تصاویر خوش استایل ترین زن قرن کیست؟

تصاویر خوش استایل ترین زن قرن کیست؟

تصاویر خوش استایل ترین زن قرن کیست؟

خوش-استایل-ترین-زن

 

خوش استایل ترین و شیک پوش ترین زنان دنیا

بدون در نظر گرفتن لباس های جدید هر دهه بررسی و تعیین نمادهای دهه های مختلف تصویر ناقصی است، در این رای گیری بخشی نیز به لباس های محبوب و غیر محبوب دهه های مختلف اختصاص داده شده که آمار و نتایج آن را در ادامه مشاهده می کنید. عینک آفتابی گربه ای و دامن های مدادی دهه پنجاه میلادی را تسخیر کرده و دامن کوتاه، بوت های ساق بلند و پیراهن های رنگرزی گرهی محبوب ترین های دهه ۶۰ میلادی است.

دهه هفتاد میلادی با شلوارهای ناقوسی یا دمپا گشاد و کفش های پلتفرم یا لژدار تعریف می شود، در حالیکه در دهه هشتاد میلادی آستر شانه یا اپل، پا گرمکن و جین های سنگ شور شده به عنوان محبوب ترین ها انتخاب شده است. در میان لباس های دهه ۹۰ میلادی، پیراهن فلانل، شلوار شش جیب و بوت های دکتر مارتینز محبوب ترین هستند و در این دوره استایل «گرانج» پیشتاز است و شلوار جین های پوستی دهه اول قرن بیست و یکم را به خود اختصاص داده است.

در کنار لباس ها و متعلقات محبوب دهه های مختلف البته خطاهای فشن یا آیتم های غیر محبوب نیز وجود دارد که از برخی نمونه های آن می توان به «بوت های آگ»، «لگینگ» به عنوان شلوار، «عینک های بدون شیشه»، «کلاه بیسبال توری دار» و «روکش دندان طلایی» اشاره کرد.دهه های مختلف تاریخ، نمادهای خاص خود را دارند و هر دهه در زمینه های مختلف با نمادهای خاص خود شناخته می شود. وب سایت «لو تُت» که خدمات لباس کرایه ای ارائه می کند در یک نظرسنجی از دو هزار آمریکایی در رابطه با لباس ها و استایل های برگزیده از آنها خواسته است که خوش پوش ترین بانوی هر دهه را مشخص کنند.

خوش استایل ترین زن دنیا

پرنسس دایانا صدرنشین خوش استایل ترین زنان تاریخ

نتایج این نظرسنجی «پرنسس دایانا» را با بیشترین امتیاز در صدر خوش پوش ترین های همه دهه ها قرار داده است. این رای گیری نمادهای استایل از سال ۱۹۰۰ به این سو را مورد بررسی قرار داده است. «روت هارتمن» مدیر ارشد بخش فروش «لو تت» می گوید:«هر کدام از نمادهای برگزیده استایل در زمان خود با تفکر خاص فراتر از گرایش های مرسوم رفتار کرده و امضای خاص خود را ایجاد کرده اند و این امر سبب شده که امروز همچنان از منظر پوشش مورد ستایش همگان قرار بگیرند…گرایش ها همیشه در رفت و آمد هستند، اما چیزی که این نمادهای استایل در آن مشترک هستند اعتماد به نفس آنها است و در نهایت اصلا اهمیتی ندارد که چه لباسی بر تن آنها است… نکته مهم این است که شما در هنگام خارج شدن از خانه احساس زیبایی و قدرت کنید».

خوش استایل ترین زن دنیا

«لیلین گیش» ستاره سینما و تئاتر و شاهکار معروف «تولد یک ملت» به عنوان نماد برگزیده مد و استایل دهه اول قرن بیستم انتخاب شده است و «کوکو شانل» طراح مشهور با سلیقه فراموش نشدنی و ذهن خلاقانه، استایل برتر دهه دوم قرن بیستم را به خود اختصاص داده است.

خوش استایل ترین زن دنیا

لیلین گیش برگزیده خوش استایل ترین زنان دنیا در هه اول میلادی

«کاترین هپبورن» ستاره افسانه ای سینما با همان شخصیت سرزنده و کاریزماتیک همیشگی و البته استایل خاص خود نماد برتر دهه سی میلادی است و در این زمینه «بت دیویس» را پشت سر گذاشته است.

خوش-استایل-ترین-زن

کاترین هپبورن خوش استایل ترین و شیک پوش ترین زن دهه سی میلادی

«لورن باکال» ستاره کلاسیک سینما که به دلیل صدای خوش و بازی های درخشان خود بسیار شناخته شده و فراموش نشدنی است از منظر استایل دهه چهل میلادی را به خود اختصاص داده است.

خوش استایل ترین زن دنیا

لورن پاکال خوش استیال ترین زن دهه چهل میلادی

«مریلین مونرو» که اصلا نیاز به معرفی و بحث ندارد نماد استایل برتر دهه پنجاه میلادی است، یک دهه بعد از او «ژاکلین کندی» خوش استایل ترین چهره دهه شصت میلادی را به خود اختصاص داده است.

خوش استایل ترین زن دنیا

«فارا فاوست» بازیگر سینما و سریال مشهور «فرشتگان چارلی» نماد استایل شاخص دهه هفتاد میلادی است و «پرنسس دایانا» ی فقید با وقار و متانت مثال زدنی که فقط می توان «کیت میدلتون» را نمونه مدرن او تصور کرد دهه هشتاد میلادی را با استایل منحصربفرد خود تسخیر کرده است. بیشترین میزان رای در میان تمامی چهره های دهه های مختلف نیز به پرنسس دایانا اختصاص پیدا کرده است. «مدونا» خواننده مشهور استایل شاخص دهه هشتاد میلادی و در رتبه دوم است.

خوش استایل ترین زن دنیا

جنیفر انیستون هم یکی از زنان منتخب خوش استایل ترین هاست

مدل موهای «ریچل» شخصیت محبوب سریال «دوستان» از مشخصه های فراموش نشدنی دهه نود میلادی است، پس تعجبی ندارد که در این دهه «جنیفر آنیستون» از «جولیا رابرتز» پیشی گرفته باشد.

خوش استایل ترین زن دنیا

جنیفر لوپز خوش استایل ترین زن دهه اخیر

«جنیفر لوپز» ستاره محبوب موسیقی با کمال تعجب دهه نخست قرن بیست و یکم را به خود اختصاص داده و استایل بی نظیر «لیدی گاگا» هم نتوانسته جی لو محبوب را پشت سر بگذارد.

خوش استایل ترین زن دنیا

کیتی میدلتون از خوش استایل ترین زنان دنیا پیشی گرفت

«کیت میدلتون» دوشس کمبریج به عنوان نماد استایل تاریخ مدرن برگزیده شده است و در این زمینه ستارگانی چون «بیانسه»، «ویکتوریا بکهام» و «کارداشیان» ها را با فاصله ای زیاد پشت سر گذاشته است.

خوش استایل ترین زن قرن کیست؟ + تصاویر

منبع : رکنا /ن  نمناک

تصاویر خوش استایل ترین زن قرن کیست؟

 

تصاویر خوش استایل ترین زن قرن کیست؟,فان جو,خوش استایل ترین زن دنیا , عکس زنان خوش تیپ , خوش تیپ ترین زنان جهان ,مطالب مرتبط

چهلم سردار قاسم سلیمانی

چهلم سردار قاسم سلیمانی چهلم سردار قاسم سلیمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *