تصاویر زیباترین دختر و مدلینگ جهان

تصاویر زیباترین دختر و مدلینگ جهان

تصاویر زیباترین دختر و مدلینگ جهان

تصاویر زیباترین دختر و مدلینگ جهان تصاویر زیباترین دختر و مدلینگ جهان

 

زمانی تیلان Blondeau ، مدل جوان فرانسوی، به عنوان “زیباترین دختر جهان” شناخته میشد. شاید با خودتان فکر کنید که خیلی هم چیز مهمی نیست، چرا که خیلی از مدلها چنان لقبی گرفته اند.

 

 

ولی نکته اینجاست که Blondeau واقعا یک دختر بچه بود، و وقتی که در عکسبرداری های مجله Vogue  شرکت کرد تازه سنش دو رقمی شده بود، که این باعث مطرح شدن پرسشهایی درباره استفاده از کودکان به عنوان مدل شد. ولی آن اتفاق در سال ۲۰۱۱ رخ داده بود، حالا وضعیت به چه صورت است؟

 

وضعیت زیباترین دختر و مدلینگ جهان (تصاویر)

Blondeau بلوندئو فرزند یک زوج مشهور فرانسوی است: پدرش پاتریک Blondeau ، ستاره فوتبال، است و مادرش هنرپیشه و مجری تلوزیون Véronika Loubry. ولی این دختر علاوه بر والدین مشهور خیلی هم زیبا بود.

 

مشخص بود که thylane Blondeau  وقتی بزرگ شد خیلی خوشگل خواهد شد. اول اینکه چشمهای آبی جذابی داشت، چیزی که همیشه در عکسها خوب از کار در می آید. ولی چنان دختر جوانی در واقع چقدر می توانست از کاری مانند مدلینگ لذت ببرد؟

 

وضعیت زیباترین دختر و مدلینگ جهان (تصاویر)

 

بعد هم این واقعیت وجود دارد که مدلینگ اغلب ممکن است یک شغل دشوار و پرفشار باشد، که در آن حتی افراد خیلی جوان ترغیب می شوند تا ظاهر فیزیکیشان را بر سلامتیشان تقدم دهند. در واقع، حقوق مدلهای خردسال تا همین اواخر چندان تحت حفاظت قانونی قرار نداشت.

 

با این حال، به نظر می رسید که Blondeau ، در سنین کودکی، از جنبه های تیره دنیای مد اجتناب می کند. مادرش در مراسمات عکسبرداری شرکت می کرد، و در کارش موفق بود، و بحث و جدل چندانی وجود نداشت. با این حال در سال ۲۰۱۱ همه چیز عوض شد.

 

وضعیت زیباترین دختر و مدلینگ جهان (تصاویر)

 

در آن سال، در سن ده سالگی، او در یکی از مطالب مجله Vogue شرکت کرد. این کار عاقبت خوشی نداشت. تقریبا همه موافق بودند که در این عکسها بیش از حد رشد یافته و با توجه به جنبه های جنسی به نظر می رسد، که این باعث بحثهای گسترده ای درباره رفتار با مدلهای خردسال شد.

 

در اکتبر ۲۰۱۶، او به همراه خیلی دیگر از مدلهای جوان خوش آتیه، از جمله لیلی رز دپ، در هفته مد پاریس شرکت کرد، و مصاحبه ای با مجله W  داشت. وقتی از او پرسیده شد که پس از پایان این مراسم چه کار خواهد کرد، پاسخ بسیار خردمندانه ای داد: “به خانه می روم تا کمی استراحت کنم و بعد به مدرسه می روم.”

 

وضعیت زیباترین دختر و مدلینگ جهان (تصاویر)

 

با نگاه به عکسهای تیلان Blondeau به راحتی ممکن است فراموش شود که او هنوز چقدر کم سن و سال است. او در ۵ آوریل ۲۰۱۷ شانزده ساله خواهد شد، که در چنین سنی در اکثر اماکن اجازه نوشیدن الکل هم حتی نخواهد داشت. ولی به نظر می رسد که روی زیبایش قابل صرف نظر نباشد.

 

قاعدتا طولی نخواهد کشید که بحث و جدلها درباره کودک بودنش، که زمانی احاطه اش کرده بود، در سایه دستاوردهای دیگرش قرار خواهد گرفت.

 

وضعیت زیباترین دختر و مدلینگ جهان (تصاویر)وضعیت زیباترین دختر و مدلینگ جهان (تصاویر)وضعیت زیباترین دختر و مدلینگ جهان (تصاویر)وضعیت زیباترین دختر و مدلینگ جهان (تصاویر)وضعیت زیباترین دختر و مدلینگ جهان (تصاویر)وضعیت زیباترین دختر و مدلینگ جهان (تصاویر)وضعیت زیباترین دختر و مدلینگ جهان (تصاویر)وضعیت زیباترین دختر و مدلینگ جهان (تصاویر)

 

منبع: نازوب –

تصاویر زیباترین دختر و مدلینگ جهان

 

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

کشف حجاب الهام عرب مانکن ایرانی مهمان برنامه ماه عسل

کشف حجاب الهام عرب مانکن ایرانی مهمان برنامه ماه عسل کشف حجاب الهام عرب مانکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *