خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » شلیک دختر جوان به صورت مرد متجاوز


جدید ترین برنامه های تلگرام و اینستاگرام

شلیک دختر جوان به صورت مرد متجاوز

شلیک دختر جوان به صورت مرد متجاوز

شلیک دختر جوان به صورت مرد متجاوز

شلیک دختر جوان به صورت مرد متجاوز
شلیک دختر جوان به صورت مرد متجاوز

به گزارش جذاب به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ “آنیتا اسمیتی” ۴۶ساله در دادگاهی که روز گذشته تشکیل شد به اتهام قتل درجه دوم از سوی هیئت منصفه گناهکار و به حبس ابد محکوم شد.

یکی از خلافکاران شهر فلوریدا به نام “ادیوو” که از مطلقه بودن “آنیتا” با خبر بود و می دانست او چند ماهی است که از همسرش جدا شده است، به صورت مخفیانه وارد خانه وی شد و شبانه پس از حضور “آنتیا” در خانه او را مورد ضرب و شتم قرار داد و با تهدید چاقو و بریدن بدن “آنیتا” او را وادار به انجام اعمال بی شرمانه کرد.

“آنیتا اسمیتی” با ترفندی توانست لحظاتی از زیر تیغ این مرد شرور خود را رها کند و به اسلحه‌ای برساند که در اتاق جاساز کرده بود و برای دفاع از خود با استفاده از اسلحه قصد تهدید کردن وی را داشت که شلیک سه گلوله به صورت اتفاقی به سر و قفسه رابرت “ادیوو” منجر به مرگ وی شد.

“آنیتا”در حالی که بر اثر اصابت چاقو به پهلوی سمت راستش به شدت مجروح شده بود از همسایگان خود کمک خواست، پس از انتقال وی به بیمارستان در ماه می سال ۲۰۱۰ و کشف جسد مرد متجاوز سابق وی در منزل مس ی‌اش که با اعتراف و معرفی داوطلبانه خود به پلیس پس از بهبودی بازداشت شد.

وی در دادگاهی که روز گذشته برای محاکمه وی تشکیل شد پس از قرائت حکم از جانب هیئت منصفه در دادگاه بیهوش شد.

قاضی و هیئت منصفه و همچنین دادستان دادگاه “آنتیا” را به خاطر کشتن عمدی مرد شرور به حبس ابد محکوم کردند.

گفتنی است، چندی پیش در فلوریدا یکی از قاتلان زنجیره ای که پس از تجاوز به زنان آنان را به طرز هولناکی کشت و انگشتشان را به عنوان یادگاری نگه می داشت، پس از اعتراف به ۴ فقره تجاوز و ۲ مورد قتل در دادگاه، با رای دادگاه مبنی بر محکومیت زندان برای ۲۱ سال به صورت قربانیان خود که از زیر تیغ او زنده مانده بودند، لبخند زد و به زندان منتقل شد. این در حالی است که “آنیتا” تنها به دلیل دفاع از خود و شلیک اتفاقی به حبس ابد محکوم شد.

باشگاه خبرنگاران

شلیک دختر جوان به صورت مرد متجاوز آنیتا اسمیتی ۴۶ساله در دادگاهی که روز گذشته تشکیل شد به اتهام قتل درجه دوم از سوی هیئت منصفه گناهکار و به حبس ابد محکوم شد

منبع:فان جو،پیشنهاد ما

بسترى شدن داريوش فرضيايى (عموپورنگ) در بيمارستان

بسترى شدن داریوش فرضیایى (عموپورنگ) در بیمارستان

بسترى شدن داریوش فرضیایى (عموپورنگ) در بیمارستان بسترى شدن داریوش فرضیایى (عموپورنگ) در بیمارستان   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *