خانه » سینما » عکسهای پشت صحنه و خلاصه داستان سریال گشت ویژه

عکسهای پشت صحنه و خلاصه داستان سریال گشت ویژه

عکسهای پشت صحنه و خلاصه داستان سریال گشت ویژه

عکسهای پشت صحنه و خلاصه داستان سریال گشت ویژه

فانجو,عکسهای پشت صحنه و خلاصه داستان سریال گشت ویژه,عکسها و زمان پخش سریال گشت ویژه,عکسهای جدید از پشت صحنه سریال گشت ویژه,عکسهای حمید گودرزی در پشت صحنه سریال گشت ویژه,عکسهای شاهد احمدلو در پشت صحنه سریال گشت ویژه,عکسهای سوگل طهماسبی در پشت صحنه سریال گشت ویژه,عکسهای حمید گودرزی با لباس پلیس,اسامی بازیگران سریال گشت ویژه,عکسهای بازیگران سریال گشت ویژه,عکسهای مجموعه گشت ویژه + داستان و زمان پخش,عکسهای حمید بشارتی سریال گشت ویژه,عکسهای شاهد منصوری سریال گشت ویژه,عکسهای بازیگران سریال گشت ویژه در پشت صحنه سریال,,عکسهای پشت صحنه و خلاصه داستان سریال گشت ویژه,فانجو | ناب ترین عکس های هنرمندان & https://www.funjoo.ir/

داستان و عکسهای سریال گشت ویژه

www-funjoo-ir-serial-gasht-vijeh-5-2

 


سریال «گشت ویژه»، به کارگردانی مهدی رحمانی و تهیه کنندگی سعید سعدی، به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی از شنبه شب ۱۰ مهرماه از شبکه یک سیما به روی آنتن می رود .

کارگردان این سریال گفت : در اغلب سکانس‌های این سریال سه پلیس ویژه با بازی (حمید گودرزی، شاهد احمدلو و پدرام شریفی) حضور دارند و در هر قسمت یک بازیگر به عنوان مهمان در این سریال حاضر خواهد شد.

مهدی رحمانی افزود: موضوع سریال «گشت ویژه» درباره ماجراهای یک تیم پلیس است که با مسائل و جرائم انتظامی مختلفی رو به رو می شوند. این تیم متشکل از نیروهای زبده و ورزیده است که در چالش با پرونده های پلیسی به رویارویی و حل و فصل آنها می‌پردازند.

وی با اشاره به مضمون این سریال اکشن گفت : این سریال ۱۰ قسمتی است و در هر قسمت داستان مجزایی که بر اساس پرونده های مردمی است روایت می شود .
یادآور می شود به مناسبت تقارن با دهه اول محرم،‌ چندین سکانس از این ایام و هیئت‌های عزاداری در این سریال دیده می‌شود .

محمود پاک نیت، امیر کاظمی، داریوش اسدزاده، آزیتا لاچینی، طوفان مهردادیان، مهرداد فلاحتگر، حسین سلیمانی، سوگل طهماسبی از دیگر بازیگران این سریال اند .

«گشت ویژه»  در ۱۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای هر شب ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه پخش می شود .

 

عکسهای سریال گشت ویژه-Www.Funjoo_Ir_فان جو

حمید گودرزی و شاهد احمدلو در سریال گشت ویژه-Www.Funjoo_Ir_فان جو

شاهد احمدلو در پشت صحنه سریال گشت ویژه-Www.Funjoo_Ir_فان جو

عکسهای پشت صحنه و خلاصه داستان سریال گشت ویژه

فانجو,عکسهای پشت صحنه و خلاصه داستان سریال گشت ویژه,عکسها و زمان پخش سریال گشت ویژه,عکسهای جدید از پشت صحنه سریال گشت ویژه,عکسهای حمید گودرزی در پشت صحنه سریال گشت ویژه,عکسهای شاهد احمدلو در پشت صحنه سریال گشت ویژه,عکسهای سوگل طهماسبی در پشت صحنه سریال گشت ویژه,عکسهای حمید گودرزی با لباس پلیس,اسامی بازیگران سریال گشت ویژه,عکسهای بازیگران سریال گشت ویژه,عکسهای مجموعه گشت ویژه + داستان و زمان پخش,عکسهای حمید بشارتی سریال گشت ویژه,عکسهای شاهد منصوری سریال گشت ویژه,عکسهای بازیگران سریال گشت ویژه در پشت صحنه سریال,,عکسهای پشت صحنه و خلاصه داستان سریال گشت ویژه,فانجو | ناب ترین عکس های هنرمندان & https://www.funjoo.ir/اخرین پست مرتبط

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران خلاصه قسمت آخر سریال Hercai …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *