خانه » اخبار روز » شایعات درباره چگونگی مرگ بهمن گلبار نژاد

شایعات درباره چگونگی مرگ بهمن گلبار نژاد

شایعات درباره چگونگی مرگ بهمن گلبار نژاد

شایعات درباره چگونگی مرگ بهمن گلبار نژاد

عکس ها و فیلم های مختلفی درباره چگونگی درگذشت بهمن گلبار نژاد دوچرخه سوار پارالمپیکی منتشر شده و دست به دست میشود که هیچ صحتی ندارند.

funjoo%d8%a8%d9%87%d9%85%d9%86-%da%af%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d9%86%da%98%d8%a7%d8%af

 

چگونگی درگذشت بهمن گلبار نژاد

دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان به دلیل سانحه در مسابقه و برهم خوردن تعادلش در شیب تند مسیر پس از چند ساعت از انتقالش به بیمارستان درگذشت.

مربی و رئیس انجمن دوچرخه سواری جانبازان و معلولان ایران گفت:عکس و فیلم انتشار یافته در فضای مجازی در خصوص نحوه و چگونگی رخداد سانحه برای بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار شایسته ایرانی در پارالمپیک ریو واقعی نیست.

بهمن گلبار نژاد
بهمن گلبار نژاد رکاب زن پارالمپیک

فرهاد عصفوری افزود:در خصوص وقوع این رخداد بسیار تلخ و ناگوار، حرف و حدیت های ضد و نقیضی به گوش می رسد که در واقع چنین نیست.
علت اصلی مرگ بهمن گلبار نژاد

وی اظهار کرد:اولین نفری بودم که به محل حادثه رسیدم و دوچرخه سواری را دیدم که در حدود ۳۵ کیلومتری بر اثر برخورد با جدول کنار مسیر، بی حرکت بر زمین افتاده است، بلافاصله از خودرو پیاده شده و نزدیک رفتم و از دیدن ‘بهمن’ سخت یکه خوردم.
عصفوری که از این حادثه بسیار اندوهگین و متاثر بود افزود:بلافاصله آمبولانسی که در پشت گروه اصلی حرکت می کرد به بالین دوچرخه سوار سانحه دیده ایرانی رسید و عوامل آن با استفاده از برانکارد، بهمن را به درون آمبولانس جهت اعزام به بیمارستان انتقال دادند.
این مربی ادامه داد:بی درنگ به درون آمبولانس خزیده و نگران در کنار ‘بهمن’ نشستم و ایشان از وجود کلار (تجهیزات ثابت سازی گردن) دور گردن خود ابراز ناراحتی می کرد و خواستار بازکردن این وسیله پزشکی بود که این نیز دور از انتظار بود.
عصفوری افزود:مواظب بودم که ماسک اکسیژن از صورت بهمن دور نشود و مدام به ایشان گوشزد می کردم که اگر اکسیژن نرسد بیم سکته وجود دارد در نزدیک بیمارستان به ناگهان پلک هایش را به روی هم گذاشت و چون ایست قلبی کرده بود بنابراین عملیات نجات جان وی از سوی تیم احیاء بیمارستان نیز نتیجه نداد
کاروان منا در غم از دست دادن گلبار نژاد
وی تصریح کرد:گلبار نژاد در کمال ناباوری جان خود را از دست داد و کاروان های ورزشی به خصوص کاروان ایران در پارالمپیک ریو را سخت متاثر و اندوهگین کرد.
عصفوری یادآور شد:متاسفانه بهمن در سر پیچ و در یک مسیر سرازیری که سرعت دوچرخه به ۷۰ تا ۸۵ کیلومتر در ساعت نیز می رسید به یکباره کنترل دوچرخه را از دست داده و به دلیل برخورد با مانع سیمانی دچار ضربه مغزی شده بود.
وی تصریح کرد:از این دوچرخه سوار که صاحب یک نوه نیز بود، ۲ پسر به نام های علی و محمد به یادگار مانده است که طلب عفو و مغفرت از خداوند منان برای این مرحوم و صبر و شکیبایی به خانواده و نزدیکانش دارم.

آخرین اردوی دوچرخه سواری جانبازان و معلولان به منظور اعزام به بازیهای پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ با حضور مرحوم گلبارنژاد از ۲۵ مرداد به مدت ۱۰ روز در زنجان و زیر نظر فرهاد عصفوری به عنوان مربی و رئیس انجمن دوچرخه سواری جانبازان و معلولان ایران تمرین های خود را انجام داد.
این اردو با هماهنگی های صورت گرفته با پلیس راه استان در اتوبان زنجان – تبریز و مسیر روستای گوزلدره واقع در جاده ترانزیت زنجان – قزوین و در ۲ رشته استقامت و تایم تریل برگزار شد تا تنها دوچرخه سوار اعزامی به بازی های پارالمپیک با آمادگی بهتر و بیشتری عازم ریو شود.
گلبار نژاد در المپیک لندن
این دوچرخه سوار نوگذشته تجربه حضور در المپیک ۲۰۱۲ لندن و بازی های آسیایی گوانگ ژو چین، اینچئون کره جنوبی، مالزی و اسپانیا را در کارنامه خود داشت.
بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار ایران عصر شنبه /۲۷ شهریور جاری/ در جریان رقابت های دوچرخه سواری جاده بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو بر اثر حادثه از ناحیه گردن آسیب دید که پس از انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحت وارده، درگذشت.
فرزندان بهمن گلبارنژاد
«گلبارنژاد» متولد ۱۳ خرداد ۱۳۴۷ در شیراز بود و ۲ فرزند پسر ۲۸ و ۲۴ ساله از خود به یادگار گذاشت.
وی که دارای ۱۲ مدال طلا و یک نقره مسابقات بین المللی است، ۲۰ ساله بود که از استان فارس به جبهه رفت و در منطقه مهران در اثر انفجار مین دشمن پای چپش را تا زیر زانو از دست داد.

شایعات درباره چگونگی مرگ بهمن گلبار نژاد

منبع: نمناک   ایرنا -/ح

شایعات درباره چگونگی مرگ بهمن گلبار نژاد,فان جو,بهمن گلبار نژاد , نحوه فوت بهمن گلبار نژاد , عکس سانحه بهمن گلبار نژاد , ایست قلبی بهمن گلبار نژاد , حواشی پارالمپیک ۲۰۱۶ , چگونگی درگذشت بهمن گلبار نژاداخرین پست مرتبط

زمان واریز یارانه مرداد ۹۸ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۸

زمان واریز یارانه مرداد ۹۸ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۸ زمان واریز یارانه مرداد ۹۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *