسابقه می ماند که سریع به پایان رسیده بود. تصور می کرد هوا طوفانی شده و مسابقه فینال نیمه تمام مانده است. حس می کرد در این بازی نیمه تمام نتیجه ای به جا نمانده جز دو دختر مهربان و البته مادری دلشکسته و یک پدر فراری. سهیلا روزگاری عاشق فوتبال بود و حالا با خودش فکر می کرد اگر در سال های نوجوانی آنقدر در دنیای مستطیل سبز غرق نشده بود، شاید در این روز سرد پاییزی مقابل اتاق دادگاه شعبه ۲۷۶ ننشسته بود.

ماجرای آشنایی و ازدواج پرعشق سهیلا با همسر فوتبالیست

نخستین دیدار سهیلا با آقای جیم در یک روز بهاری اتفاق افتاد، هرچند پیش از آن عکس های او را در خانه دوستش دیده و توصیف او را زیاد شنیده بود. «ملیحه» خواهر این فوتبالیست با یک مربی فوتبال ازدواج کرده بود به همین خاطر برادرش هم در شهرستان خودش وارد دنیای فوتبال شده بود. زود پیشرفت کرده و به پنالتی زن حرفه ای لیگ دسته دو معروف بود. آقای جیم گاهی به خانه خواهرش در تهران می آمد و از شوهرخواهرش درس می گرفت. در یکی از همین مسافرت ها بود که سهیلا با آقای جیم در حوالی خانه ملیحه برخورد کرد.

در آن روز زیبای بهاری سهیلا برای کنکور آماده می شد، که پسر جوان سر راهش سبز شد بعد هم به سهیلا شماره تلفن داد و خواست بیشتر با هم آشنا شوند. اما دختر جوان تصمیمی برای ازدواج نداشت، اهل دوستی خیابانی هم نبود به همین خاطر همانجا مخالفت کرد. اما وقتی شنید موضوع ازدواج در میان است، ته دلش خوشحال شد که سرنوشتش با یک فوتبالیست گره خورده است. بعد هم موضوع را با مادرش درمیان گذاشت. مادر سهیلا که سرد و گرم روزگار را چشیده بود، همان شب تأکید کرد؛ازدواج با آدمی مشهور مثل یک فوتبالیست دردسرهای خاص خودش را دارد. با این حال وقتی اصرار دخترش را برای آشنایی بیشتر با پسر جوان دید، کوتاه آمد. چاره ای نداشت، چرا که سهیلا یکی یکدانه بود و حرفش برو داشت.

موقعیت آقای جیم حکم می کرد که تا یکسال به همراه تیم شهرشان در بازی و اردو باشد. بنابراین تمام دیدار آنها در نخستین سال به یک مهمانی خانوادگی در خانه ملیحه ختم شده و چند تماس و ملاقات در کافی شاپ. آقای جیم تنها ۲۳ سال داشت. قد بلند و خوش چهره بود. اما آنچه سهیلا را متقاعد به زندگی با او می کرد جدا از فوتبالیست بودن و احتمال آینده درخشانش، سادگی و ابراز عشق و علاقه اش بود. مرد جوان سال بعد به یک تیم آبادانی رفت تا آنکه در پایان فصل فرصتی برای خواستگاری پیش آمد.

سهیلا خیلی زود فهمید که خانواده خواستگارش چندان شباهتی با طبقه اجتماعی خانواده خودش ندارند، با این حال همه چیز را با پسر جوان هماهنگ کرد. از طرز لباس پوشیدن گرفته تا حرف زدن و هدایایی که خواهند آورد. امیدوار بود که پدر و مادر خودش نتوانند «نه» بگویند. اما در شب خواستگاری مشکلی پیش آمد و مهریه به رقم ۱۵ میلیون تومان پول نقد و ۱۴۴ سکه سقوط کرد. گرچه بین خودشان روی ۳۱۴۴ سکه قرار گذاشته بودند، اما آقای جیم نتوانست جلوی خانواده اش دربیاید و به رسم خانوادگی خودشان تن داد. سهیلا که دلباخته بود کاری به عدد و رقم مهریه نداشت. به همین خاطر با رضایت او بر سر مهریه یک هفته بعد نامزد شدند و آقای جیم راهی شهر طرف قرارداد با تیم فوتبالش شد.

سال اول نامزدی، سهیلا مشغول تحصیل در رشته حقوق بود و آقای جیم مشغول گرد و خاک کردن در زمین های فوتبال لیگ برتر. تمام ارتباط آنها باز هم به چند ملاقات و مهمانی و تماس های متعدد تلفنی ختم می شد. در همان سال تیم آقای جیم در ناباوری تمام به دسته دو سقوط کرد، ولی سهیلا در قامت یک مدیربرنامه برای نامزدش ظاهر شد و با پیگیری های زیاد توانست رضایتنامه او را بگیرد و شوهر آینده اش را وارد یک تیم تهرانی کند. انگار فاصله جغرافیایی بین آنها که کم شد، آقای جیم هم انرژی گرفت و به پدیده آن سال مبدل شد. حالا دیگر خبر بازی و شوت های طلایی مرد زندگی سهیلا تیتر همه روزنامه ها شده بود. دست تقدیر هم روی خوش را به آنها نشان داد و قراردادهای میلیونی به طرف پسر جوان سرازیر شد. به همین خاطر جشن عروسی مفصلی گرفتند و زندگی زیر یک سقف را آغاز کردند.

در لحظاتی که سهیلا پشت در دادگاه به انتظار نشسته بود خوب یادش می آمد که پس از عقد نخستین قرارداد، به شوهرش پیشنهاد کرد یک آپارتمان ارزان اجاره کنند و یک واحد مغازه بخرند تا به درد آینده و زندگی شان بخورد اما پسر جوان قبول نکرد و زوج جوان دو سال بعد به سعادت آباد نقل مکان کردند. حالا دیگر یک ماشین هم داشتند با پس اندازی مختصر و دو خط تلفن همراه. اما اجاره نشینی سهیلا را راضی نمی کرد، برای همین چند ماه بعد طلاهایش را فروخت، سکه های هدیه عروسی را بیرون آورد، از پدر و برادرانش هم قرض گرفت و گذاشت روی پس اندازشان و بالاخره یک آپارتمان خریدند. روز اسباب کشی دل تو دلش نبود. آنها صاحبخانه شده بودند و حالا فرصت داشتند بچه دار شوند.

دخترشان «سوگل» که به دنیا آمد، برکت هم به زندگی شان سرازیر شد. آقای جیم با یک تیم خوب قرارداد بست و خیلی زود یک ماشین شاسی بلند گرانقیمت خرید. هروقت هم فرصت می شد به سفر خارجی می رفتند. کم کم آقای جیم هم عقل معاش پیدا کرد و در همان شهر شمالی شروع کرد به خریدن زمین و ویلا. مدتی بعد تعداد املاک و مستغلات آنها به تهران و شهر پدری آقای جیم هم رسید و سهیلا در کنار امور فرزندشان کاری نداشت جز اینکه لباس های شوهرش را آماده کند، برایش وقت متخصص پوست و مو بگیرد یا با عکاسان مجله ها هماهنگی کند.دختر دومشان که به دنیا آمد، یک خانه بزرگ در شمال تهران خریدند و در مدت حضور آقای جیم در شمال کشور، سهیلا و بچه ها هم چند ماهی با همسر و پدرشان بودند. البته آنها هراز گاهی اختلاف پیدا می کردند، اما هربار یکی گذشت می کرد و آقای جیم گاهی قبل از بازی تماس می گرفت و با به دست آوردن دل سهیلا پا در زمین می گذاشت. رابطه گرم آنها نقل محافل ورزشی بود، تا اینکه آقای جیم به یک تیم در جنوب کشور پیوست.

اما سهیلا می دانست که با این قرارداد کمتر می تواند شوهرش را ببیند. از همان سال بود که شوهر برای گوشی تلفن همراه رمز گذاشته بود و هر زمان هم به تهران می آمد در بالکن خانه حرف می زد یا هر وقت سهیلا به جنوب می رفت، زودتر بلیت هواپیما دستش می داد که برگردد به تهران. زن جوان که به رفتارهای شوهرش مشکوک شده بود یک روز قبل از ریختن لباس ها در ماشین لباسشویی یک قبض بانکی در جیب شوهرش پیدا کرد که مبلغی برای یک خانم واریز شده بود. توضیح آقای جیم این بود که گاهی کار خیر می کند و این مورد هم یکی از آنهاست. سهیلا هم سعی کرد حرف شوهرش را باور کند و … سال بعد شوهرش به تیم دیگری رفت و فاصله آنها بیشتر شد. حالا بچه ها بزرگتر شده بودند و جای خالی پدر را به خوبی حس می کردند.

سوگل باید در پیش دبستانی ثبت نام می کرد. بنابراین سهیلا پیشنهاد داد تا پایان فصل با بچه ها بروند در اهواز زندگی کنند. اما آقای جیم بهانه آورد که اینجا برای زندگی آنها مناسب نیست و همان شب اصرار کرد که برگردند تهران. مرد جوان در حمام بود که گوشی زنگ خورد و اسم زنی آشنا روی صفحه ظاهر شد. اسم همان زنی که چندی قبل نامش را روی قبض بانکی دیده بود. همان شب مشاجره شدیدی بین سهیلا و شوهرش درگرفت. آقای جیم زیر بار آن تماس نرفت و برای اولین بار، صورت زن از سیلی شوهرش داغ شد. سهیلا هم دست بچه ها را گرفت و راهی تهران شد. شوهرش عادت نداشت پولی در حساب جداگانه برای همسرش بریزد، حتی همه املاک و دارایی هایش هم به نام خودش بود. آن شب سهیلا در خیابانی تاریک، چمدان به دست و دو دخترش و ۲۵ هزار تومان پول تنها مانده بود. به خانواده اش زنگ زد، اما آنها به جای واریز پول به کارت، به همسرش زنگ زدند تا کدورت را از دل دخترشان بیرون آورد. البته آقای جیم آمد، معذرت خواهی کرد و خانواده اش را به خانه بازگرداند با این حال صبح روز بعد سهیلا به تهران بازگشت، اما دروغ های شوهرش ادامه داشت. سهیلا فهمیده بود که در تعطیلات بین دو مسابقه شوهرش علاقه ای به تهران آمدن ندارد و حتی در اردوهای تهران هم به خانه نمی آید.

سهیلا خوب به یاد آورد که یکبار رد شوهرش را از فرودگاه زده و دیده بود او به جای آمدن پیش زن و بچه اش به مجتمعی در غرب تهران رفته بود. حتی دو روز کشیک داده بود تا آپارتمان مورد نظر را شناسایی کند اما نتیجه آن همه کارآگاه بازی این شد که آقای جیم به طور کلی جیم شد و هرگز به خانه خودش برنگشت.

در آن صبح سرد پاییزی که سهیلا منتظر رسیدگی به دادخواست مطالبه مهریه اش بود، یک سالی می شد که همسرش را ندیده بود، بچه ها هم تلفنی با پدرشان حرف می زدند و وکیل آقای جیم کارهای او را پیگیری می کرد.

اما سهیلا و فرزندانش می دانستند این پایان کار است و زن و شوهر چاره ای جز طلاق ندارند.سرانجام او وارد اتاق دادگاه شد.

«غلامرضا احمدی» قاضی شعبه ۲۷۶ که پرونده سهیلا را به دقت مطالعه کرده و پیشتر دستور داده بود کارشناسان، مبلغ مهریه نقدی را به نرخ روز محاسبه کنند به سهیلا گفت:مهریه شما می شود ۱۱۲ میلیون تومان به علاوه ۱۴ سکه طلا. حالا سهیلا باید مایملک شوهرش را معرفی می کرد که بتواند مهریه را یکجا دریافت کند، هرچند شنیده بود آقای جیم اموالش را به نام خانواده و دیگران منتقل کرده و قرار نیست پولی به آنها بدهد.

دقایقی بعد همسر فوتبالیست سرشناس پس از امضای چند ورقه از دادگاه بیرون رفت. اما می دانست که روزهای سخت تری پیش روی دارد.

 

 

فوتبالیست معروف ایرانی خیانت کرد، همسرش تقاضای طلاق کرد! + نام فوتبالیست

منبع: تاپ ناز

فوتبالیست معروف ایرانی خیانت کرد، همسرش تقاضای طلاق کرد! + نام فوتبالیست,فان جو, اخبار ورزشی, خیانت, خیانت ورزشکار ایرانی, طلاق همسر فوتبالیست,مطالب مرتبط

عکس پس زمینه و پروفایل ویژه محرم 95 و عاشورا تاسوعا,فان جو,طرح گرافیکی محرم 95 , عکس پروفایل برای ماه محرم , عکس پروفایل محرمی , پروفایل محرمی , پس زمینه محرم,عکس هاي ماه محرم | عکس پروفايل محرم پوستر هاي محرم,عکس هاي ماه محرم + متن | عکس نوشته پروفايل محرم, تصاوير محرم با متن هاي زيبا,عکس نوشته پروفايل محرمي + متن,کارت پستال هاي ماه محرم,کارت پستال محرم,کارت پستال هاي ماه محرم ??,کارت پستال عاشورا,کارت پستال امام حسين (ع), کارت پستال ابا عبدالله,عکس و کارت پستال محرم , پوستر محرم, عکس محرم ??, عکس محرم, عکس محرم ??, تصاوير محرم, کارت پستال محرم, کارت پستال عاشورا, عکس هاي محرم, عکس تسليت محرم, کارت شهادت امام حسين, کارت پستال ويزه محرم, محرم, ,muharram,عکس,عکس ايام محرم,عکس ماه محرم,عکس محرم,عکس مخصوص ماه محرم,عکس هاي ماه محرم,عکس هاي محرم,عکس هاي مخصوص محرم,عکس هاي ويژه ماه محرم,ماه محرم,محرم,عکس‌هاي ماه محرم,تصاوير ماه محرم,عکس‌هاي مناسبتي,عکس‌هاي مذهبي,عکس‌هاي ماه محرم,عکس محرم,محرم,ماه محرم,کارت پستال ماه محرم,کارت پستال يا حسين,عکس‌هاي يا حسين,تصاوير يا حسين,کارت پستال تسليت ماه محرم,کارت پستال واقعه روز کربلا,کارت پستال کربلا,کارت ستال,کارت پستال مذهبي,کارت پستال مناسبتي,دانلود والپيپر محرم,دانلود عکس با کيفيت مرحم,دانلود تصاوير با کيفيت محرم,دانلود عکس بزرگ از محرم,دانلود تصوير بزرگ محرم,دانلود پس زمينه با کيفيت محرم,دانلود پس زمينه با سايز بالا محرم,دانلود کاغذ ديواري محرم,دانلود مجموعه والپيپر محرم,دانلود پک والپيپر محرم,,moharam wallpapers pack free download,muharram,مجموعه والپپيپر ماه محرم,ساير,والپيپر,والپيپر محرم,والپيپر محرم hd,والپيپر محرم 1395,والپيپر با موضوع محرم,والپيپر محرم براي کامپيوتر,والپيپر مذهبي,والپيپر مذهبي زيبا,پس زمينه مذهبي,پس زمينه محرم,والپيپر ويژه محرم,عکس مذهبي,عکس هاي مذهبي,تصاوير مذهبي,عکس مذهبي با کيفيت بالا,عکسهاي مذهبي جديد,

عکس پس زمینه و پروفایل ویژه محرم ۹۷ و عاشورا تاسوعا

عکس پس زمینه و پروفایل ویژه محرم ۹۷ و عاشورا تاسوعا عکس پس زمینه و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *