خانه » مد و زیبایی » دکوراسیون » جدیدترین مدل های لوستر در سبک طراحی امروزی ۲۰۱۵

جدیدترین مدل های لوستر در سبک طراحی امروزی ۲۰۱۵

جدیدترین مدل های لوستر در سبک طراحی امروزی ۲۰۱۵

جدیدترین مدل های لوستر در سبک طراحی امروزی ۲۰۱۵

از مدل های گران قیمت و فاخر گرفته تا مدل های ساده و معمولی، لوسترها همیشه یکی از بهترین راه حل ها برای روشن کردن فضای داخلی منزل بوده اند. در این قسمت با نمونه هایی از جدیدترین مدل های لوستر آشنا خواهیم شد که براساس مد روز، در سبک های کلاسیک و مدرن طراحی شده اند. لوسترها را می شود در تمامی نقاط خانه نصب کرد البته تا زمانی که اندازه آنها نسبت به فضا و دکوراسیون محیط اطراف مناسب باشد. اگر بدنبال چراغ هایی می گردید که کارایی و زیبایی را در بهترین شکل ممکن ارائه بدهند، ممکن است اضافه کردن یک یا چند عدد لوستر به دکوراسیون خانه دقیقا همان حس و جلوه ای که از چیدمان منزلتان انتظار دارید برآورده کند.

زمانی که به انتخاب مدل لوستر خود می پردازید، همیشه در ذهن داشته باشید لوسترها طوری طراحی شده اند که نوری گرم و لطیف را در فضا پخش کنند. به معنی دیگر، شما در کنار لوستر به چراغ های دیگر برای روشن کردن منزلتان نیاز خواهید داشت. البته لوستری که انتخاب می کنید بروی دیزاین سایر چراغ های خانه تاثیر گذار خواهند بود، اگر لوستری انتخابی، از طرحی پیچیده و اندازه ای بزرگ برخوردار بود، در این صورت چراغ های دیگر منزل باید طرحی ساده و بدور از هر گونه پیچیدگی داشته باشند، مثلا لامپ های رومیزی در اتاق نشیمن یا اتاق خواب باید کاملا ساده باشند. توجه داشته باشید که وجود مقدار زیادی از طرح های پچیده یا نورانی کردن بیش از حد یک فضا، نتیجه نامطلوب و آزار دهنده خواهد داشت.

انتخاب اندازه لوستر مورد مهمی دیگری است که باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد. لوسترها در سایزهای بسیار متنوعی تولید می شوند. برای اینکه بتوانید به راحتی سایز مناسب لوستر خود را تخمین بزنید می توانید از یک فرمول ساده استفاده کنید:

۱- ابتدا طول و عرض اتاق خود را براساس فوت مشخص کنید، تقریبا اکثر مترهای بازار در کنار متر از فوت هم استفاده می کنند. اما خیلی ساده کافی است ابتدا طول و عرض را بر حسب متر حساب کنید و رقم های بدست آمده را در عدد ۳٫۳ ضرب کنید تا طول و عرض بر حسب فوت بدست بیاید برای مثال اگر اتاقی به طول ۴ متر و عرض ۳ متر دارید، بر حسب فوت طولی به اندازه ۱۳ و عرضی به اندازه ۱۰ فوت خواهید داشت:

طول: ۴×۳٫۳ = ۱۳٫۱ ~ ۱۳ ft

عرض:  ۳×۳٫۳ = ۹٫۸ ~ ۱۰ ft

۲- حال این دو عدد (طول و عرض بدست آمده برساس فوت) را با یکدیگر جمع کنید، در مورد مثال بالا: ۱۳ + ۱۰ = ۲۶

۳- عدد بدست آمده براساس اینچ، قطر لوستر شما خواهد بود. برای تبدیل اینچ به سانتی متر کافی است این عدد را در ۲٫۵ ضرب کنید. در مورد مثال بالا:۲۶×۲٫۵ = ۶۵ سانتی متر.

در نتیجه قطر مناسب برای لوستر در یک اتاق ۱۲ متری ۶۵ سانتی متر خواهد بود.

مدل های لوستر در سبک طراحی امروزی 2015, انواع لوسترهای مناسب برای اتاق خواب , جدیدترین مدل لوستر پذیرایی , لوستر جدید و فانتزی اتاق خواب با طراحی ظریف و چوبی 2015 , لوستر سقفی شیک و زیبا در طرح های کلاسیک، مدرن و امروزی ,

luxury-modern-chandelier-design-ideas (3)

luxury-modern-chandelier-design-ideas (4)

luxury-modern-chandelier-design-ideas (5)

luxury-modern-chandelier-design-ideas (6)

luxury-modern-chandelier-design-ideas (7)

luxury-modern-chandelier-design-ideas (8)

luxury-modern-chandelier-design-ideas (9)

luxury-modern-chandelier-design-ideas (10)

luxury-modern-chandelier-design-ideas (11)

luxury-modern-chandelier-design-ideas (12)

luxury-modern-chandelier-design-ideas (13)

luxury-modern-chandelier-design-ideas (14)

luxury-modern-chandelier-design-ideas (15)

luxury-modern-chandelier-design-ideas (16)

luxury-modern-chandelier-design-ideas (17)

luxury-modern-chandelier-design-ideas (18)

جدیدترین مدل های لوستر

luxury-modern-chandelier-design-ideas (1)

 

آشنایی با جدیدترین مدل های لوستر در سبک طراحی امروزی,انواع لوسترهای مناسب برای اتاق خواب,جدیدترین مدل لوستر پذیرایی,لوستر جدید و فانتزی اتاق خواب با طراحی ظریف و چوبی ۲۰۱۵,لوستر سقفی شیک و زیبا در طرح های کلاسیک، مدرن و امروزی,مدل جدید لوستر و چراغ دیواری و سقفی با طراحی شیک و مدرن,مدل های جدید و مدرن لامپ و لوستر آشپزخانه اپن در سال ۹۴
اخرین پست مرتبط

جدیدترین مدل مو های کوتاه

جدیدترین مدل مو های کوتاه جدیدترین مدل مو های کوتاه   فرا رسیدن یک تابستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *