خانه / سینما / اخبار سینما / زمان ساعت و روزهای پخش و تکرار برنامه دورهمی + مهمان امشبزمان ساعت و روزهای پخش و تکرار برنامه دورهمی + مهمان امشب

زمان ساعت و روزهای پخش و تکرار برنامه دورهمی + مهمان امشب

زمان ساعت و روزهای پخش و تکرار برنامه دورهمی + مهمان امشب

dorehami-1

تکرار دورهمی دیشب | قسمت اول از فصل سوم برنامه دورهمی شب گذشته (چهارشنبه شب) با حضور محمدرضا شریفی نیا و اجرای مهران مدیری از شبکه نسیم پخش شد. تکرار دورهمی دیشب، امروز پنجشنبه در سه نوبت از شبکه نسیم پخش می شود. زمان تکرار و بازپخش دورهمی دیشب را در ادامه بخوانید.

 

بر اساس جدول پخش برنامه های شبکه نسیم، برنامه تکرار برنامه دورهمی، امروز در چند نوبت از شبکه نسیم پخش می شود. بر این اساس، برنامه دورهمی ساعت ۳ بامداد، ۷ صبح، ۱۱ و ۱۷ روز پنج شنبه از شبکه نسیم بازپخش خواهد شد. ساعت ۰۰:۰۵ بامداد جمعه نیز، تکرار این برنامه بار دیگر شبکه نسیم پخش می شود.

 

جهت اطلاع از مهمانان امشب دورهمی اینجا کلیک کنید

کارگردان و مجری برنامه  مهران مدیری می باشد

دورهمی دکوری عظیم دارد که در هر قسمت ٣٠٠ نفر از مخاطبان -که طی یک فراخوان برای حضور در برنامه ثبت نام می کنند- به تماشای بازی بازیگران می نشینند. در واقع مجموعه به مانند تئاتری شبیه است که در هر قسمت مخاطبان بسیاری را به عنوان تماشاگر دعوت می کند.

در  برنامه دورهمی بازیگران مطرحی چون مهران مدیری، سیامک انصاری، شقایق دهقان، الیکا عبدالرزاقی، محمد نادری، مهران رنج بر و امیرمهدی ژوله به ایفای نقش می پردازند.

مهران مدیری در این برنامه اجرای آن را برعهده دارد

البته به جز بازیگران ثابت، در هر قسمت یک بازیگر مهمان نیز حضور دارد که با حضور در مقابل دوربین همراه با سایر بازیگران وارد فضای شیرین و کمدی قصه خواهد شد.

زمان ,ساعت و روزهای پخش برنامه دورهمی + مهمان امشب

 

زمان ,ساعت و روزهای پخش برنامه دورهمی + مهمان امشب,،فان جو,دورهمی,شبکه نسیم,تلویزیون,مطالب مرتبط

شعر و غزل های زیبا در وصف عید غدیر خم و امیرالمومنین امام علی (ع),،فان جو,احادیث امام علی,اس ام اس عید غدیر,اشعار زیبا,پیامک عید غدیر,شعر زیبا,ولایت امام علی,آخرین اخبار,پیامک

شعر و غزل های زیبا در وصف عید غدیر خم و امیرالمومنین امام علی (ع)

شعر و غزل های زیبا در وصف عید غدیر خم و امیرالمومنین امام علی (ع) …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *