طنین ندای ‘القدس لنا’ در ۸۵۰ شهر کشور / قرائت قطعنامه روز جهانی قدس + تصاویر و حواشی

طنین ندای ‘القدس لنا’ در ۸۵۰ شهر کشور / قرائت قطعنامه روز جهانی قدس + تصاویر و حواشی

طنین ندای ‘القدس لنا’ در ۸۵۰ شهر کشور / قرائت قطعنامه روز جهانی قدس + تصاویر و حواشی

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان،  در  ۸۵۰ شهر کشورمراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با شعار محوری “«وحدت امت اسلامی، حمایت از انتفاضه فلسطین و بیزاری از رژیم صهیونیستی و تروریسم تکفیری» ”  آغاز شد.
*۳۵۰۰ خبرنگار و عکاس داخلی و خارجی راهپیمایی رور قدس را پوشش می‌دهند.
*گزارش های دریافتی ما از استان ها حاکی است رهپیمایان پلاکاردهایی با مضمون حمایت از مردم مظلوم فلسطین، با تجمع در مسیر های مشخص شده برای  آزادی قدس شریف یک صدا شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر دادند.
حضور مراجع و شخصیت های مهم در راهپیمایی روز جهانی قدس در قم +تصاویر
طنین ندای 'القدس لنا' در 850 شهر کشور / قرائت قطعنامه روز جهانی قدس + تصاویر و حواشی
جلوه های ویژه از راهپیمایی روز قدس در سراسر کشور+تصاویر
روز قدس،راهپیمایی،850شهر کشور
*مردم انقلابی و ولایت مدار مشهد بازهم با حضور به موقع خود آمادند که به دنیا و رژیم قاصب صهیونیستی ثابت کنند که مردم بی دفاع فلسطین تنها نیستند.
حضور زنان، مردان روزه دار به این راهپیمایی حال و هوایی معنوی بخشیده است؛ دخترکانی که چادر بر سر گذاشته و عکس کودکان بی دفاع فلسطینی را به دست دارند و پسران خردسالی که با در دست داشتن پرچم ایران حمایت تمام قد خود را از مردم مظلوم فلسطین ابراز می دارند.
آنچه که توجه همگان را به خود جلب می کند، وجود صندوق های کمک به نیروهای مقاومت و مدافعین حرم است.
مردمی که با عشق و علاقه به گروه های مقاومت، مدافعان حرم، یمن و فلسطین کمک می کنند و گروه های مقاومت را حافظ امنیت کشور و جان مسلمانان می دانند.
یکی دیگر از حاشیه های راهپیمایی روز جهانی قدس در مشهد، غرفه ای راه اندازی شده است که در آن راهپیمایان مشهدی بر روی یک پارچه بزرگ به مدافعان حرم فاطمیون نامه می نویسند.
بیش از ده‌ها مهاجر افغانستانی با پرچم کشورشان با حضور در میدان بسیج مشهد، به جمع راهپیمایان مشهدی پیوستند و همراه با آنها شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.
یکی از حضار گفت: علت حضورمان این است که بگوییم حمایت از مظلوم ربطی به ملیت ندارد.
*با وجود این که دمای اکثر نقاط استان سیستان و بلوچستان هم اکنون بیش از ۴۰ درجه سانتی گراد است ، مردم شیعه و سنی استان حضوری پرشور و گسترده در این راهپیمایی دارند.
*راه پیمایی گلستانی ها امروز در ۳۰ شهر و ۱۰ دهستان در حال برگزاری است و شرکت کنندگان همچون همیشه با شعارهای مرگ بر اسراییل و مرگ بر استکبار انزجار خود را از جنایات رژیم اشغالگر به گوش جهانیان می رسانند .
*مردم روزه دار و متدین استان کردستان  همزمان با سراسر کشور امروز بار دیگر به فرمان تاریخی امام راحل (ره) لبیک گفتند و با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین را سردادند.
*مردم استان فارس از خرد و کلان، زن و مرد، تشکل ها و گروه های مختلف در راهپیمایی امروز حضور دارند.

راهپیمایان روزه دار امروز از جای جای استان فارس فریاد حمایت از مسلمانان جهان را سر می دهند و برای آزادی قدس شریف دعا می کنند.
*مردم استان قزوین امروز با مشت های گره کرده و  با سردادن شعار مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسراییل  آمده اند تا هم حمایت خود را از مظلومان عالم و بویژه مردم فلسطین اعلام کنند و هم انزجار و تنفر خود را از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی فریاد زنند.
*فریاد مرگ بر اسراییل ده ها هزار نفر از مردم دیار علویان در روز جهانی قدس در شهرهای مختلف مازندران طنین انداز شد.
گفتنی است سرلشکر صفوی، مشاور عالی مقام معظم رهبری در راهپیمایی حضور دارد.
*راهپیمایی روز جهانی قدس، با حضور انبوهی از جمعیت روزه دار استان خراسان شمالی، در جای جای استان آغاز شد. مردم بجنورد و دیگر نقاط استان، با وجود گرمای هوا در خیابان حضور یافتند تا به وظیفه دینی و انسانی خود در قبال مردم مظلوم فلسطین، پاره تن اسلام، عمل کنند.
حضور مردان و زنانی که دست کودکان خود را در دست دارند، نوجوانان و جوانانی که پلاکاردها و شعارنوشته هایی در محکومیت اسراییل حمل می کنند و برادران و خواهران ترکمن اهل سنت در میان راهپیمایان چشمگیر است. ترکمن های سنی مذهب با هیات و پوشش خاص خود، در حالی که پوسترهایی مبنی بر محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و لزوم آزادی قدس را در دست دارند، پیشاپیش صفوف راهپیمایان حرکت می کنند.
*امروز ساکنان روزه دار استان دارالحماسه بوشهر در دمای بیش از ۴۰  درجه و رطوبت ۵۳  درصد در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد مقاومت مظلومانه فلسطین سرافراز را سر دادند.
بوشهری ها همگام با دیگر مردم ایران اسلامی با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس همدلی و همزبانی دل های دریایی دیار سردار رییسعلی دلواری را به نمایش گذاشتند.
*راهپیمایی روز قدس در استان گیلان با حضور نسل چهارم انقلاب حامی کودکان فلسطینی در حال برگزرای است.
مردم شهر رشت نیز با حضور در مبادی مسیرهای تعیین شده، در راهپیمایی این روز بزرگ حضور یافته و از عمق جان ، آزادی قدس شریف را فریاد زدند که همچنان بر عهد خویش با امام امت و نایب برحقش رهبر فرزانه انقلاب پایبندند.
*مردم روزه دار دارالمومنین همدان همزمان با سایر نقاط کشور با حضور در صفوف راهپیمایان روز قدس به صورت یکپارچه شعار حمایت از ملت مظلوم فلسطین و ندای ‘القدس لنا’ سردادند.
* طنین مرگ با اسراییل در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان در آسمان ایران پیچید و حماسه همدلی مردم استان ایلام با ملت مظلوم فلسطین نیز بار دیگر تکرار شد.
*مردم استان خوزستان امروز با وجود گرمای شدید هوا در صفوف یکپارچه حاضر شدند تا بار دیگر با آرمان بزرگ اسلام و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی که همانا آزادی قدس شریف از دست صهیونیست های جنایتکار است، تجدید بیعت کنند.
*مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه قم با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس در دمای بالای ۴۹ درجه اتحاد مسلمانان را برای حمایت مردم مظلوم فلسطین و مقابله با رژیم صهیونیستی خواستار شدند.
راهپیمایان درحالیکه پیشاپیش آنان طلاب و روحانیون حضور داشتند و پلاکاردهایی درحمایت از مسلمانان مظلوم فلسطین به دست گرفته بودند، همراه با تمام آزادی خواهان جهان فریاد مرگ بر اسراییل سردادند تا بار دیگر نشان دهند که فلسطین مساله اول جهان اسلام است و تا آزادی قدس از چنگال غاصبان صهیونیستی از پای نخواهند نشست.
در این راهپیمایی حضرات آیات مکارم شیرازی،جنتی، نوری همدانی،شاهرودی حضور داشتند.
* مردم نصف جهان بار دیگر با حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس حماسه آفریدند.
 اصفهان همانند سایر نقاط کشور شاهد حضور چشمگیر مردم انقلابی و ولایتمدار در راهپیمایی روز جهانی قدس و خلق حماسه ای دیگر در دفاع از آرمان فلسطین بود.
همه مسیرهای منتهی به میدان امام اصفهان مملو از جمعیت بود و تجمع عظیم مردم، برگ زرین دیگری از حضور در دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی بر تاریخ این میدان افزود.
از پیر و جوان، کارمند و کارگر و همه اقشار با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون مرگ بر اسرائیل، مرگ برامریکا، همه مطیع رهبریم، فلسطین تنها نیست، اسلام پیروز است روز جهانی قدس را در اصفهان گرامی داشتند.
*مردم مومن و روزه دارالعباده یزد امروز همصدا با ملت آزاده ایران با حضور گسترده و مسئولانه خود به یاری مردم مظلوم وستمدیده فلسطین شتافتند.

دیار قنوت ، قنات و قناعت امروز شاهد خیل عظیم مردم همیشه در صحنه بود که با فریاد های مرگ بر اسراییل و اعلام انزجار از رژیم جعلی صهیونیستی به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتند و از صبح امروز با وجود هوای گرم و روزه داری برگ زرین دیگری به دفتر جمهوری اسلامی افزودند.
*راهپیمایی روز قدس مردم کهگیلویه وبویراحمد در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و انزجار از رژیم نژادپرست اسراییل تجلی هم دلی،هم زبانی و ولایتمداری مردم این خطه قهرمان پرور بود .

دراین راهپیمایی مردم غیور کهگیلویه و بویراحمد، علاوه بر سردادن فریاد آزادی قدس شریف، با پارچه نوشته ها و پلاکارد هایی خشم و انزجار خود را از تکفیریها در سوریه ،عراق و همچنین رژیم کودک کش آل سعود و جنایات آنها در یمن ابراز داشتند.
*مردم چهارمحال وبختیاری روز جمعه در راهپیمایی روز جهانی قدس با سر دادن فریادهای ضدصهیونیستی آزادی قدس شریف، این نخستین قبله مسلمانان جهان را خواستار شدند.
*مردم ولایتمدار کرمان همنوا با مردم سراسر ایران، آزادی قدس شریف را فریاد زدند و با مردم مظلوم فلسطین اعلام همبستگی کردند.
 این آیین با حضور گسترده و مثال زدنی مردم کرمان و مسئولان لشکری و کشوری استان برگزار شد.
*هزاران نفر از مردم کرمانشاه با شرکت در راهپیمایی باشکوه روز قدس، بار دیگر با مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین تجدید بیعت کردند.
*مردم اردبیل با حضور گسترده در راهپیمایی سراسری روز قدس آزادی مسجد الاقصی نخستین قبله گاه مسلمین را فریاد زدند.
حضور گسترده مردم از مسئولان تا اقشار مختلف بویژه کودکان و نوجوانان همراه با والدین خود نشانگر وفاداری مردم به آرمان های امام راحل بود.
* مردم نقاط مختلف استان مرکزی روز جمعه با برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس همراه با سایر مسلمانان جهان فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سرداده و خواستار آزادی قدس شریف از چنگال دژخیمان صهیونیست شدند.
*مردم خراسان جنوبی امروز همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن اعلام انزجار از جنایت های رژیم صهیونیستی، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کردند و فریاد القدس لنا سردادند.
*مردم استان سمنان با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس ضمن تجدید بیعت با آرمان های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی و تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب، بار دیگر حضور همیشگی خود را در صحنه مبارزه با ظلم و حمایت از مظلومان فلسطین به نمایش گذاشتند.

مردم شهرهای مختلف استان سمنان در راهپیمایی روز قدس با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، آزادی قدس شریف را خواستار شدند.
*مردم روزه دار و ولایتمدار لرستان امروز همزمان با سایر نقاط کشور با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر در حمایت از مردم مظلوم فلسطین ندای مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا سر دادند.

اقشار مختلف مردم این استان با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن اعلام حمایت از جریان مقاومت و مردم بی دفاع فلسطین، جنایت های رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی و نوار غزه را محکوم کردند.
*مردم روزه دار آبادان در دمای قریب به پنجاه درجه سانتیگراد راهپیمایی روز جهانی قدس را آغاز کردند.

 مردم قهرمان پرور و استکبار ستیز آبادان و خرمشهر امروز به نشان مبارزه با دسیسه های شوم استکبار جهانی در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.
روزه داران با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، نابودی ظلم و ستم و بی عدالتی را فریاد زدند و آرزوی پلید دشمنان را به یاس مبدل کردند.
**قطعنامه روز جهانی قدس در حاشیه راهپیمایی سراسری ملت ایران در این روز قرائت شد.
متن قطعنامه به این شرح است:
سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَیْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الأَقْصَى الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیَاتِنَا إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ البَصِیرُ ‏ (سوره اسرا آیه ۱)
حمد و سپاس بی کران خداوند سبحان را که به ما توفیق داد تا با درک ماه مبارک رمضان و لیالی نورانی قدر، به یمن میراث گران قدر و تاریخ ساز حضرت امام خمینی (ره)، با حضور شکوهمند و حماسی در “راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس”، بار دیگر “وحدت و اراده راهبردی” و خدشه‌ ناپذیر ملت دشمن‌ شناس و دشمن‌ ستیز “ایران اسلامی” در حمایت از “آرمان آزادی قدس شریف” و ملت مظلوم فلسطین و پشتیبانی از جبهه‌ مقاومت اسلامی منطقه را در معرض دید جهانیان قرار دهیم.
اینک که با گذشت ۳۷ سال از ابتکار معجزگون و تاریخ‌ ساز معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت روح الله (ره) و راهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) آرمان آزادی قدس و “نابودی غده سرطانی اسرائیل” به عنوان “اولویت نخست امت اسلامی” در جغرافیای جهان اسلام نهادینه شده و “شبکه استکبار و صهیونیسم” با باطل شدن رؤیای شیطانی “تسلط از نیل تا فرات” و تحقق “خاورمیانه بزرگ”، خود را بیش از هر زمانه‌ای آماج خشم مقدس و کینه انقلابی فرزندان اسلام ناب محمدی (ص) و پرچمداران “گفتمان انتفاضه” و “مقاومت اسلامی” به ویژه نسل غیور و شجاع جدید فلسطین یافته است، ما ملت روزه‌دار ایران اسلامی با شرکت در راهپیمایی سراسری و دشمن‌ شکن “روز جهانی قدس” – که تجلی گاه “مکتب مقاومت” و “نه” گفتن به “شیطان بزرگ” و مظهر بیزاری از اسرائیل غاصب و اشغالگر است – مواضع خود را با بانگ رسای توحیدی “الله اکبر” و “خامنه‌ای رهبر” به جهانیان اعلام می داریم:
۱- ما ملت یکپارچه و متحد ایران، “آرمان آزادی قدس شریف” و رهایی ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین از سلطه رژیم جعلی صهیونیستی و تلاش برای محو غده سرطانی اسرائیل را آرمان بلند انقلاب اسلامی، راهبرد سرنوشت ساز حضرت امام (ره) و خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و اولویت اول جهان اسلام و محور وحدت امت اسلامی دانسته و یگانه راه مقابله‌ پیروزمند با رژیم آدمکش و نامشروع صهیونیستی را الگوی مقاومت حزب الله و حماس و گسترش “گفتمان انتفاضه” در جغرافیایی فلسطین به ویژه در کرانه غربی دانسته و ضمن حمایت مادی و معنوی از مقاومت ضدصهیونیستی بر لزوم بازگشت آوارگان فلسطینی از اقصی‌ نقاط جهان و برگزاری یک همه پرسی فراگیر و آزاد برای تعیین سرنوشت آینده این کشور تأکید و هرگونه راه حل دیگر را نسخه “سازش” و دامی برای تداوم حیات اهریمنی دولت جعلی اسرائیل می‌دانیم.
۲- ما ملت مسلمان و روزه‌دار ایران اسلامی؛ وحدت، هم گرایی و یکپارچگی گروه‌های فلسطینی برابر رژیم صهیونیستی را از مهم ترین مؤلفه‌ها و الزامات دست‌یابی به آرمان آزادی قدس شریف و اخراج اشغالگران صهیونیست از سرزمین مقدس فلسطین دانسته و ضمن حمایت از “خط مقاومت و انتفاضه” علیه رژیم کودک کش صهیونیستی، “یهودی سازی” سرزمین‌های اشغالی و تلاش برای “نابودی هویت ملی و تاریخی فلسطین” که متأسفانه در سکوت و بی توجهی محض مجامع جهانی مدعی حقوق ملت‌ها! و نیز برخی دولت‌های عربی- اسلامی منطقه پی‌گیری می‌شود را به شدت محکوم نموده و از سازمان‌ها و نهادهای بین المللی و منطقه‌ای می‌خواهیم با اتخاذ مواضع قاطع و عملی مانع تداوم این توطئه خطرناک شوند.
۳- ما ملت انقلابی و استکبار ستیز ایران، مقاومت اسلامی در منطقه که با پیروزی‌ها و دستاوردهای جدید آن در “فلوجه” و “حلب” بیش از هر زمان دیگری نظام سلطه و رژیم صهیونیستی را به وحشت انداخته است را حاصل “نفوذ گفتمان انقلاب” و گسترش گفتمان “مقاومت اسلامی” دانسته و با محکوم کردن جنگ‌های نیابتی و جنایات وحشیانه و تروریستی گروهک‌های سلفی و تکفیری در کشورهای اسلامی و نیز تلاش شیطانی “آل سعود” و برخی از کشورهای منطقه برای تأثیرگذاری بر جریان سیال مقاومت و امنیت‌سازی برای صهیونیست‌ها از طریق حمایت از تروریسم و عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگرقدس، پشتیبانی خود را از دولت، ارتش و نیروهای مردمی و مقاوم کشورهای سوریه و عراق و همچنین ملت مظلوم فلسطین اعلام می کنیم.
۴- ما ملت موحد و متحد ایران اسلامی، فتنه تروریست‌های تکفیری- سلفی در عراق و سوریه را “جنگ نیابتی” نظام سلطه و حاصل نقشه مشترک آمریکا، رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه برای تضعیف محور مقاومت اسلامی، دامن زدن به اسلام‌هراسی و اسلام‌ ستیزی و ایجاد اختلاف و تفرقه بین مسلمین دانسته و از آحاد امت اسلامی می‌خواهیم با حفظ وحدت و انسجام اسلامی و تقویت استحکام جبهه ضد خشونت و برادر‌کشی، اهداف و راهبردهای دشمن را باطل و عقیم ساخته و اجازه ندهند دشمنان اسلام با مسئله‌ سازی‌های هدفمند ظرفیت‌های جهان اسلام و مسلمانان را از توجه و تمرکز به مسئله قدس و فلسطین منحرف سازند.
۵- ما ملت متحد و موحد ایران ، “جنگ آل سعود علیه یمن” و کشتار وحشیانه مردم مظلوم و مسلمان این کشور و نیز مشارکت با “آل خلیفه” در ظلم و جنایت علیه مردم بحرین و سلب تابعیت از آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان این کشور که متأسفانه در سایه سکوت مجامع بین‌المللی و حمایت‌های ظالمانه هیأت حاکمه امریکا صورت می پذیرد محکوم کرده و جان باختن هزاران تن از حجاج بیت الحرام در حوادث غم انگیز مکه و منا در حج ابراهیمی و محروم کردن حجاج ایرانی از ادای واجب الهی که مصداق “صد عن سبیل الله” است را نشانه سوء مدیریت و بی لیاقتی رژیم سعودی دانسته و با تأکید بر فراموش ناپذیری این جنایت و خباثت بزرگ، چاره اندیشی کشورهای اسلامی برای مدیریت مناسک حج و تأمین امنیت حجاج را ضرورتی حتمی می‌دانیم.
۶- ما ملت انقلابی و روزه دار ایران اسلامی، آمریکا را همچنان “طاغوت اعظم”، “شیطان بزرگ” و دشمن شماره یک خود دانسته و با تأسی به منویات و هشدارهای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) “رخنه” و “نفوذ” در حصار اراده و تصمیمات کشور و تلاش برای سست کردن “ارکان نظام” را راهبرد دشمن حیله گر در عصر “پسابرجام” دانسته و با تأکید بر ضرورت افشای سناریوهای ضد ایرانی و ضد انقلابی آمریکا؛ “جهاد کبیر” و تبعیت نکردن از دشمن و مقاومت برابر سلطه و فزون خواهی‌های استکبار را راهبرد فراگیر و خدشه ناپذیر امروز کشور قلمداد کنند و از همه دستگاه ها و نهادها و نیز همه دلسوزان و جریان‌های معتقد به نظام می‌خواهیم با هوشیاری و هوشمندی به مسئولیت‌های خطیر خود برابر توطئه “نفوذ” و نقش آفرینی در عرصه “جهاد کبیر” عمل کنند و عبور انقلاب و جامعه اسلامی را از گزند خطرات بزرگ مقطع تاریخی حاضر رقم زنند.
۷- ملت انقلابی و بصیر ایران، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و قدردانی از کمک‌های مستشاری و تعیین‌ کننده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و فرمانده غیرتمند و ولایت‌مدار نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی “سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی”، که در کنار ارتش و بسیج مردمی عراق و سوریه با خنثی‌سازی توطئه‌های استکبار و فتنه تروریستی گروهک‌های تکفیری و سلفی در این کشورها، موجبات افتخار و مباهات ایرانیان نزد امت اسلامی را رقم زده است، بر ادامه تلاش آنان در این مسیر مقدس و انقلابی تأکید و ازدولت و مجلس محترم می‌خواهد بسترهای لازم برای گسترش این افتخار آفرینی‌ها را برای آنان فراهم آورد.
۸- ما ملت مجاهد و شهیدپرور ایران اسلامی، دستاوردها و توانمندی‌های خود در حوزه “صنعت دفاعی” به ویژه “اقتدار موشکی” را نماد “قدرت بازدارندگی”، تضمین “امنیت ملی” و غیرقابل مذاکره و تعدی دانسته و به قدرت‌های استکباری به ویژه “امریکای عهد شکن و حیله‌گر” هشدار می‌دهیم از شکست‌های بزرگ ۳۸ سال گذشته برابر ایران اسلامی عبرت ‌گرفته و از ماجراجویی و تهدید علیه آن پرهیز‌کنند؛ در غیر این صورت با پاسخ‌های قاطع مدافعان شجاع انقلاب و میهن اسلامی مواجه خواهند شد.
۹- امت ولایت مدار ایران اسلامی، با توجه به تخلف و بدعهدی آمریکا در برداشتن تحریم ها و مانع تراشی در مسیر تعامل بانک‌های خارجی با ایران، از مسئولان مربوطه به ویژه هیئت نظارت بر اجرای برجام انتظار دارد تا ضمن مقابله جدی با هرگونه کارشکنی و دقت و مراقبت در زمینه سوء‌ استفاده طرف‌های مقابل از ابهامات سند برجام از منافع ملت ایران دفاع و در صورت نقض عهد به فرمایش راهبردی مقام معظم رهبری مدظله العالی که همانا آتش زدن برجام است عمل کنند.
۱۰- ما ملت صبور و آزاده ایران، با توجه به توطئه‌های زنجیره‌ای نظام سلطه و استکبار از “تهدید”، “تحریم”، “تحریک” و “تفرقه” تا “جنگ نرم” و سناریوهای “مأیوس‌ سازی مردم به آینده انقلاب”، تلاش‌های قوای سه گانه به‌ ویژه قوه مجریه و دولت محترم، در عرصه “اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی” و پرداختن به “دغدغه‌های فرهنگی” و حرکت به سمت “نهادینه‌ سازی سبک زندگی اسلامی” را ناکافی دانسته و از آنان می‌خواهیم با تقویت “تولید داخلی” و مقاوم‌ سازی درونی اقتصاد، زمینه‌های اشتغال و رفع بیکاری جوانان، بهبود فضای کسب و کار و رونق اقتصادی و زندگی و رفاه مردم، دشمنان انقلاب و نظام را در راهبرد ” ایجاد فاصله بین ملت با نظام و انقلاب” مأیوس و ناامید سازند.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
جمعه، یازدهم تیر  ۱۳۹۵
برابر با بیست و پنجم رمضان المبارک ۱۴۳۷
و اول جولای ۲۰۱۶ میلادی

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

فان جو

روز قدس،راهپیمایی،۸۵۰شهر کشور

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

کشف حجاب الهام عرب مانکن ایرانی مهمان برنامه ماه عسل

کشف حجاب الهام عرب مانکن ایرانی مهمان برنامه ماه عسل کشف حجاب الهام عرب مانکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *