خانه / اخبار روز / عاشقانه های دختران ایرانی برای “مت اندرسون” والیبالیست آمریکایی! + عکسعاشقانه های دختران ایرانی برای “مت اندرسون” والیبالیست آمریکایی! + عکس

عاشقانه های دختران ایرانی برای “مت اندرسون” والیبالیست آمریکایی! + عکس

عاشقانه های دختران ایرانی برای “مت اندرسون” والیبالیست آمریکایی! + عکس

بعد از بازی تیم ملی والیبال ایران و آمریکا ، در چند ساعت اخیر ، عده ای از خانم های ایرانی ، به صفحه اینستاگرام ، آقای «مت اندرسون» والیبالیست آمریکایی رفتند و جملاتی عاطفی و احساسی برای این والیبالیست آمریکایی نوشتند، نکته جالب کامنت فینگلیش! از طرف این دختران است، کامنت هایی مثل ، «شوهرمو پیداکردم»!!! ، «اون خالکوبی رو بازوتو خیلی دوس دارم»!!! و …
عکس/عاشقانه های دختران ایرانی برای والیبالیست آمریکایی!

Matthew John Anderson که با نام مت اندرسون هم شناخته می شود (متولد ۱۸ آوریل ۱۹۸۷) بازیکن حرفه ای والیبال اهل آمریکا عضو تیم ملی والیبال مردان ایالات متحده آمریکا و باشگاه زنیت کازان است.

اندرسون فرزند مایکل و نانسی اندرسون در بوفالو، نیویورک متولد شد و جوانترین عضو خانواده است. اندرسون والیبال حرفه‌ای را در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا آغاز نمود و در مسابقات قهرمانی والیبال اتحادیه ملی ورزش دانشگاهی با نیتانی لیون به نایب قهرمانی رسید.

Matthew Anderson, اخبار والیبال, اینستاگرام والیبالیست ها, ,, عکس والیبال, عکس والیبالیستها, مت اندرسون,

مت اندرسون کار خود را در سال ۲۰۰۶ با پیراهن تیم دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا آغاز نمود. همچنین در همین سال مدال نقره مسابقات قهرمانی ایالات متحده را به دست آورد. در سال ۲۰۰۷ اندرسون اولین بازی خود را در تیم ملی والیبال آمریکا انجام داد.

در ماه ژوئیه ۲۰۰۸ به وی لیگ رفت و با هیوندای اسکای واکر کره جنوبی قراردادی دو ساله امضا رساند. اندرسون در فصل اولین حضور خود در کره جنوبی به بازی های پلی اف رسید اما در ادامه اسکای از دور مسابقات حذف شد. اندرسون در ادامه مدال طلا جام پان آمریکا را همراه با تیم ملی آمریکا به دست آورد. اندرسون پس از دو سال حضور دی وی لیگ راهی کالیپو شد و فصل بعد به مودنا پیوست. متی در ادامه مدال نقره والیبال قهرمانی نورسکا را با تیم ملی آمریکا کسب کرد. اندرسون در سال ۲۰۱۲ مدال طلا لیگ جهانی را به گردن آویخت و بعد به باشگاه زنیت کازان پیوست.

http://dl.funjoo.ir/wp-content/uploads/2015/09/55fc0d4f26b27_2015-09-18_funjoo.ir_.jpg

 

 

،ساتین

Matthew Anderson, اخبار والیبال, اینستاگرام والیبالیست ها, ,, عکس والیبال, عکس والیبالیستها, مت اندرسون,مطالب مرتبط

اخبار جام جهانی والیبال, اخبار والیبال, برنامه جام جهانی والیبال, تماشاگران تونس, والیبال تونس,

معرفی تیم والیبال تونس، حریف ایران در جام جهانی والیبال ۲۰۱۵

معرفی تیم والیبال تونس، حریف ایران در جام جهانی والیبال ۲۰۱۵ معرفی تیم والیبال تونس، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *