داستان هایی جالب از زندگی فرهاد مجیدی + عکس همسرش

داستان هایی جالب از زندگی فرهاد مجیدی + عکس همسرش

داستان هایی جالب از زندگی فرهاد مجیدی + عکس همسرش

فرهاد مجیدی Farhad Majidi متولد ۱۳ خرداد ماه ۱۳۵۵ در تهران متولد شد. پدر او کارمند ارتش بود. همسر وی، فرناز مومنی نام دارد و دارای دو فرزند به نام های تیام و سیام (امیر بردیا) می باشد.

ازدواج فرهاد مجیدی, بیوگرافی فرناز مومنی, طلاق فرهاد مجیدی, همسر دوم فرهاد مجیدی, همسر فرهاد مجیدی, عکس همسر فرهاد مجیدی, همسران ورزشکاران
فرهاد فوتبالش را از جوانان کشاورز شروع کرد. پس از درخشش در این تیم به جوانان بهمن پیوست. سپس برای مسابقات استانی به شکل قرضی راهی پارچین شد ولی پس از درخشش در این تیم پس از هشت ماه به بهمن و این بار رده سنی امیدها برگشت. فرهاد این سال زیر نظر فرهاد کاظمی با نفراتی چون علی لطیفی و علی جانملکی هم تیمی بود. در همان سن و سال کم برای بزرگسالان بهمن هم بازی کردو خوش درخشید تا هم به پیراهن تیم ملی برسد و هم مورد توجه استقلال و پرسپولیس قرار بگیرد.

ازدواج فرهاد مجیدی, بیوگرافی فرناز مومنی, طلاق فرهاد مجیدی, همسر دوم فرهاد مجیدی, همسر فرهاد مجیدی, عکس همسر فرهاد مجیدی, همسران ورزشکاران

 جشن تولد تیام پسر فرهاد مجیدی

حاجی بمب ترکاند!

علی فتح ا… زاده که آن سال ها هنوز نه حاجی شده بود و نه دکتر پس از چند سال توانست استقلال را از زیر سایه پرسپولیس خارج کند. در سال های قبل آبی ها در فصل نقل و انتقالات موفقیت چشم گیری نداشتند و در جذب ستاره هایی چون مهدی مهدوی کیا و کریم باقری قافیه را به پرسپولیس باخته بودند. اما با آمدن فتح ا…زاده ورق بازی به سود استقلال برگشت. حاجی از همان سال اول حضورش بمب ترکاندن را شروع کرد.

در جدال بر سر خرید فرهاد مجیدی در نهایت مدیرعامل جوان استقلال بر عابدینی کار کشته چیره شد. به این ترتیب در سال ۷۶ مجیدی ۱۹ ساله استقلالی شد. مبلغ قرارداد او با استقلال فاش نشد. اما برخی از رسانه های ۱۴ سال پیش آن را ۲۰ میلیون تومان اعلام کردند!

ازدواج فرهاد مجیدی, بیوگرافی فرناز مومنی, طلاق فرهاد مجیدی, همسر دوم فرهاد مجیدی, همسر فرهاد مجیدی, عکس همسر فرهاد مجیدی, همسران ورزشکاران

داربی اولین بازی فرهاد

اولین بازی مجیدی جوان برای استقلال داربی معوقه از لیگ آزادگان سال ۷۵ بود. این داربی اولین بازی مرحوم حجازی به عنوان سرمربی استقلال هم به شمار می رفت . در آن دیدار شاگردان حمید درخشان سه بر صفر برنده داربی شدند تا اولین مسابقه به خاطره تلخی برای فرهاد و مرحوم ناصر حجازی تبدیل شود مجیدی آن سال ها به عنوان هافبک برای استقلال بازی می کرد.

فرهاد لژبونر می شود

فرهاد در سال ۷۸ را پیدوین اثریش رفت و لژیونر شد. هر چند آمار وعملکرد او در این لیگ اروپایی بد نبود و در ۱۲ بازی شش گل برای تیمش به ثمر رساند اما او تصمیم گرفت پس از یک فصل دوباره به فوتبال ایران و استقلال برگردد!

قرار داد داخلی با پرسپولیس

زمانی که فرهاد از اتریش به فوتبال ایران برگشت علی پروین با او وارد مذاکره شد تا ستاره استقلال را قاپ بزند. حتی شایعه شد که در توانیر با قرمزها قرارداد داخلی هم امضا کرده است. مصاحبه آن زمان فرهاد با یکی از هفته نامه ها که از هواداران استقلال خداحافظی کرده بود و برای رفتن به پرسپولیس رخصت گرفته بود هم این انتقال را باورپذیر می کرد، اما باز هم فتح ا… زاده فرهاد را از دهان شیر بیرون آورد و برای دومین بار استقلالی کرد. مجیدی هم هرگز ماجرای بستن قرارداد داخلی با پرسپولیس را تکذیب نکرد.

ازدواج فرهاد مجیدی, بیوگرافی فرناز مومنی, طلاق فرهاد مجیدی, همسر دوم فرهاد مجیدی, همسر فرهاد مجیدی, عکس همسر فرهاد مجیدی, همسران ورزشکاران

دومین رفت و آمد فرهاد

به هر شکل فرهاد مجیدی در استقلال ماندگار شد و در لیگ آزادگان سال ۸۰- ۷۹ یک فصل دیگر برای استقلال بازی کرد، اما در پایان فصل و همزمان با شروع لیگ حرفه ای به الوصل امارات رفت . اما پس از انجام هشت بازی و به ثمر رساندن هفت گل او برای دومین بار به استقلال برگشت و در لیگ برتر برای تیمش بازی کرد.

سومین رفت و آمد فرهاد!

فرهاد پس از یک دوره کوتاه دوباره استقلال را به مقصد امارات و الوصل ترک کرد. او به الوصل امارات برگشت و چهار سال تمام در این تیم توپ زد. در سال ۲۰۰۳ به شکل فرضی به العین رفت و با این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کرد. پس از آن بار دیگر به شکل قرضی راهی الاهلی امارات شد. النصر و الاهلی تیم های بعدی فرهاد در امارات بودند. سرانجام در سال ۸۶ یعنی لیگ هفتم حرفه ای بار دیگر با مدیریت  فتح ا… زاده و سرمربیگری مرحوم ناصر حجازی پس از حدود شش سال دوری به فوتبال ایران و استقلال برگشت.

دو فصل ناموفق

فرهاد در دو فصل اول حضورش در استقلال درخشش چندانی نداشت و بیشتر به عنوان یک بازیکن تعویضی در ترکیب تیم قرار می گرفت. اما از اواخر لیگ هشتم و به شکل قطعی از ابتدای لیگ نهم حرفه ای دوران طلایی فرهاد شروع شد. در سه فصل اخیر مجیدی بهترین بازیکن استقلال و از بهترین های لیگ برتر ایران لقب گرفت.

ازدواج فرهاد مجیدی, بیوگرافی فرناز مومنی, طلاق فرهاد مجیدی, همسر دوم فرهاد مجیدی, همسر فرهاد مجیدی, عکس همسر فرهاد مجیدی, همسران ورزشکارانفرناز مومنی همسر فرهاد مجیدی

فرهاد علیه منصوریان، قربانی و ژنرال

مجیدی پس از بازگشت به استقلال با سه نفر به شدت مشکل و اختلاف داشت. فرهاد و علی منصور یک فصل آن هم در لیگ هفتم حرفه ای هم تیمی بودند. اما مشکل اصلی آنها به فرزاد، برادر کوچک تر فرهاد بر می گشت. پیروز قربانی هم بر سر همین مسایل با فرهاد مشکل داشت. او حتی جدایی خود از استقلال را گردن مجیدی انداخت. در لیگ دهم هم که قرار بود بر گردد. اما این اتفاق نیفتاد، پیروز علیه برخی ها مصاحبه کرد که گفته می شود، منظورش از برخی ها مجیدی بود! رابطه بد او با امیر قلعه نویی هم که برای همه آشکار است. اما دلیل اصلی آن را نه ژنرال و نه مجیدی به طور شفاف بیان نکردند. رفاقت بابایی مشاور سابق فتح ا… زاده و واعظ با مجیدی که رابطه  بسیار بدی با قلعه نویی دارد هم در این میان جالب است. هنوز هواداران استقلال دعواهای ژنرال و بابایی که «بچه» خطاب می شد را فراموش نکرده اند.

خداحافظی نیمه کاره

در لیگ دهم حرفه ای که مجیدی در اوج آمادگی خود قرار داشت بر سر مسایل مالی با فتح ا… زاده به مشکل خورد. پس از آن اعلام کرد که از فوتبال خداحافظی کرده و دیگر برای استقلال بازی نمی کند! اما سرانجام پس از جلساتی که با مدیرعامل استقلال برگزار کرد از تصمیم خود برگشت و به فوتبالش ادامه داد! پس از آن هم چند بار دیگر بحث خداحافظی او مطرح شد تا به امروز که استقلال را تنها گذاشت و به امارات رفت.

۲ بار کاندیدای بهترین بازیکن سال آسیا شد

فرهاد مجیدی پس از درخشش در لیگ قهرمانان آسیا در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ دو بار در میان کاندیداهای AFC برای انتخاب بهترین بازیکن سال آسیا قرار گرفت. در سال ۲۰۱۰ او تا سه نفر نهایی هم بالا رفت اما سرانجام یک استرالیایی به این عنوان رسید. در سال ۲۰۱۱ هم او در لیست ۱۰ نفره قرار داشت اما به مراحل بالاتر نرفت.

رابطه خوب با مدیران عامل!

فرهاد در این سال ها چه در دوره واعظ آشتیانی و چه در دوره مدیریت فتح ا… زاده رابطه بسیار خوبی با مدیران عامل داشت. بسیاری بر این باور بودند که مجیدی روی تصمیمات کلان باشگاه تأثیرگذار بود. حتی یک بار حسن روشن در مورد حذف شدن نام علیرضا منصوریان از کمیته فنی افشار کرد فتح ا… زاده گفته چون مجیدی با علی منصور مخالف است نباید در کمیته فنی باشد؟!

شیخ اماراتی زیر پیراهن فرهاد!

در یکی از بازی های الوصل زمانی که مجیدی برای تیمش گلزنی کرد پیراهن خود را بالا زد وعکس یکی از شیخ های امارات را نشان داد! افشای این اتفاق از سوی روزنامه گل باعث شد تا او علیه این روزنامه شکایت کند. هر چند در پایان با توجه تصاویر و مدارک ر وزنامه گل  تبرئه شد. فرهاد در توضیح این ماجرا گفت چون تولد آن شیخ بود، باشگاه به تمام بازیکنان دستور داده بود آن تی شرت را زیر پیراهن خود بپوشند و هر کس گل زد تصویر او را نشان دهد!

کاش زمان ناصر این طور بودی

زمانی که مرحوم ناصر حجازی در بستر بیماری قرار داشت، فرهاد به ملاقات او می رود خانم شفیعی به مجیدی  خاطرات لیگ هفتم را یادآوری می کند و می گوید اگر آن فصل هم این قدر آماده بود استقلال حجازی نتیجه می گرفت و آن مرحوم بر کنار نمی شد.

ماجرای فرهاد مجیدی و علیرضا فغانی هم جالب بود. کاپیتان استقلال چند بار از سوی این داور با کارت قرمز رو به رو شد. در مورد این دو نفر گفته می شد که رابطه خوبی با یکدیگر ندارند و برای همین بازی هایی که این داور سوت می زند، مجیدی زیاد اعتراض می کند و فغانی هم راحت به او کارت زرد و قرمز نشان می دهد! دلیل اصلی و جرقه اختلاف این دو نفر هم مشخص نبود.

هدیه بازوبند به بازیکن جوان!

مجیدی دوبار در جریان بازی بازوبند کاپیتانی را به عنوان هدیه در اختیار اسماعیل شریفات قرار داد. آن هم در شرایطی که نفرات قدیمی تر و با سابقه تر از شریفات در زمین حضور داشتند! پاداش گلزنی به پرسپولیس در داربی جام حذفی برای شریفات کاپیتانی چند دقیقه ای استقلال بود. حالا که فرهاد رفته شاید شریفات هرگز رنگ بازوبند را هم نبیند! اینکه حرکت فرهاد خوب بود یا نه نظرات مختلفی وجود داشت. برخی آن را به حساب اخلاق خوب او گذاشتند و برخی این کار را توهین به بازو بند استقلال و قدیمی های تیم می دانند؟!

فرهاد مجیدی در نظر سنجی سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال با آرای بیشتر به عنوان محبوب ترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۰ شناخته شد

محبوب ترین بازیکن جهان!

فرهاد مجیدی در نظر سنجی سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال با آرای بیشتر به عنوان محبوب ترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۰ شناخته شد! در انتخاب بازیکن محبوب سال ۲۰۱۱ هم در مرحله دوم او بالاترین رای را آورده و رقابت نزدیکی با علی کریمی دارد.

بهترین گلزن ایران در آسیا

فرهاد مجیدی با زدن ۱۳ گل در رقابت های آسیایی توانست بالاتر از فرشاد پیوس و محمود کریمی که هر کدام ۱۱ گل به ثمر رسانده بودند عنوان بهترین گلزن باشگاهی ایران در رقابت های آسیایی را کسب کند. همچنین او تنها فوتبالیست ایران است که قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کرده است. مجیدی در سال ۲۰۰۳ با العین به این مهم رسید.

کارنامه ملی فرهاد

فرهاد برای اولین بار در سال ۷۵ و برای  مسابقات جام ملت های آسیا در سال ۱۹۹۶ توسط محمد مایلی کهن به تیم ملی دعوت شد. فرهاد مجیدی ۱۹ ساله اولین بازی ملی خود را برابر کویت انجام داد. برای آخرین بار هم در سال ۲۰۱۱ و در سن ۳۵ سالگی توسط کارلوس کرش به تیم ملی دعوت شد. سرانجام او با ۴۵ بازی ملی و ۱۰ گل زده به کارش پایان داد. برای اولین بار فرهاد در شهریور ۱۳۸۹ در دوره افشین قطبی از تیم ملی خداحافظی کرد اما با آمدن کرش بار دیگر برگشت. اما در پنج مهر ۱۳۹۰ با ارسال نامه ای به علی کفاشیان برای همیشه فوتبال ملی را کنار گذاشت. حضور در جام جهانی ۹۸ فرانسه از جمله افتخارات ملی فرهاد است.

افتخارات فرهاد

مجیدی در دوران فوتبالی خود شش قهرمانی را با سه تیم تجربه کرد. در سال ۷۷- ۷۶ با استقلال حجازی قهرمان لیگ آزادگان شد. در سال ۸۰- ۷۹ با منصور پور حیدری برای دومین بار قهرمانی در لیگ آزادگان را تجربه کرد. در لیگ هشتم حرفه ای با قعله نویی لیگ برتر را فتح کرد. سال ۸۷- ۸۶ با قلعه نویی قهرمانی در جام حذفی را هم تجربه می کند. با الاهلی در سال ۲۰۰۶ قهرمان امارات شد و سرانجام با العین در سال ۲۰۰۳ لیگ قهرمانان آسیا را فتح کرد.

کارنامه فرهاد در استقلال

فرهاد در دوران حضورش در استقلال ۱۳۵ بازی برای این تیم انجام داد و موفق شد ۶۱ گل هم به ثمر برساند. مجیدی در کنار نفراتی چون غلامحسین مظلومی، آرش برهانی و غلامرضا عنایتی از بهترین گلزنان تاریخ باشگاه استقلال محسوب می شود.

در فروردین ۹۲ با انتشار عکس زیر در شبکه های اجتماعی برخی سایتها و وبلاگ شایعات زیر را مطرح کرند .

ازدواج فرهاد مجیدی, بیوگرافی فرناز مومنی, طلاق فرهاد مجیدی, همسر دوم فرهاد مجیدی, همسر فرهاد مجیدی, عکس همسر فرهاد مجیدی, همسران ورزشکاران

به گزارش نامه نیوز  این عکسی است که در فیس بوک منتشر شده و منتسب به فرهاد مجیدی و همسرش است. همسر دوم مجیدی که گفته می شد دلیل اصلی سفر او به تیم قطری هم بوده.

ستاره آبی ها تعطیلات عید را در امارات و برای گذراندن در کنار همسر دومش سپری کرد.

ازدواج دوم فرهاد مجیدی برعکس ازدواج اولش بدون سرو صدا و درج در نشریات ورزشی انجام شد. این بازیکن مشهور تیم استقلال که چندی پیش، هوس گرفتن زن دوم به سرش زد و زن دوم نیز برای خود اختیار کرد که در فیس بوک تصاویری در این رابطه منتشر شد.
به هر حال ازدواج دوم این ستاره برعکس ازدواج اولش بدون سرو صدا و درج در نشریات ورزشی انجام شد خبری از چاپ عکس روی جلد نبود!
منبع : تبیان

 

ازدواج فرهاد مجیدی, بیوگرافی فرناز مومنی, طلاق فرهاد مجیدی, همسر دوم فرهاد مجیدی, همسر فرهاد مجیدی,

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

عکس های مدلینگ بهنوش بختیاری

عکس های مدلینگ بهنوش بختیاری عکس های مدلینگ بهنوش بختیاری

یک نظر

  1. چه زشت.همسره اولش زیباتره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *