خانه / سرگرمی / فال و طالع بینی روز / فال روز سه شنبه ۲۹ اسفند ۹۱فال روز سه شنبه ۲۹ اسفند ۹۱

http://dl.funjoo.ir/wp-content/uploads/2013/02/fal_ruzane1.jpg

فروردین:

نباید تنها به عقل خودتان تکیه کنید. تنها زمانی می توانید کار درستی را انجام دهید که به ندای درون تان گوش کنید. آن قدرها هم که به نظر می رسد رابطه عاشقانه ای که دارید دوطرفه نیست بنابراین مراقب باشید.

اردیبهشت:

اجازه ندهید به خاطر وفاداری به یک شخص خاص فعالیت های خود را محدود کنید و یا شرایط باعث شوند فکر کنید تاثیر شما در حال کمرنگ شدن است. برعکس با کلمات واضح به آن شخص بفهمانید که هر کس آزادی های خودش را دارد و نباید کسی را مجبور به انجام کاری کرد.

خرداد:

به طور اتوماتیک به دیگران اعتماد می کنید تا زمانی که به دلیلی این اعتماد صلب شود. در مورد مسائلی که شک و تردید دارید، روش خود را عوض کنید. بهتر است کمی محتاط تر باشید زیرا این موضوع باعث می شود سرخورده نشوید اما این موضوع در عین حال سبب می شود که متوجه نشوید اطرافیان تا چه اندازه شما را تحسین می کنند. البته این تحسین ها در آینده ای نه چندان دور نتیجه بسیار عالی خواهد داشت.

تیر:

امروز حال و هوای رویایی دارید و بیشتر از همیشه رویا پردازی می کنید.به این خاطر که خبری از خارج گرفته اید که حس رویاپردازی شما را برانگیخته است.در حقیقت،می توانید به یک آژانس هواپیمایی بروید و تعداد زیادی بوشور مسافرت برای تعطیلات بگیرید.

مرداد:

امروز در روابطتان با اشکال روبه رو می شوید. نمی دانید چیزی را که شخصی به شما می گوید باور کنید و یا این که این تفکری ایده آلیستی و خیالی است. اگر بخواهید این گونه راجع به مطالب فکر کنید، تنها در دایره ای به دور خود می چرخید چرا که در این زمان هیچ چیز مشخص نیست، درعوض چند روز صبر کنید و متوجه خواهید شد که احساستان تغییر کرده است. در آن زمان موقعیت بهتری خواهید بود که راجع به این که چه کاری انجام دهید، تصمیم بگیرید.

شهریور:

امروز شرایط عجیب است.معمولاً فردی منطقی هستید اما در حال حاضر کاملاً برعکس هستید.هر نوع مشکلی باعث می شود تا در خودتان فرو روید اما باید خودتان را نشان دهید.

مهر:

در برخورد به همسرتان بسیار مراقب باشید چرا که شما بیشتر به آن چه فکر می کنید معتقدید تا اتفاقاتی که واقعاً رخ داده.در نتیجه ممکن است خود را راجع به انگیزه های دیگری گول زده و یا آنها را بسیار واقع بین در نظر بگیرید.بعداً متوجه می شوید چه اتفاقی رخ داده و شدیداً ناراحت می شویدوهم چنین در حال حاضر باید از یکی کردن مسائل پوچی و عشقی خوداری کنید چرا که شخصی می خواهد کاری ناشایست و کثیف در مورد شما انجام دهد مگر این که شما قادر باشید در این زمینه بسیار معقول عمل کنید.

آبان:

برای اینکه از امروز بهره ببرید بهتر است روان شناس خودتان باشید و به مسائلی که سبب عدم موفقیت شما می شوند فکر کنید.شاید لازم باشد عمیق تر به آن نگاه کنید و اما اگر بیشتر سعی کنید حتماً موفق می شوید.اگر سعی کنید ترس ها را فراموش کنید قدرت تان نیز بیشتر می شود.

آذر:

وقایعی که در روابط زندگی خانوادگی شما اتفاق می افتد، شرایط حال حاضر را عوض می کند، اگرچه شما احساس راحتی در مورد این تغییرات دارید، دیگران امکان دارد نسبت به وقایع عکس العمل هی زیادی نشان دهد. شما باید از این که خودتان از روبرو شدن با چیزهای غیر منتظره احساس هیجان می کنید ولی دیگران دوست دارند به روال قدیمی زندگی بچسبند خیلی احساس قدردانی داشته باشید.

دی:

امروز ممکن است در بین افراد نزدیک خانواده کشمکشی به وجود آید. این ارتباطی به شما ندارد ولی شما خواه ناخواه به این مسئله کشیده خواهید شد. ممکن است نخواهید طرف کسی را بگیرید.پس باید با سیاست، صلح و آرامش را برقرار کنید.

بهمن:

امروز با دقت قدم بردارید زیرا به نظر می رسد شخصی در مورد کارهای شما حساس است . یک عامل اصلی آن می تواند حسادت باشد . شاید آنها فکر می کنند که مالک شما هستند . این طرز فکر تا جایی به شما مربوط می شود مثل نشان دادن پارچه قرمز به گاو وحشی است ! بهترین زمان برای حل مشکلات از تمام جوانب می باشد.

اسفند:

‌به شما احساسی عاطفی بخشیده اند. سیارت تصمیم گرفته اند که قدرت یک رابطه مخصوص را امتحان کنند کسی قصد دارد که شما را وادار به احساس تقصیر کند و از بحث کردن خسته شوید.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *