خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » خواستگار شیاد و مهندی قلابی که دختران دم بخت را فریب می داد

خواستگار شیاد و مهندی قلابی که دختران دم بخت را فریب می داد

خواستگار شیاد و مهندی قلابی که دختران دم بخت را فریب می داد

خواستگار شیاد و مهندی قلابی که دختران دم بخت را فریب می داد

خواستگار شیاد و مهندی قلابی که دختران دم بخت را فریب می داد,فان جو, اخبار حوادث, خواستگار شیاد و مهندی قلابی, خواستگار قلابی که دختران دم بخت را گول می زد,

دختران دم بخت ساده گول شیادی را می خوردند که به عنوان خواستگار وارد زندگی آنها می شد. این مرد که خودش را مهندس معرفی می کرد حتی مدرک سیکل هم نداشت و پول های سوژ هایش را می دزدید.

خواستگار قلابی که دختران دم بخت را گول می زد

اخبار حوادث : چندی قبل دختر جوانی به دادسرا رفت و مدعی شد خواستگارش کلاهبردار از آب درآمده است. او در توضیح ماجرا گفت: چندماه پیش از طریق تلگرام با پسری آشنا شدم. اوایل فقط با هم چت میکردیم اما مدتی که گذشت اومرا به رستورانی دعوت کرد تا برای نخستین بار یکدیگر را ملاقات کنیم. آن روز با دیدنش به او علاقه مند شدم.

او میگفت مهندس عمران است و در کار ساخت و ساز و برجسازی فعالیت دارد. من هم کاملا به او اعتماد کردم تا اینکه مدتی بعد از من خواستگاری کرد و من که بیصبرانه منتظر شنیدن این جمله بودم، به او جواب مثبت دادم.

وی گفت: یک هفته پس از آن او با اصرار من، از من خواستگاری کرد.او مدعی بود به من علاقه مند است من هم حرفهایش را باور کردم و قرار شد مدتی بعد مراسم عروسیمان را جشن بگیریم اما خبر نداشتم همه اینها نقشه برای کلاهبرداری است.

مدتی بعد به بهانه اینکه پول نیاز دارد از من پول گرفت. من هم با خیال راحت مبلغ ۱۵ میلیون را به او دادم تا اینکه مدتی بعد یکباره ناپدید شد و دیگر جواب تلفن هایم را نداد. هرچند هیچ خبری از او نداشتم اما فکرش را نمیکردم که قصد فریبم را داشته باشد، اما وقتی چندین روز گذشت و خبری از او نشد فهمیدم که فریب یک کلاهبردار را خورده ام.

با اعلام این شکایت، پرونده به دادسرا فرستاده و با دستور قاضی پرونده تحقیقات برای دستگیری خواستگار شیاد آغاز شد. درحالیکه بررسی ها در این خصوص ادامه داشت شکایت مشابه دیگری پیش روی تیم تحقیق قرار گرفت که نشان میداد دختر دم بخت دیگری با همین شگرد در دام خواستگار قلابی گرفتار شده است.

با انجام چهره نگاری مشخص شد که متهم سابقه دار است و مدتی قبل نیز با همین شگرد چند دختر دم بخت را فریب داده است. او که تا سیکل بیشتر درس نخوانده، خود را مهندس جامیزد و با چرب زبانی اعتماد طعمه هایش را جلب میکرد.

جست و جو برای شناسایی او در پاتوقهایش ادامه داشت تا اینکه مدتی قبل مأموران موفق به دستگیری او شدند. متهم وقتی به دادسرا منتقل شد و پیش روی بازپرس پرونده قرار گرفت به کلاهبرداری میلیونی در نقش خواستگار اقرار کرد و گفت: با طعمه هایم از طریق تلگرام آشنا شدم و پس از آن به بهانه اینکه مهندس هستم اعتمادشان را جلب کردم. وقتی از آنها خواستگاری کردم چشم بسته قبول کردند و حتی مجبور شدم با اصرار یکی از طعمه هایم به خواستگاری اش بروم.

وی گفت: پولهای طعمه هایم هم در حسابم بود و میخواستم به خارج از کشور فرار کنم که گیر افتادم.

هم اکنون متهم با قرار قانونی در اختیار مأموران قرار گرفته و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

فریب دختران جوان توسط خواستگار کلاهبردار

خواستگار شیاد و مهندی قلابی که دختران دم بخت را فریب می داد

ناز وب

خواستگار شیاد و مهندی قلابی که دختران دم بخت را فریب می داد,فان جو, اخبار حوادث, خواستگار شیاد و مهندی قلابی, خواستگار قلابی که دختران دم بخت را گول می زد,اخرین پست مرتبط

زمان واریز یارانه تیر ۹۸ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۸

زمان واریز یارانه تیر ۹۸ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۸ زمان واریز یارانه تیر ۹۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *