ستاره شدن دختری کوچک در رسانه ها + تصاویر

ستاره شدن دختری کوچک در رسانه ها + تصاویر

ستاره شدن دختری کوچک در رسانه ها + تصاویر

 

این دختر کوچک که به لطف تلاشهای مادرش به یک ستاره رسانه ای تبدیل شده است در شرایطی بحرانی متولد شد و به صورت معجزه آسایی زنده ماند.

او “پرنسس تیانا” نام دارد و تنها با یک ریه و یک کلیه و قلبی که در سمت راست بدن قرار داشت به دنیا آمده بود، به طوریکه هیچکس امیدی به زنده ماندن او نداشت. اما امروز او ۹ ماهه است و مادر ۱۹ ساله اش به خاطر نشان دادن شادمانی اش از زنده ماندن فرزندش ۸۰ هزار پوند هزینه کرد تا انواع پوشاک از برندهای معروف تجاری را برای دخترش تهیه و او را به یک سوژه رسانه ای تبدیل کند.

نوزاد , رسانه ها , لباس , لباس و کفش  , لباس و کفش  نوزاد , لباس و کفش  گرانقیمت ,  لباس و کفش  از برندهای معروف  , برندهای معروف  لباس

این زن که علاقه زیادی به “کتی پرایس” طراح معروف مد دارد سعی کرده است اکثر لباسهای کودکش را از طرحهای وی انتخاب کند. او حتی نام دخترش را از روی نام دختر کتی پرایس “تیامی” الهام گرفته است .این خانم به همراه همسر ۱۹ ساله اش انواع لباسها و کفشها با برندهای مطرح را برای دخترش تهیه کرده است و میگوید او باید همانند نامش مثل یک پرنسس واقعی زندگی کند.

پدر این دختر هم ۱۹ ساله است و می گوید قصد دارد همچنان به ریخت و پاشهایش برای خرید لباسهای گرانقیمت برای این دختر کوچولو ادامه دهد.

 ستاره شدن دختری کوچک در رسانه ها

ستاره شدن دختری کوچک در رسانه ها

باشگاه خبرنگاران

نوزاد ، رسانه ها ، لباس ، لباس و کفش  ، لباس و کفش  نوزاد ، لباس و کفش  گرانقیمت ،  لباس و کفش  از برندهای معروف  ، برندهای معروف  لباس

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *