خانه » گالری عکس » عکس های ورزشی » عکس های شخصی و بیوگرافی حمیده عباسعلی | کاراته کار

عکس های شخصی و بیوگرافی حمیده عباسعلی | کاراته کار

عکس های شخصی و بیوگرافی حمیده عباسعلی | کاراته کار

 

 

عکس های شخصی و بیوگرافی حمیده عباسعلی | کاراته کار

عکسهای حمیده عباسعلی,زندگینامه و عکسهای حمیده عباسعلی,گالری عکس و بیوگرافی حمیده عباسعلی,عکسهای کاراته کار زن ایرانی حمیده عباسعلی,عکسهای خانوادگی حمیده عباسعلی,عکس جدید حمیده عباسعلی با نجمه خدمتی,عکسهای شخصی نجمه خدمتی,عکس حمیده عباسعلی با پدر و مادرش,ازدواج حمیده عباسعلی,عکس حمیده عباسعلی با همسرش,عکسهای ورزشی حمیده عباسعلی,عکسهای حمیده عباسعلی در حال تمرین,عکسهای جذاب حمیده عباسعلی,عکسها و بیوگرافی حمیده عباسعلی,عکسهای جالب و جدید حمیده عباسعلی,بیوگرافی کامل حمیده عباسعلی,معرفی و افتخارات حمیده عباسعلی,حمیده عباسعلی عکس,hamideh abbasali,,عکسهای شخصی و بیوگرافی حمیده عباسعلی

بیوگرافی حمیده عباسعلی، کاراته کار ایرانی

حمیده عباسعلی در رقابت های جهانی آلمان موفق شد مدال نقره جهان را کسب کند؛ مدالی که نخستین مدال تاریخ کاراته بانوان ایران محسوب می شد.
حمیده عباسعلی (زاده ٢٣ اسفند ۱۳۶۸ در تهران) کاراته‌کار ایرانی است که از ۸ سالگی رشته کاراته را شروع کرده‌ است.

حمیده عباسعلی-Www.Funjoo_Ir_فان جو

حمیده عباسعلی، نخستین مدال تاریخ کاراته بانوان ایران را کسب کرد

نام حمیده عباسعلی مترادف با مدال است؛ ستاره ای که انحصار مردان بر رشته ای چون کاراته را شکست و با مدال های رنگارنگش نشان داد کاراته ایران در حوزه بانوان نیز ستاره دارد. نخستین بار در اینچئون بود که دریافتیم ستاره ای تازه در کاراته ظهور کرده است. برای ورزش ایران که پیش از این در کاراته نام های بزرگی چون برادران روحانی و جاسم ویشگاهی را شنیده بود، حمیده عباسعلی یک نام نه چندان آشنا بود، اما او در بازی های آسیایی اینچئون با خونسردی و صلابت مثال زدنی اش روی تاتامی رفت و رقبای مدعی را کنار زد تا مدال طلا را با اقتدار به چنگ آورد.

 

حمیده عباسعلی در کاراته بانوان به نوعی یک صف شکن بود و با موفقیت او مسیر برای حضور دیگر بانوان در این رشته هموار شد. حمیده عباسعلی در رقابت های جهانی آلمان موفق شد مدال نقره جهان را کسب کند؛ مدالی که نخستین مدال تاریخ کاراته بانوان ایران محسوب می شود.

افتخارات ورزشی حمیده عباسعلی

√ کسب مقام اول و دوم مسابقات جهانی سبک ایتو سکای در سالهای ۲۰۰۶ و ۲۰۰۵
√ کسب مقام اول مسابقات سبک شیتو کای جهان در سال ۱۳۸۷ – چین
√ کسب مقام سوم آسیایی جوانان و امید در سال ۱۳۸۹ – هنگ کنگ
√ کسب مقام دوم جایزه یزرگ ترکیه در سال ۱۳۸۹
√ کسب مقام دوم مسابقات آسیایی در سال ۱۳۹۰
√ کسب مقام سوم مسابقات آسیایی در سال ۱۳۹۰
√ کسب مقام اول مسابقات آسیا در سال ۱۳۹۴
√ کسب مقام دوم در مسابقات جهانی در سال ۱۳۹۳

 

 

فانجو

عکسهای حمیده عباسعلی,زندگینامه و عکسهای حمیده عباسعلی,گالری عکس و بیوگرافی حمیده عباسعلی,عکسهای کاراته کار زن ایرانی حمیده عباسعلی,عکسهای خانوادگی حمیده عباسعلی,عکس جدید حمیده عباسعلی با نجمه خدمتی,عکسهای شخصی نجمه خدمتی,عکس حمیده عباسعلی با پدر و مادرش,ازدواج حمیده عباسعلی,عکس حمیده عباسعلی با همسرش,عکسهای ورزشی حمیده عباسعلی,عکسهای حمیده عباسعلی در حال تمرین,عکسهای جذاب حمیده عباسعلی,عکسها و بیوگرافی حمیده عباسعلی,عکسهای جالب و جدید حمیده عباسعلی,بیوگرافی کامل حمیده عباسعلی,معرفی و افتخارات حمیده عباسعلی,حمیده عباسعلی عکس,hamideh abbasali,,عکسهای شخصی و بیوگرافی حمیده عباسعلیاخرین پست مرتبط

سلفی دیدنی مازیار فلاحی با سروش صحت + عکس

سلفی دیدنی مازیار فلاحی با سروش صحت + عکس سلفی دیدنی مازیار فلاحی با سروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *