خانه » سینما » داملا سونمز بازیگر نقش گلرو در نبرد گلها از خاطراتش می گوید

داملا سونمز بازیگر نقش گلرو در نبرد گلها از خاطراتش می گوید

داملا سونمز بازیگر نقش گلرو در نبرد گلها از خاطراتش می گوید

داملا سونمز بازیگر نقش گلرو در نبرد گلها از خاطراتش می گوید

داملا سونمز

داملا سونمز بازیگر نقش گلرو در نبرد گلها از خاطرات می گوید

داملا سونمز بازیگر نقش گلرو در نبرد گلها یکی از بازیگران موفق ترک است که در ۲۲ سالگی جایزه ی پرتقال طلایی و در ۲۷ سالگی جایزه ی پیله طلایی را به عنوان “بهترین بازیگر زن” دریافت کرد.
داملا گفت: “از زمانی که خود را شناختم علاقه ی زیادی به بازیگری داشتم و آرزوی آن را در سر می پروراندم. البته که به خاطر جوایزی که دریافت کردم احساس غرور دارم و خوشحال هستم. همچنین این جوایز باعث شد که قدرت انتخاب من در پروژه های پیشنهادی بیشتر شود، اما اینها مسئولیت من را در مقابل بینندگان نیز بیشتر کرده و بعد از دریافت آنها باید تلاش صد چندان از خود نشان بدهم. اما  مورد پسند قرار گرفتن کارم از طرف کسی یا کسانی همیشه برای من مانند یک جایزه بوده و به من انگیزه داده است.”
او در این مورد گفت: “تشویق ببیننده ها ارزش معنوی بیشتری از این جوایز برای من دارد.”
داملا از اینکه در سریال نبرد گلها با بازیگران با تجربه و موفقی نظیر باریش کیلیچ و جانان ارگودر ایفای نقش کرده است اظهار خوشحالی و غرور می کند. او در این مورد گفت: “باریش را می شناختم و دوستان مشترک زیادی داریم اما آشنایی رودررو با جانان نداشتم و او را از اجراهای تئاتر به خاطر می آوردم تا اینکه در این پروژه افتخار آشنایی و همکاری با ایشان را داشتم. دلیل قبول نقش گلرو این بود که شخصیت گلرو برای من جالب بود. او برای دستیابی به هدف خود تلاش زیادی از خود نشان می دهد و نیت ذاتی اش منفی نیست. او دختری جالب و قوی با احساسات بچگانه ای است که به زنی با اقتدار و جدی تبدیل می شود و این راه تغییر برای من جالب است. معمولا برای بررسی نقشی که به من پیشنهاد شده وقت بسیاری را به خواندن سناریو می گذرانم و با کاراکتر مورد نظر زندگی می کنم. کار جالبی را که بعد از قبول نقش گلرو انجام دادم این است که دفتر خاطراتی دارم که از زبان کاراکتر گلرو در آن می نویسم. اوایل خود را به جای گلرو می گذاشتم و می نوشتم اما با گذر زمان ناخودآگاه قلمم به نوشتن می پرداخت

 

داملا سونمز بازیگر نقش گلرو در نبرد گلها از خاطراتش می گوید

منبع:فان جو

خاطرات,داملا سونمز,داملا سونمز بازیگر نقش گلرو در نبرد گلها از خاطرات می گوید,گلرو,نبرد گلهااخرین پست مرتبط

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران خلاصه قسمت آخر سریال Hercai …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *