زنده شدن مرده در سردخانه مراغه

زنده شدن مرده در سردخانه مراغه

زنده شدن مرده در سردخانه مراغه

زنده شدن مرده در سردخانه مراغه,فان جو,زنده شدن مرده , زنده شدن مرده در سردخانه , ماجرای عجیب,زنده9 شدن مرده در سرد خانه,زنده شدن مرده در ایران,تصاویر فرد زنده شده,

 

ماجرای بیمار ۶۸ ساله ای که براساس نظر پزشکان کشیک بیمارستان امیرالمومنین (ع) مراغه علائم حیاتی خود را از دست داده و نیم ساعت پس از انتقال به سردخانه دوباره به زندگی بازگشت، توسط دادستانی شهرستان در حال پیگیری است.
خسرو طالب آغ بلاغ ساعت یک و ۵۰ دقیقه بامداد ۳۰ تیر امسال به علت عارضه قلبی همراه همسر خود به بیمارستان شهید بهشتی مراغه مراجعه و در حین انجام مراقبت های اولیه، دچار ایست قلبی شده و با آمبولانس به اورژانس بیمارستان امیرالمومنین(ع) این شهرستان منتقل می شود.
متخصص اورژانس همراه پزشک معین بیمارستان که متخصص قلب و عروق است، اقدام به احیای علائم حیاتی این بیمار می کنند اما به رغم این تلاش هاساعت ۲ و ۴۵ دقیقه بامداد، فوت این بیمار توسط پزشکان اعلام و به سردخانه منتقل می شود.
پس از حدود ۳۰ دقیقه بیمار دیگری در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان جان خود را از دست می دهد که هنگام انتقال بیمار دوم به سردخانه، کارکنان بیمارستان متوجه وجود علائم حیاتی در بیمار ۶۸ ساله قبلی شده و این بیمار به سی سی یو منتقل و پس از اقدام های درمانی در این بیمارستان، برای تکمیل درمان به بیمارستان آیت الله مدنی تبریز (بیمارستان تخصصی قلب و عروق) منتقل می شود.
محمدعلی و رقیه طالب، پسر و دختر این بیمار ۶۸ ساله می گویند:در حال حاضر بیمار ما هوشیاری خود را از دست داده و پاهایش به خاطر سرمای سردخانه فلج شده است. به دلیل نبود هوشیاری، مدتی آنژیوگرافی پدرمان به تاخیر افتاده و به منظور بازگشت سلامتی وی باید عمل باز روی او انجام شود.
سرپرست دانشکده علوم پزشکی مراغه نیز در این ارتباط به ایرنا گفت:این بیمار در مسیر انتقال به بیمارستان امیرالمومنین(ع) بدون علائم حیاتی در اورژانس پذیرش شده است.
علی جنتی افزود:طبق گزارش پرونده، علائم حیاتی این بیمار توسط پزشک متخصص اورژانس همراه با پزشک متخصص قلب (پزشک معین بیمارستان) بررسی و تلاش برای احیای علائم حیاتی توسط این دو پزشک حدود ۴۵ دقیقه انجام شده است.پس از عملیات احیا و پاسخ ندادن بیمار و نبود علائم حیاتی، براساس علائم مشاهده شده در دستگاه مونیتورینگ، بیمار به عنوان فوتی به سردخانه منتقل شده که پس از نیم ساعت کادر بیمارستان متوجه علائم حیاتی وی در سردخانه می شوند.
وی با اشاره به این که در صورت اثبات هرگونه کوتاهی بشدت با عوامل آن برخورد می شود، گفت:این اتفاقات در گذشته در نقاط مختلف دنیا مشاهده شده که بیمار پس از اعلام پایان علائم حیاتی دوباره به زندگی بازگشته است.
علی دلداری، دادستان عمومی و انقلاب مراغه نیز در این باره گفت:دادستانی پیگیر این مساله است که مشخص شود صدمات وارده ناشی از اقدام های پزشکان بیمارستان امیرالمومنین(ع) در آن شب بوده یا پیش از آن وجود داشته است.

زنده شدن مرده در سردخانه مراغه

 

زنده شدن مرده در سردخانه مراغه

منبع: نمناک

زنده شدن مرده در سردخانه مراغه,فان جو,زنده شدن مرده , زنده شدن مرده در سردخانه , ماجرای عجیب,زنده۹ شدن مرده در سرد خانه,زنده شدن مرده در ایران,تصاویر فرد زنده شده,

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *