خانه » اخبار روز » تبریک مهناز افشار به زنان والیبالیست ایران + عکس

تبریک مهناز افشار به زنان والیبالیست ایران + عکس

تبریک مهناز افشار به زنان والیبالیست ایران + عکس

تبریک مهناز افشار به زنان والیبالیست ایران + عکس

funjoo-ir_%d9%88%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%a8%d8%a7%d9%84-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86

 

طوفان والیبال زنان بانک سرمایه ایران در باشگاههای آسیا

روز پایانی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا، از ساعت ۹ و ۳۰ صبح به وقت فیلیپین و ساعت ۶ صبح به وقت ایران با برگزاری دیدار بین دو تیم بانک سرمایه ایران و پست بانک ویتنام آغاز شد.

این دیدار که نبرد دو تیم برای عنوان پنجمی مسابقات محسوب می شد، در پایان با برتری ۳ بر صفر شاگردان مایدا چیچیچ تمام شد تا دختران والیبال ایران برای نخستین بار در تاریخ روی سکوی پنجم آسیا قرار بگیرند. عنوانی که پیش از این توسط تیم های ملی والیبال بانوان ایران بدست نیامده بود.

مایدا برای آغاز این دیدار شبنم علیخانی، مائده برهانی، شکوفه موسوی، فرنوش شیخی، مهسا صابری، نگار کیانی، زینب گیوه را به میدان فرستاد. ست اول این دیدار با سرویس شبنم علیخانی آغاز شد و در ابتدا چند امتیاز پیاپی به نام شاگردان مایدا ثبت شد. بازیکنان ایران در این ست نمایش کم اشتباهی داشتند و توانستند برتری خود را در طول این ست حفظ کنند. ویتنامی ها در تلاش بودند که اختلاف امتیاز با تیم ایران را کاهش دهند. آن ها از امتیاز ۱۸ به بعد با ایران پایاپی پیش رفتند اما در نهایت این ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود تیم ایران تمام شد.

در ست دوم تیم ایران اولین پوئن را با حریفش واگذار کرد اما در ادامه کسب ۳ امتیاز متوالی از تیم بانک سرمایه منجر شد تا باز هم برتری از آن تیم ایران باشد. سرمربی تیم ویتنام برخی تغییرات را در ترکیب تیمش ایجاد کرد و توانست بازی را در امتیاز ۵ به تساوی بکشاند. بازیکنان تیم بانک سرمایه اما باز هم توانستند نمایش بهتر و کم اشتباه تری نسبت به حریف ویتنامی خود داشته باشند و در این ست هم با حساب ۲۵ بر ۱۷ برنده شدند.

ست سوم را تیم ویتنام بهتر از ایران آغاز کرد و با اختلاف ۲ امتیاز پیش افتاد. مایدا در این ست مهسا کدخدا را جایگزین مهسا صابری کرد و شبنم علیخانی هم جای خود را به نگین شیرتری داد. علیخانی در ست دوم با درد از ناحیه زانو مواجه شده بود و مایدا مجبور به جایگزین کردن پاسور دوم خود به جای این بازیکن کرد. دو تیم در امتیاز ۱۲ برابر شدند و سرمربی ویتنام تقاضای وقت استراحت کرد. پس از برابر شدن امتیازها این تیم ایران بود که از ویتنام پیش افتاد و در نهایت ٢۵ بر ٢٣ پیروز این ست شد و یه یک پیروزی دلچسب و تاریخی ۳ بر صفر دست پیدا کرد.

funjoo-ir_%d9%88%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%a8%d8%a7%d9%84-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86

تاریخ سازی بانوان والیبال ایران در قاره کهن

تیم ملی والیبال ایران که با نام بانک سرمایه در مسابقات جام باشگاه های آسیا حضور پیدا کرده بود در مجموع این مسابقات در ۷ مسابقه حضور پیدا کردند که حاصل کار آن ها ۴ پیروزی مقابل تیم های کره شمالی، چین تایپه، فیلیپین و ویتنام و ۳ شکست مقابل تیم های چین، قزاقستان و تایلند بود. نتایجی که در نهایت منجر به قرار گرفتن این تیم در رده پنجم آسیا شد.

هفدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا، از ۱۳ شهریور با حضور ۱۲ تیم و به میزبانی فیلیپین آغاز شد و تا ۲۱ شهریور ادامه پیدا کرد. تیم ملی والیبال بانوان ایران که با نام بانک سرمایه در این مسابقات حضور پیدا کرده بود، پس از کسب عنوان پنجمی این مسابقات راهی ویتنام خواهد شد تا در مسابقات قهرمانی آسیا AVC کاپ حضور پیدا کند.

پیام تبریک مهنازافشار به بانوان والیبالیست کشور

ستاره سینما ایران بعد از کسب اولین مقام پنجمی والیبالیست های دختر در آسیا پیام تبریک صمیمانه ای منتشر کرد.

هشتمی بهترین نتیجه ادوار گذشته بود که این دوره ۴ پیروزی بی سابقه بانوان ایرانی را به پنجمی رساند. مهناز افشار بازیگر مطرح سینما در پیامی صمیمانه این افتخار را به والیبالیست های ایرانی تبریک گفت.

والیبال زنان

پیام مهناز افشار به والیبالیست ها

تبریک مهناز افشار به زنان والیبالیست ایران + عکس

 

تبریک مهناز افشار به زنان والیبالیست ایران + عکس

منبع: نمکستان

تبریک مهناز افشار به زنان والیبالیست ایران + عکس,،فان جو,والیبال زنان , تیم والیبال زنان ایران تاریخ ساز شدند,ویتنام مقابل ایران حرفی برای گفتن نداشت ,اخرین پست مرتبط

زمان واریز یارانه تیر ۹۸ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۸

زمان واریز یارانه تیر ۹۸ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۸ زمان واریز یارانه تیر ۹۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *