خانه » سرگرمی » فال و طالع بینی روز » فال روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۲

فال روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۲

http://dl.funjoo.ir/wp-content/uploads/2013/02/fal_ruzane1.jpg

فروردین:

امروز ماه نو در برج ثور می باشد. شخصی ایده جدیدی در زمینه مسائل مالی به شما می دهد. سعی کنید پیش از آن که روش کنید خوب فکر کنید.

اردیبهشت:

امروز ماه نو در برج شماست . بهتر است کمی جشن بگیرید. هم ظاهرتان خوب است و هم احساس خوبی دارید و همه حرف های عاقلانه و منطقی شما را گوش می کنند . طرفداران زیادی پیدا می کنید و همه شما را تحسین می کنند.

خرداد:

امروز ماه نو در برج ثور، قسمت خلاق چارت شما قرار دارد. شاید به خاطر تواضع و فروتنی، استعدادها و توانایی هایتان را پنهان کنید. نقشه هایی دارید که می خواهید آنها را به همکارانتان بگویید اما می خواهید مطمئن شوید که با این کار خودتان را احمق نشان نداده اید که حقیقتاً این کار عاقلانه است. ماه نو زمان خوبی برای شروع تازه است. بنابراین این مسئله را به ذهنتان بسپارید.

تیر:

ماه نو در برج ثور می باشد.اتفاقی با شخصی ملاقات می کنید که بعدها تاثیر زیادی در زندگی تان دارد.زیاد ذهن تان را به این موضوع مشغول نکنید،هر زمانی که مناسب باشد سیارات مقصودشان را به شما نشان می دهند.

مرداد:

امروز ماه جدید است و در خانه گاو ظاهر می شود. این بالاترین نقطه جدول شماست. به این معنی که شما در حال حاضر در موقعیتی عالی به سر می برید و قادرید که تغییراتی را در کارتان و دیگر زمینه های کاری فراهم آورید. ماه نو همیشه زمان خوبی است برای آغاز ماجرائی جدید پس از خلاقیت خود نهایت استفاده را برده و از نیروهایتان استفاده کنید.

شهریور:

چارت شما به روابط قانونی و سفرهای طولانی مربوط می شود.امروز ماه نو است و ماه نو نشانگر فرصتی است برای شروع کاری جدید بنابراین برای تعطیلات بعدی خود برنامه ریزی کنید.اگر می خواهید از کسی پیشنهادی در مورد کاری قانونی بگیرید امروز زمانش است.

مهر:

امروز ماه نو شده و وارد علامت هوایی دوقلو خواهد شد.این امر حاصل خبرخوشی برای روابط نزدیک شما می باشد چرا که بدین معنا است که آنها وارد مرحله جدیدی خواهند شد که هر چیز ناردستی در آن اصلاح خواهد شد.هم چنین این ماه جدید،فرصت خوبی برای پس انداز کردن کمی پول به صورت جدی می باشد.حتی اگر میزان آن اندک باشد در طول مدت زمانی به میزان آن افزوده می شود.

ﺁبان:

امروز ماه کامل است.سعی کنید روزتان را با شادی و تفریح پر کنید و با افرادی باشید که به شما احساس جوانی می دهند.در هفته های آینده کارهای خلاق و هنری برای تان بسیار عالی است.

ﺁذر:

امروز ماه نو است و در خانه اردیبهشت قرار دارد، گرچه ممکن است ایده های بزرگی برای ایجاد تغییرات داشته باشید، اشتیاقتان ممکن است توسط نیازها و امور روزمره کاهش یابد. شاید بهتر است انتظارات خود را کم کنید و توجه خود را روی آنچه د رحال حاضر با وقتی که دارید متمرکز کنید.

دی:

امروز ماه زیبای نو در برج ثور قرار گرفته است. اگر به دنبال عشقی می گردید، حتماً‌ موفق می شوید. لطفاً‌ افرادی را که خیلی از خود مطمئن هستند جدی نگیرید. کسانی که خجالتی و گوشه گیر هستند و توجه شما را بیش تر جذب می کنند.

بهمن:

امروز ماه نو در اردیبهشت است  و شما را به برگرداندن صفحه جدیدی از زندگی خانوداگی دعوت می کند . در بعضی از راهها پیشقدم شوید . به این معنی که برای تغییر منزل اجازه گرفته اید یا تصمیم گرفته اید که مبلمان منزل را عوض کنید یا می توانید خبرهای عالی درباره اعضاء خانواده بشنوید. همچنین ممکن است با بخشی از گذشته تان سازش کنید. تا آن را فراموش کنید.

اسفند:

اگر هلال ماه نو در ثور را بتوانید درک کنید به یک جاه طلبی یا یک رویا می توانید پی ببرید و شانس آن را دارید که این ها را نزدیکتر کنید. شاید بخواهید این را برای خودتان نگهدارید. اما آن به شما احساس سوزشی می دهد که بدانید می توانید بعد از همه به اهتان برسید.اخرین پست مرتبط

عکس نوشته عاشقانه متولدین اسفند ماه

عکس نوشته عاشقانه متولدین اسفند ماه

عکس نوشته عاشقانه متولدین اسفند ماه عکس نوشته عاشقانه متولدین اسفند ماه عکس نوشته از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *