خانه / سینما / صحبت های بهنوش بختیاری در مورد آرایش غلیظ زنان و سربازی پسرانصحبت های بهنوش بختیاری در مورد آرایش غلیظ زنان و سربازی پسران

صحبت های بهنوش بختیاری در مورد آرایش غلیظ زنان و سربازی پسران

صحبت های بهنوش بختیاری در مورد آرایش غلیظ زنان و سربازی پسران

بهنوش بختیاری در مورد آرایش غلیظ زنان و سربازی پسران صبحتهای جالبی گفته که در ادامه می خوانید

صحبت های بهنوش بختیاری در مورد آرایش غلیظ زنان و سربازی پسران,فانجو,بهنوش بختیاری,بهنوش بختیاری و آرایش غلیظ,بهنوش بختیاری و سربازی,اینستاگرام بهنوش بختیاری,همسر بهنوش بختیاری,عکس جدید بهنوش بختیاری

 

بهنوش بختیاری، مصرف بالای لوازم آرایشی در کشور را نوعی اعتراض می‌داند.

بازیگر فیلم «من» مصرف بالای لوازم آرایشی در میان زنان ایرانی‌ را ناشی از سخت‌گیری‌ها و محدودیت‌هایی می‌داند که به زنان تحمیل می‌شود.

او ادامه می‌دهد : «من خودم این تیپ گشتن را اصلا دوست ندارم، خیلی زننده است ولی از طرفی هم حق می‌دهم بعضی‌ها اعتراض خودشان را اینطور نشان می‌دهند.»

موضوع تلاش برای معاف شدن از خدمت سربازی نیز از نظر بهنوش بختیاری در همین راستا است. او در این رابطه می‌گوید: «برادر من هرکاری کرد که این کارت پایان خدمتش را بگیرد؛ قرض پول، بهانه کف پایش، اضافه کردن وزن و … من گفتم داداش من، دو سال است دیگر برو و بیا. بالاخره باید انجامش بدهی.
اما او به هیچ عنوان راضی نبود سربازی برود، حتی اگر پادگان خود تهران هم بود و آن قدرها هم بد نمی‌گذشت، دوست نداشت که این کار را انجام دهد.»

***

بهنوش بختیاری (متولد ۱۳۵۴ در تهران) بازیگر و منشی صحنه ایرانی است. وی در فلیم‌هایی چون شب‌های برره (در نقش لیلون) و اخراجی‌ها ۳ بازی کرده است. او دارای مدرک کارشناسی در رشتهٔ زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است. مادر بهنوش بختیاری اهل شهر قم می‌باشد. اودرتیرماه ۱۳۷۸ با محمدرضا ارین ازدواج کردوتا کنون همسر او است. او در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در سال ١٣٩۴ نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد.

صحبت های بهنوش بختیاری در مورد آرایش غلیظ زنان و سربازی پسران

منبع: گهر

صحبت های بهنوش بختیاری در مورد آرایش غلیظ زنان و سربازی پسران,فانجو,بهنوش بختیاری,بهنوش بختیاری و آرایش غلیظ,بهنوش بختیاری و سربازی,اینستاگرام بهنوش بختیاری,همسر بهنوش بختیاری,عکس جدید بهنوش بختیاریمطالب مرتبط

متن و شعر های مداحی ویژه ماه محرم

متن و شعر های مداحی ویژه ماه محرم متن و شعر های مداحی ویژه ماه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *