خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / عکس قاتل فاطمه ۵ ساله در فریمان +عکس فاطمهعکس قاتل فاطمه ۵ ساله در فریمان +عکس فاطمه

عکس قاتل فاطمه ۵ ساله در فریمان +عکس فاطمه

عکس قاتل فاطمه ۵ ساله در فریمان +عکس فاطمه

رکنا: زن ۴۰ ساله که با همدستی مردی در خراسان رضوی به شبح شومی برای کودکان خردسال تبدیل شده بود پس از قتل هولناک دختر پنج ساله به دام افتاد.

 روز جمعه هفته گذشته دختر ۵ ساله فریمانی به طرز مرموزی ناپدید شد. خانواده فاطمه از همان لحظات اولیه به دنبال او گشتند اما هیچ اثری از او نیافتند تا اینکه اواخر روز پلیس Police را در جریان گذاشتند.

عکس قاتل فاطمه 5 ساله در فریمان +عکس فاطمه
عکس قاتل فاطمه ۵ ساله در فریمان +عکس فاطمه

 

تحقیقات پلیسی تازه آغاز شده بود که جسد فاطمه در سرویس بهداشتی خانه پدربزرگش پیدا شد. تحقیقات نشان از قتل Murder او داشت، به همین دلیل  کاراگاهان دایره جنایی همراه بازپرس ویژه قتل راهی محل شدند. جسد در حالی پیدا شده بود که صورت کودک معصوم بخاطر خفگی کبود شده بود و از بینیش خون جاری بود.
بررسی صحنه جرم Crime نشان داد که النگوی فاطمه به سرقت Stealing رفته بود این در حالی بود که گوشواره های فاطمه همچنان در گوشش قرار داشت.
در قدم اول چندین تن از اعضای خانواده فاطمه تحت بازجویی های پلیسی قرار گرفتند و با توجه به حساسیت افکار عمومی به کودکان موضوع کودک آزاری وتجاوز Rape نیز در جامعه مطرح شد اما دادستان فریمان به این شایعه ها پاسخ داد و آن ها را تکذیب کرد.
تحقیقات پلیسی در پرونده فاطمه در حالی ادامه داشت که پلیس از مدتی پیش به دنبال زنی بود که با همدستی یک مرد دختربچه ها را طعمه خود قرار می دادند و پس از ربودن آن ها طلاهایشان را می دزدیدند و در حواشی شهر رها می کردند به همین دلیل فرضیه ارتباط داشتن پرونده فاطمه با پرونده های سریالی ربودن دختربچه ها مطرح شد.

 

فاطمه
فاطمه

کاراگاهان تربت جام در حالی که شدیدا پیگیر عامل ربودن دختربچه ها بودند متوجه شدند که پشت پرده این کودک ربایی ها یک زن ۴۰ ساله به نام رحیمه قرار دارد که مادر چهار کودک است که یکی از آن ها همسن فاطمه است.
ماموران پلیس در نهایت موفق به دستگیری رحیمه شدند و او را به مقر پلیس انتقال دادند. رحیمه در اعترافات ابتدایی خود پرده از دو مورد سرقت طلای کودکان برداشت اما زمانی که مقابل مدارک پلیس قرار گرفت پرده از ماجرای تلخی برداشت.
سردار قادر کریمی، رئیس پلیس استان خراسان رضوی دراین باره گفت: متهم در تحقیقات به عمل آمده تاکنون به ۱۵ مورد ربودن کودکان خردسال و رهاکردن آن ها در حاشیه شهرها پس از سرقت طلاهایشان اعتراف کرده است.
رئیس پلیس خراسان رضوی خاطر نشان کرد: متهم، این سرقت ها را در شهرهای مشهد، شاندیز، تربت جام و تایباد و باخرز انجام داده و جمعه شب گذشته نیز برای انتخاب طعمه به شهرستان فریمان می رود که ناگهان فاطمه پنج و نیم ساله را در حال بازی داخل حیاط خانه پدر بزرگش می بیند.
او با نگاه به اطراف و با اطمینان از تنها بودن کودک در حیاط، وارد خانه شد و فاطمه را برای سرقت یک النگوی کوچک که ارزش چندانی هم نداشت به داخل سرویس بهداشتی برد.

در این لحظه وقتی زن سنگدل با سر و صدا و مقاومت کودک روبرو می شود او را به قتل رساند و بلافاصله با سرقت النگو از سرویس بهداشتی بیرون آمد و پا به فرار Escape گذاشت.
رحیمه در پلیس آگاهی تربت جام در بخشی از اعترافات خود ادعا کرد: زمانی که برای سرقت النگو وارد حیاط خانه شدم جلوی دهان کودک را گرفتم و به داخل سرویس بهداشتی بردم، در آن لحظه متوجه حضور فردی در حیاط شدم به همین دلیل با تمام قوا دهان کودک را فشار دادم و دقایقی بعد او دیگر نفس نمی کشید و من پس از سرقت النگو پا به فرار گذاشتم.
پلیس، مرد جوانی که همدست این زن جوان و به عنوان راننده خودرویی که او را در سرقت ها همراهی می کرده را نیز دستگیر کرده است.
سردار کریمی گفت: تحقیقات کارآگاهان پلیس برای کشف دیگر ابعاد مبهم این جنایت Crime فجیع و همچنین رمز گشایی از دیگر اقدامات مجرمانه متهم ادامه دارد.
وی با بیان این مطلب که این زن تبعه خارجی است و از استان سیستان و بلوچستان به خراسان رضوی آمده است گفت: احتمال ارتکاب سرقت ها و اقدامات مجرمانه در شهرها ودیگر استان های کشور نیز متصور است و تحقیقات پلیسی ادامه دارد

 

 

عکس قاتل فاطمه ۵ ساله در فریمان +عکس فاطمهمطالب مرتبط

کارت پستال ویژه محرم ۹۷ |عکس نوشته های محرم ۹۷

کارت پستال ویژه محرم ۹۷ |عکس نوشته های محرم ۹۷ کارت پستال ویژه محرم ۹۷ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *