خانه » اخبار روز » جدایی ترانه علیدوستی از همسرش شایعه یا واقعیت؟

جدایی ترانه علیدوستی از همسرش شایعه یا واقعیت؟

جدایی ترانه علیدوستی از همسرش شایعه یا واقعیت؟

جدایی ترانه علیدوستی از همسرش شایعه یا واقعیت؟

به تازگی خبرهایی در مورد جدایی ترانه علیدوستی از همسرش شنیده می شود، در ادامه به جزییات آن می پردازیم.

جدایی ترانه علیدوستی از همسرش شایعه یا واقعیت؟,فانجو,جدایی ترانه علیدوستی,جدایی ترانه علیدوستی از همسرش,طلاق ترانه علیدوستی از همسرش,شایعه جدایی ترانه علیدوستی,جدا شدن ترانه علیدوستی,ترانه علیدوستی

 

ترانه علیدوستی امسال یکی از خبرسازترین بازیگران سینما شده است.

از شهرزاد و جدایی و وصلش با فرهاد و قباد بگیرد تا حضورش در جشنواره کن و نامزد بهترین بازیگر زن شدن و بعد ماجرای تتو دست هایش و حاشیه هایی که برایش به وجود آمد.

اما اکنون زمزمه هایی مبنی بر جدایی او و همسرش در گوشه و کنار شنیده می شود که تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن شنیده نشده.
بعید نیست که در پی مسئله تتو دست هایش و حرف هایی که در دفاع از فمینیست زده برخی آهنگ جدایی ترانه را کوک کرده باشند تا شویی ساختگی علیه او راه بیاندازند.
در ماه های قبل از ازدواجش نیز شایعه اینکه ترانه قصد دارد با مانی حقیقی ازدواج کند بر سر زبان ها  افتاد و اکنون نیز برخی دلیل او را برای جدایی از همسرش رجوع به مانی حقیقی می دانند!
این در حالی است که ترانه علیدوستی یکی از بی حاشیه‌ترین بازیگران است که کمتر زندگی خصوصی‌اش در دایره رسانه‌ها افتاده! با اینکه هر ازدواجی ممکن است به طلاق منجر شود اما امیدواریم که این خبر شایعه باشد.
ترانه علیدوستی در زمان ازدواج نیز نسبت به برخی از شایعاتی که درباره همسرش و ازدواجش در فضای مجازی منتشر شده بود واکنش تند نشان داده و گفت: «چند هفته ای در سفر بودم و به تازگی متوجه شدم در غیابم متن بالابلندی در رابطه با زندگی خصوصی من در رسانه ها منتشر شده است.
این متن که به ظاهر از روی حسن نیت است، در باطن سرشار است از تخیلات شرم آور نویسنده اش درباره شخصی ترین وجوده زندگی من، از جمله نوحه سرایی در مورد مرگ برادرم، و نشر اکاذیب مطلق درباره همسرم. همسر من نه تاجر است و نه مقیم لندن است و نه چند سال از من بزرگتر است.»

 

جدایی ترانه علیدوستی از همسرش شایعه یا واقعیت؟

منبع:گهر

جدایی ترانه علیدوستی از همسرش شایعه یا واقعیت؟,فانجو,جدایی ترانه علیدوستی,جدایی ترانه علیدوستی از همسرش,طلاق ترانه علیدوستی از همسرش,شایعه جدایی ترانه علیدوستی,جدا شدن ترانه علیدوستی,ترانه علیدوستیاخرین پست مرتبط

طرح فروش اقساطی محصولات شرکت سایپا ویژه خرداد ماه

طرح فروش اقساطی محصولات شرکت سایپا ویژه خرداد ماه

طرح فروش اقساطی محصولات شرکت سایپا ویژه خرداد ماه طرح فروش اقساطی محصولات شرکت سایپا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *