حامله شدن ۷ دختر دبیرستانی در مدرسه!!! عکس

حامله شدن ۷ دختر دبیرستانی در مدرسه!!! عکس

حامله شدن ۷ دختر دبیرستانی در مدرسه!!! عکس

حامله شدن 7 دختر دبیرستانی در مدرسه!!! عکس,،فانجو,دختر دبیرستانی,دختران دبیرستانی,حامله شدن دختر,باردار شدن دختر دبیرستانی,عکس دختر دبیرستانی

 

حامله شدن ۷ دختر دبیرستانی در اردوی مدرسه!

۷ دختر دبیرستانی بعد از آمدن از اردوی مدرسه که با معلم ها رفته بودند حامله به خانه برگشتند. ۲۸ دختر دبیرستانی به اردوی علمی در ساراوو (پایتخت صربستان) رفته بودند که با اوضاع فجیعی این دختران دبیرستانی برگشتند.

 

۷ دختر بین ۱۳ و ۱۴ ساله بوسنیایی بعد از  از اردوی ۵ روزه مدرسه باردار به خانه هایشان برگشتند. این مدرسه که در شهر بانجا لوکا قرار دارد دانش اموزان خود را برای بازدید های علمی به مدت ۵ روز به پایتخت میبرد تا مناطق دیدنی مانند موزه هاو مناطق تاریخی شهر را از نزدیک  ببینند.

 

این مدرسه ۲۸ نفر از دانش آموزان دختر را به این اردوی علمی در سارایوو (پایتخت صربستان) میبرد.ولی ۷ نفر از آن ها باردار به شهرشان برمیگردند. این خبر در روزهای اخیر خبر نخست روزنامه ها و اخبار تلویزیون صربستان بوده است.بسیاری دولت را به  نداشتن نظارت متهم کرده میکنند. فعالیت جنسی دختران بین ۱۳تا ۱۵ ساله در این کشور به شدت افزایش یافته است.

 

سناد مهمدباسیچ که یکی از جامعه دانان صرب است میگوید:این تمایل بیش از حد دختران کم سن و سال در کشور نگران کننده است. والدین این ۷ دختر حالا به شدت از مسئولین مدرسه به دلیل نداشتن نظارت شاکی هستند.

حامله شدن دختران دبیرستانی در اردوی مدرسه!

حامله شدن ۷ دختر دبیرستانی در مدرسه!!! عکس

منبع: تاپ ناز

حامله شدن ۷ دختر دبیرستانی در مدرسه!!! عکس,،فانجو,دختر دبیرستانی,دختران دبیرستانی,حامله شدن دختر,باردار شدن دختر دبیرستانی,عکس دختر دبیرستانیمطالب مرتبط

خرید نهال گردو بدون مراجعه حضوری چگونه انجام می‌ گیرد ؟

خرید نهال گردو بدون مراجعه حضوری چگونه انجام می‌ گیرد ؟ خرید نهال گردو بدون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *