زن‎ انگلیسی‎ نظاره‎ گر جنایت ‎شوهر داعشی! + تصاویر

زن‎ انگلیسی‎ نظاره‎ گر جنایت ‎شوهر داعشی! + تصاویر

زن‎ انگلیسی‎ نظاره‎ گر جنایت ‎شوهر داعشی! + تصاویر

یک زن ایزدی اسیر گروه داعش گفت بارها از سوی یکی از سرکردگان عربستانی داعش در حضور همسر این مرد مورد تجاوز و شکنجه قرار گرفته است.

یک زن ایزدی اسیر شده به دست گروه تروریستی داعش گفت بارها  از سوی یکی از فرماندهان عربستانی داعش در حضور همسر انگلیسی او مورد تجاوز و شکنجه قرار گرفت.

این زن ایزدی اعلام کرد عضو عربستانی داعش به وی تجاوز می کرد و به ضرب و جرح وی می پرداخت در حالی که زن جوان و تبعه انگلیس این مرد تروریست نظاره‌گر جرایم شوهرش بود.

 زن انگلیسی , جنایت , شوهر داعشی , زن ایزدی ف عکس زن ایزدی  , زن ایزدی  اسیر داعش  , سرکردگان عربستانی داعش

فریده، زن ایزدی آزاد شده از اسارت داعش

روزنامه دیلی میل چاپ انگلیس به نقل از این زن ایزدی، که نامش را برای حفظ جان به ” فریده ” تغییر داده است، گزارش کرد: به مدت چهار ماه اسیر یک عضو عربستانی داعش در استان دیرالزور در شرق سوریه بودم و وی با من بسیار بدرفتاری می کرد.

فریده گفت : داعش  ۲۰۱۴ مرا از خانه ام در شهر سنجار عراق ربود و بیش از یک ماه در اماکن مختلف زندانی بودم سپس به یکی از اعضای عربستانی داعش به نام ” ابومسلم” به عنوان هدیه داده شدم و دیگر زنان نیز به دیگر اعضای این گروه ترویستی داده شدند. ابومسلم رشته داروسازی را در آمریکا خوانده بود.

 زن‎ انگلیسی‎ نظاره‎ گر جنایت ‎شوهر داعشی! سلمی هالانی، زن انگلیسی که توسط فریده شناسایی شد

فریده افزود: ابومسلم زنی انگلیسی داشت که نامش برای من مشخص نشد. داعش این زن را از اروپا به سوریه منتقل کرده و به ابومسلم داده بود. زن انگلیسی ابومسلم ۲۰ ساله به نظر می رسید که چهره ای تیره وموهای عجیبی داشت و زبان عربی را بسیار بد صحبت می‌کرد.

به نوشته دیلی میل، فریده فهمید که ابومسلم یکی از قضات داعش است که پس از ورود به آنکارا با عنوان عکاس، از طریق مرزهای ترکیه وارد سوریه شده بود .او در عربستان یک زن و ۲ پسر و یک دختر داشت که همه آنها را ترک کرده و به سوریه رفته بود تا به داعش بپیوندد.

ابومسلم این زن ایزدی را به علت مخالفتش با گرویدن به اسلام شکنجه می کرد.
فریده، که هم اکنون در یکی از اردوگاه های آوارگان درعراق زندگی می کند، افزود: ابومسلم بیش از حد  خشن بود  و همیشه مرا می زد به همین دلیل دستوراتش را اجرا می کردم و به خادم ابومسلم و همسرش تبدیل شده بودم.

روزنامه دیلی میل نوشت : فریده گاه به خودکشی فکر می‌کرد ولی به خاطر پسر برادرش که با وی در یکجا زندانی بود همچنین به خاطر برادر زاده های دیگرش که در منطقه ای نزدیک به اسارت داعش درآمده بودند، از خودکشی صرف نظر کرد.

فریده گفت : همسر انگلیسی ابومسلم نیز همچون شوهرش معتقد بود که ایزدی ها کافر هستند و این زن انگلیسی یک بار به من گفت که هر فردی عضو داعش نباشد، کافر است.

دیلی میل نوشت : فریده نتوانست به هویت زن انگلیسی ابومسلم پی ببرد ولی به نظر می رسد که این زن انگلیسی یکی از ۶۰ دختری باشد که کشورشان را ترک کرده و به داعش پیوستند و هر یک از آنها با یکی از اعضای این گروه تروریستی ازدواج کرد.

دیلی میل به نحوه آزادی و یا فرار فریده اشاره نکرده است.

داعش بیش از ۵ هزار ایزدی را اسیر کرده است که در میان آنها ۵۰۰ زن و کودک وجود دارند.

العالم

 

زن انگلیسی , جنایت , شوهر داعشی , زن ایزدی ف عکس زن ایزدی  , زن ایزدی  اسیر داعش  , سرکردگان عربستانی داعش

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

کشف حجاب الهام عرب مانکن ایرانی مهمان برنامه ماه عسل

کشف حجاب الهام عرب مانکن ایرانی مهمان برنامه ماه عسل کشف حجاب الهام عرب مانکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *