خانه » سینما » بیوگرافی بازیگران » بیوگرافی و عکسهای شخصی شقایق دهقان

بیوگرافی و عکسهای شخصی شقایق دهقان

بیوگرافی و عکسهای شخصی شقایق دهقان

بیوگرافی و عکسهای شخصی شقایق دهقان

Aksaye Jadid Shaghayegh Dehghan

جدیدترین عکس های شقایق دهقان,بیوگرافی شقایق دهقان,بازیگر زن شقایق دهقان,عکس های شقایق دهقان,بیوگرافی بازیگر شقایق دهقان,زیباترین عکس های شقایق دهقان,بازیگر زن,acs shaghayegh dehghan,aksaye shaghayegh dehghan,ax shaghayegh dehghan sal 96,hamsar shaghayegh dehghan,shaghayegh dehghan,shaghayegh dehghan bio,shaghayegh dehghan biogerafi,shaghayegh dehghan instagram,shaghayegh dehghan wikipedia,اخرین اخبار شقایق دهقان,اینستاگرام شقایق دهقانص,بازیگر زن ایرانی,بچه های شقایق دهقان,بیوگرافی جدید شقایق دهقان,بیوگرافی کامل شقایق دهقان,تصاویر شقایق دهقان,تصویر شقایق دهقان,جوانی شقایق دهقان,حجاب شقایق دهقان,دانلود عکس شقایق دهقان,درباره ی شقایق دهقان,زندگی نامه شقایق دهقان,زندگینامه بازیگر شقایق دهقان,سریال شقایق دهقان,سن شقایق دهقان,شقایق دهقان,شقایق دهقان بیوگرافی,شقایق دهقان چند سالشه,شقایق دهقان در اینستاگرام,شقایق دهقان متولد,شقایق دهقان و محراب قاسم خانی,شقایق دهقان و همسرش,شقایق دهقان ویکی پدیا,شوهر شقایق دهقان,صفحه شخصی شقایق دهقان,طرفداران شقایق دهقان,عکس بازیگران,عکس جدید شقایق دهقان,عکس خوشگل شقایق دهقان,عکس شقایق دهقان,عکس شقایق دهقان و همسرش,عکس قدیمی شقایق دهقان,عکس های زیبای بازیگر زن,عکس همسر شقایق دهقان,فیلمشناسی شقایق دهقان,فیلمهای شقایق دهقان,کار جدید شقایق دهقان,محراب قاسم خانی,همسر شقایق دهقان کیه,هنرمند شقایق دهقان,هواداران شقایق دهقان,عکسهای بازیگران زن,عکسهای شقایق دهقان

شقایق دهقان

بیوگرافی شقایق دهقان

شقایق دهقان چهارم اسفند ۱۳۵۷ در لان گسین آلمان متولد شد و سه ماه بعد هم‌زمان با اتمام تحصیلات پدرش به همراه خانواده به ایران بازگشت. مدت ۶ سال به‌دلیل کار پدرش در یکی از شهرهای شمال ایران ساکن شدند و سپس به تهران آمدند.

وی کارهای هنری را در سن ۱۸ سالگی آغاز کرد؛ زمانی که برای گذراندن اوقات فراغت در یکی از کلاس‌های عروسک‌گردانی فرهنگ‌سرای امیرکبیر ثبت نام کرده بود (تابستان ۱۳۷۴). دو سال بعد، هم‌زمان با امتحانات نهایی سال چهارم دبیرستان از طرف معلمی که در آن کلاس با او آشنا شده بود به یک گروه تئاتر عروسکی که برای جشنواره عروسکی آماده می‌شدند معرفی شد و آغاز به کار کرد. سپس از طریق یکی از همکارهایش به گلچهره سجادیه معرفی شد و با همکاری با گروه او اجرای یک نمایش جدی را تجربه کرد. در همین زمان کار نوشتن برای برنامه کودک را هم انجام می‌داد.

پس از آن به پیشنهاد یکی از کارگردان‌های گروه کودک تلویزیون در سریال او بازی کرد و بدین ترتیب کارش را در تلویزیون با فعالیت در گروه کودک آغاز کرد و به قول خودش عضو جدایی‌ناپذیر خانواده تلویزیونی‌ها شد. در این بین در دو کار سینمایی هم بازی کرد: زیر نور ماه و نقش کوتاهی در فیلم سیندرلا.

در پاییز سال ۱۳۸۱ پیشنهاد بازی در مجموعه طنز پاورچین را پذیرفت و درپی آشنایی با مهراب قاسم‌خانی، نویسنده و طراح صحنه این مجموعه، زندگی مشترک خود را با او آغاز کرد. حاصل این ازدواج یک پسر به نام نویان است.

عکس جدید و شخصی شقایق دهقاناخرین پست مرتبط

عکس جدید دریا مرادی دشت با آرایش زیبا

عکس جدید دریا مرادی دشت با آرایش زیبا

عکس جدید دریا مرادی دشت با آرایش زیبا عکس جدید دریا مرادی دشت با آرایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *