عکس دختر پرسپولیسی با تیپ پسرونه در ورزشگاه آزادی

عکس دختر پرسپولیسی با تیپ پسرونه در ورزشگاه آزادی

عکس دختر پرسپولیسی با تیپ پسرونه در ورزشگاه آزادی

دختر هوادار پرسپولیس در دیدار ستارگان ایران و لالیگا با لباس پسرونه در ورزشگاه آزادی حضور داشت تا علی کریمی را از نزدیک ببیند.

دختری که به ورزشگاه آزادی رفت

هستی دختر جوانی که تماشاگر بازی ستارگان در ورزشگاه آزادی شد تا هر طور شده بازیکن محبوبش را ببیند.

هرچند از دیدار ستارگان ایران و لالیگا استقبال قابل قبولی به عمل نیامد اما حضور یک دختر پرسپولیسی در جایگاه تماشاگران در نوع خود قابل توجه بود.

 

عکس دختر پرسپولیسی با تیپ پسرونه در ورزشگاه آزادی,فانجو,دختر در ورزشگاه آزادی , طرفداران دختر پرسپولیس , هواداران دختر پرسپولیسی , دختر با لباس پسرونه , رفتن دختر به استادیوم , دختر در ورزشگاه آزادی

 

دختری تماشاگر بازی ستارگان شد

علاقه بانوان ایرانی به حضور در ورزشگاه ها موضوع تازه ای نیست و بارها دختران فوتبالدوست شانس خود را برای رسیدن به سکوهای استادیوم آزادی آزمایش کرده اند که از قضا در چند مورد هم موفق بوده اند.

اما درحاشیه دیدار ستارگان ایران و لالیگا اتفاق متفاوتی افتاد. این بار یک دختر پرسپولیسی توانست خود را به جایگاه ۲۴ ورزشگاه آزادی برساند و رویارویی بازیکنان خاطره ساز لالیگا و پیشکسوتان فوتبال ایران را از نزدیک تماشا کند.

اما نکته ای که تلاش این او را متفاوت می کند همراهی پدر اوست و نکته عجیب تر اینکه او مدعی است مشکلی برای حضور در ورزشگاه نداشته است.

او در صفحه اینستاگرام خود در پاسخ به پرسش های فراوان کاربران نوشته که وقتی از من خواستند کلاهم را بردارم متوجه شدند که من پسر نیستم اما در مقابل درخواست های بسیار اجازه دادند وارد استادیوم شویم!

شاید همراهی پدر و البته تعداد اندک تماشاگران باعث شده سختگیری های معمول انجام نگیرد اما به هر روی هستی خانم به رویایش رسید و توانست با حضور در ورزشگاه آزادی بازی بازیکن محبوبش، علی کریمی را از نزدیک تماشا کند.
دختر پرسپولیسی با تیپ پسرونه در ورزشگاه آزادی

عکس دختر پرسپولیسی با تیپ پسرونه در ورزشگاه آزادی

منبع: نمناک  جام نیوز -/ح

عکس دختر پرسپولیسی با تیپ پسرونه در ورزشگاه آزادی,فانجو,دختر در ورزشگاه آزادی , طرفداران دختر پرسپولیس , هواداران دختر پرسپولیسی , دختر با لباس پسرونه , رفتن دختر به استادیوم , دختر در ورزشگاه آزادیمطالب مرتبط

خرید نهال گردو بدون مراجعه حضوری چگونه انجام می‌ گیرد ؟

خرید نهال گردو بدون مراجعه حضوری چگونه انجام می‌ گیرد ؟ خرید نهال گردو بدون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *