خانه / گالری عکس / عکس افراد مشهور / عکس های جدید و جالب گلشیفته فراهانی…..اینبار برای چه کسی شد؟


عکس های جدید و جالب گلشیفته فراهانی…..اینبار برای چه کسی شد؟


Notice: Undefined index: file in /home/funjooir/public_html/wp-includes/media.php on line 1500

عکس های جدید و جالب گلشیفته فراهانی…..اینبار برای چه کسی شد؟

 

تمام تصاویرهای و شدن گلشیفته فراهانی در دو سال اخیر و امروز !!

..

.

ژانویه ۲۰۱۵ ( بهمن ماه ۱۳۹۳)

.

عکس های و جدید از گلشیفته فراهانی که بدست سایت فتوکده رسیده است

اما مشخص نیست که آیا این عکس ها همان عکس هایی است که برای مجله مد اگوئیست گرفته شده یا نه …

.

عکس های جدید و جالب گلشیفته فراهانی
عکس های جدید و جالب گلشیفته فراهانی
عکس های جدید و جالب گلشیفته فراهانی
عکس های جدید و جالب گلشیفته فراهانی

.


.

.

دسامبر ۲۰۱۴ ( دی ماه ۱۳۹۳)

.

به گزارش مجله اگوئیست، این عکس قرارست به روی جلد مجله فرانسوی «اگوئیست» که یک نشریه تخصصی ع مادلینگ هست، در تاریخ ۲۲ ژانویه سال نو (۲۰۱۵) به چاپ برسد. این دومین بار طی چند سال اخیر است که عکس‌ های از گلشیفته در مطبوعات بین المللی منتشر میشود.

.

عکس جدید و گلشیفته فراهانی,جدیدترین ع گلشیفته فراهانی,و شدن دوباره گلشیفته فراهانی برای مجله مد,'gadtji tvhihkd n,fhvi goj an,عکس  گلشیفته,زن.

گلشیفته فراهانی درباره این عکس جدید و بحران عکس نیمه چند سال قبل خود در مجله فیگارو گفته « وقتی که [عکاس] این ایده را مطرح کرد، گفتم: ببین پائولو، من تا به حال مشکلات زیادی به خاطر این ماجرا داشته‌ ام. بهتر است از این کار صرف‌ نظر کنیم. ولی بعد، با خودم گفتم: اگر پائولو راورسی این عکس‌ ها را نگیرد چه کسی بگیرد؟ انگار از تن من عبور می‌کرد و از روحم عکس می‌گرفت.» انتظار میرود انتشار عکس جدید و تمام گلشیفته فراهانی به روی مجله فرانسوی، جنجال‌ های تازه‌ای برای این بازیگر براه بیاندازد.

.


.

ژانویه ۲۰۱۲ (بهمن ماه سال ۹۰)

.

وب‌ سایت فرانسوی‌ زبان «مادام لا فیگارو» در ژانویه ۲۰۱۲، فیلم کوتاهی روی وب‌ سایت خود قرار داد که در آن گلشیفته فراهانی به همراه هفت بازیگر نامزد جایزه سزار، در حال شدن دیده می‌شوند. این فیلم برای مراسم جایزه سزار ساخته شده‌است

..

عکسهای جدید و گلشیفته فراهانی که تا بحال ندیده اید,عکس های و جدید از گلشیفته فراهانی,عکس های جدید  از گلشیفته فراهانی

.

همچنین انتشار عکس برهنه‌ای از گلشیفته فراهانی، در وبسایت مجله فرانسوی فیگارو و در پی آن، انتشارش در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های گوناگونی در داخل و خارج از ایران برانگیخت. این عکس جزو مجموعه‌ای است که از ژان موندینو، عکاس فرانسوی، از ۱۶ بازیگر جوانی که نامشان برای نامزدی بخش بهترین «بازیگر مستعد» جوایز سینمایی سزار مطرح شده‌است، گرفته‌است. مجله فیگارو پس از مدتی عکس گلشیفته فراهانی را این مجموعه حذف کرد و فیلم رسمی آن که در یوتیوب منتشر شده بود نیز مدتی در دسترس نبود.

.

عکسهای جدید و گلشیفته فراهانی که تا بحال ندیده اید,عکس های و جدید از گلشیفته فراهانی,عکس های جدید از گلشیفته فراهانی,عکس گلشیفته جذاب جدید,تصاویر جدید جذاب از گلشیفته فراهانی که دیده نشده,عکس جدید از گلشیفته فراهانی, جدید گلشیفته فراهانی,عکس های و کامل از گلشیفته فراهانی,گلشیفته فراهانی باز هم و شد,عکس های از گلشیفته فراهانی بازیگر زن ایرانی,تصاویر جدید گلشیفته فراهانی و,تصویر جدید گلشیفته فراهانی بدون آرایش و و جذاب,تصاویرهای گلشیفته فراهانی,تصاویرجدید گلشیفته فراهانی,گالری تمام عکس های و گلشیفته فراهانی,گلشیفته فراهانی امروز باز و شد,عکس از گلشیفته فراهانی جدید,عکس داغ از گلشیفته فراهانی و,instagram Golshifteh Farahani ,عکس های دیده نشده از بازیگر زن ایرانی و,عکسهای بازیگر زن ایران گلشیفته فراهانی,عکس های و از دختر بازیگر ایرانی گلشیفته فراهانی,دیدن عکس های و گلشیفته فراهانی,واکنش مردم به و شدن گلشیفته فراهانی,نظرات مردم برای شدن گلشیفته فراهانی,دیدگاه مردم برای بخت شدن گلشیفته فراهانی,اینستاگرام گلشیفته فراهانی,فیس بوک گلشیفته فراهانی,Golshifteh Farahani naked pictures 2015,و شدن دوباره گلشیفته ۲۰۱۵,عکس جذاب و و از Golshifteh Farahani,گلشیفته فراهانی چه میگوید,چرا گلشیفته و شد,تمام عکس های و گلشیفته فراهانی جذاب

منبع:فان جو،مطالب مرتبط

یارانه

زمان واریز یارانه نقدی سوخت به خانوارها و مقدار آن

زمان واریز یارانه نقدی سوخت به خانوارها و مقدار آن زمان واریز یارانه نقدی سوخت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *