خانه / گالری عکس / بیوگرافی افراد مشهور / بیوگرافی “نوید عبداللهی” عکس نوید عبداللهی و همسرش


بیوگرافی “نوید عبداللهی” عکس نوید عبداللهی و همسرش

بیوگرافی “نوید عبداللهی” عکس نوید عبداللهی و همسرش

بیوگرافی “نوید عبداللهی” عکس نوید عبداللهی و همسرش

navid-abdollahi-lalaei

 

بیوگرافی "نوید عبداللهی" عکس نوید عبداللهی و همسرش,فان جو,ناصر عبدالهی,نامی عبدالهی,بیوگرافی نامی عبداللهی,بیوگرافی ناصر عبدالهی,زندگی نامه,بیوگرافی و عکس ناصر عبدالهی و پسرش نامی عبدالهی,مرگ مرموز,مرگ مرحوم ناصر عبدالهی,پسر ناصر عبدالهی,عکس پسر ناصر عبدالهی,عکس نوید عبداللهی و همسرش,عکس و بیوگرافی نوید عبداللهی و همسرش
بیوگرافی "نوید عبداللهی" عکس نوید عبداللهی و همسرش,فان جو,ناصر عبدالهی,نامی عبدالهی,بیوگرافی نامی عبداللهی,بیوگرافی ناصر عبدالهی,زندگی نامه,بیوگرافی و عکس ناصر عبدالهی و پسرش نامی عبدالهی,مرگ مرموز,مرگ مرحوم ناصر عبدالهی,پسر ناصر عبدالهی,عکس پسر ناصر عبدالهی,عکس نوید عبداللهی و همسرش,عکس و بیوگرافی نوید عبداللهی و همسرش

نامی عبدالهی

ناصر عبدالهی چهاربرادر و یک خواهر دارد. ناصر در هیجده سالگی با فهیمه غفوری اهل بندرعباس است ازدواج کرد و حاصل آن سه فرزند (دو پسر و یک دختر) به نامهای نوید، نازنین و نامی است. نینا فرزند چهارم ناصر حاصل ازدواج او با فاطمه فهیمی است. نامی پسر ناصر عبدالهی (متولد ۱۳۷۳) سومین فرزند مرحوم ناصر عبداللهی و از خوانندگان جوان کشور است.

 بیوگرافی و عکس ناصر عبدالهی و پسرش نامی عبدالهی.-Www.Funjoo_Ir_فان جو

بیوگرافی و عکس ناصر عبدالهی و پسرش نامی عبدالهی-Www.Funjoo_Ir_فان جو

بیوگرافی و عکس ناصر عبدالهی و پسرش نامی عبدالهی-Www.Funjoo_Ir_فان جو

بیوگرافی و عکس ناصر عبدالهی و پسرش نامی عبدالهی-Www.Funjoo_Ir_فان جو

بیوگرافی و عکس ناصر عبدالهی و پسرش نامی عبدالهی-Www.Funjoo_Ir_فان جو

بیوگرافی و عکس ناصر عبدالهی و پسرش نامی عبدالهی-Www.Funjoo_Ir_فان جو

بیوگرافی و عکس ناصر عبدالهی و پسرش نامی عبدالهی-Www.Funjoo_Ir_فان جو

 

بیوگرافی ناصر عبدالهی
ناصر عبداللهی در ساعت ده و ده دقیقه ی دهمین روز از دهمین ماه , سال ۱۳۴۹ در محله باغ بندر عباس به دنیا آمد. پدرش عبدالرحمن عبداللهی از کارگران بازنشسته شرکت نفت و مادرش مهرنگاربندری نیایی خانه دار است.
او چهاربرادر و یک خواهر دارد، تنها خواهرش نسرین و برادرانش به ترتیب سن محمدطیب , نادر , علیرضا و عقیل هستند که ناصر برادر وسطی آنها است , یعنی سومی.
ناصر در هیجده سالگی با فهیمه غفوری اهل بندرعباس که سه سال از خودش بزرگتر است ازدواج کرد و حاصل آن سه فرزند ( دو پسر و یک دختر ) به نامهای نوید، نازنین و نامی است.
خبر در گذشت ناصر عبداللهی آنقدر ناگهانی بود که باور آن خیلی سخت تر از اتفاقات دیگر بود. همین طور با حواشی و شایعات مطرح شده در آن زمان، دلیل قطعی فوتش هیچگاه معلوم نشد ولی آنچه مشخص است این است که؛

“دل او یه روز به دریا زد و رفت”
ناصر عبداللهی، خواننده‌ و آهنگساز، ظهر چهارشنبه ۲۹ آذر ماه، در ۳۷ سالگی در بیمارستان شهید هاشمی‌‌نژاد درگذشت. او بامداد سوم آذر ماه، به دلیل از کار افتادن کلیه‌هایش، در بیمارستان خلیج فارس بندرعباس بستری شد و سپس به اغما رفت و بعد از چند روز به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس منتقل و در بخش icu این بیمارستان بستری شد و بعد از آن به بیمارستان شهید هاشمی‌‌نژاد تهران منتقل شد گه در همان جا درگذشت.

همه شایعات پیرامون مرگ از پیش اعلام نشده؛
حیرت‌انگیز بود. ناصرعبداللهی ناگهان از دنیای ما رفت. بی‌آن‌که کسی بداند چه اتفاقی افتاده است.خبر بستری شدن ناصر عبداللهی در بیمارستان این‌قدر عجیب بود که اول خیلی‌ها باورش نکردند.
وقتی هم که خبر رسمی شد، این‌قدر این طرف و آن طرف در مورد بستری شدن خوانندهٔ جوان شایعه درست شد که هر روز توی روزنامه‌های زرد، خبرهای عجیب و غریب تازه‌ای می‌خواندیم.
از این که ناصر دارو خورده بگیر، تا شایعهٔ ضرب و شتم او. همین ضرب‌و‌شتم هم جنبه‌های مختلف پیدا کرد، از شایعهٔ اختلافات مذهبی تا بحث مشکلات خانوادگی.
ناصر عبداللهی چند روزی توی کما بود و آخر سر بدون این‌که به هوش بیاید و بدون این که حرفی زده باشد از دنیا رفت تا این سؤال همچنان باقی بماند که چرا؟
این گزارش تلاشی است برای روشن‌تر کردن ماجرا. ما رفته‌ایم سراغ نزدیکان ناصر. کسانی که او را می‌شناختند و حاضر بودند در این‌باره صحبت کنند.
«می‌خواهم به همهٔ آن‌هایی که الان اسم ناصر را می‌آورند، بگویم در دوران مریضی جز شایعه برایش چیزی نداشتید، حداقل بعد از فوت، قدردان هنری که برای این مملکت خرج کرد باشید.» این رضا صادقی است.
خواننده معروفی که اتفاقا همشهری ناصر عبداللهی هم هست. رضا به می‌گوید آخرین گفت‌وگوی او و ناصر بر می‌گردد به چند ماه قبل از مریضی او: «چهار پنج ماه پیش با من تماس گرفت و گفت آمده‌ام بندرعباس خانه گرفته‌ام. می‌خواهم فضای زندگی‌ام کمی عوض شود. می‌خواهم آرامش داشته باشم. من هم راستش را بخواهی به احترام بزرگ‌تری‌اش نپرسیدم چرا رفتی. و انگار قرار بود این آرامش ناصر، ابدی باشد.»
رضا صادقی از برخورد مطبوعات و رسانه‌ها در روزهایی که ناصر در بیمارستان بستری بود حسابی شاکی است: 
«وقتی رفت بندر کسی نپرسید چرا رفتی، برای هیچ‌کس مهم نبود. ولی برای همه مهم بود که چرا توی کماست. یک مشت حرف بیراه برایش درست کردند. هیچ‌کس به این فکر نکرد که چه کار می‌‌شود برایش کرد تا از کمای شایعات خلاص شود.»
ناصر عبداللهی دوستان زیادی داشت، خصوصا در بین هنرمندها. اما او از حدود شش ماه پیش رفته بود بندرعباس و در آن‌جا زندگی می‌کرد. سعید شهروز یکی از دوستان ناصر است. آن‌ها در آلبوم غزلک، آهنگ «گل یخ» را با هم اجرا کردند. آهنگی کار کارساختنش با عبداللهی بود.
سعید شهروز دربارهٔ علت رفتن ناصر به بندرعباس می‌گوید:
«چند وقتی ازش بی‌خبر بودم. شنیدم رفته بندر. باهاش تماس گرفتم، گفتم می‌ماندی تهران. می‌گفت دیگر برایم فرقی ندارد. آمده‌ام این‌جا که بمانم. ناصر یک جورهایی عرفانی فکر می‌کرد. توی موسیقی هم این‌جوری بود. جدیدا دلش با موسیقی هم نبود، دست و دلش به کار نمی‌رفت.»
● یک نفر بالاخره حرف می‌زند
حرف و حدیث دور و بر اتفاقاتی که برای عبداللهی افتاد زیاد است. روزنامه‌‌‌ها و مجلات زرد هم که حسابی در آن روزها تیترهای درشت زدند و شایعات را کردند توی بوق. در این شرایط سخت، پیدا کردن نزدیکان ناصر و حرف زدن با آن‌‌ها تقریبا کار غیرممکنی می کرد.
چندین بار تماس ما با تلفن همراه فاطمه فهیمی همسر عبداللهی نتیجه نداد. نزدیک‌ترین کسی که توانستیم پیدا کنیم، رضا کریمی، مدیر برنامه‌های سابق او بود. کریمی دربارهٔ علت برگشتن ناصر به بندرعباس حرف می‌زند:
«زادگاهش و شهرش بندرعباس بود. نیامده بود تهران که بماند. چند سالی این‌جا بود، بعد تصمیم گرفت برگردد. شاید آشناها و خانواده‌اش دوست داشتند آن‌جا بماند.
این یک تصمیم خانوادگی بود، همین.»
او کمی دربارهٔ خلقیات همکار سابقش حرف می‌زند:
«در خلوت خودم و خودش تمام این مسائل پیش‌بینی شده بود.»

کریمی مدعی است که ناصر عبداللهی از قبل دربارهٔ مرگش حرف‌هایی می‌زده:
«می‌گفت تا قبل از۲۰۰۸ من می‌روم، شماره پرواز من ۹ است. (اشاره می‌کند به ماه آذر) ناصر می‌گفت من متولد سال سگ هستم و در همین سال هم خواهم رفت. در دی ماه که ماه تولدم هست هم من را به خاک می‌سپارند و همهٔ این اتفاقات وقتی می‌افتد که باران می‌بارد.»

کریمی می‌گوید از روزی که ناصر در بیمارستان بستری شد تا روزی که رفت، باران قطع نشد. مدیر برنامهٔ سابق عبداللهی اولین کسی است که حاضر می‌شود دربارهٔ علت مرگ او صحبت کند:
«بر اساس شنیده‌های ما و گواهی پزشکی قانونی، مرگ نه در اثر مسمومیت دارویی و نه نارسایی کلیه بوده. مرگ ناشی از ضرب و شتم است.»
کریمی خودش برگهٔ گواهی پزشک قانونی را ندیده:
«من خودم برگه را ندیدم ولی بدنش را زمانی که در آی‌سی‌یو بستری بود دیدم. خودم از نزدیک آثار ضرب و شتم را دیدم. ضربه به مغز، کلیه‌هایش را از کار انداخته بود.»
او حتی مدعی است که چرایی این اتفاق در حال پیگیری است:  «پیگیری‌های قانونی آغاز شده. رسیدن به این که چرا این اتفاق افتاد کار من نیست.»
این ادعایی بود که در روز مراسم تشییع ناصر عبداللهی، «محمد علی چاووشی» رئیس صنف شرکت‌های تولید محصولات شنیداری آن را تأیید کرد:
«ناصر، شهید اندیشهٔ علوی است و حتما دستگاه‌های دست‌اندرکار به نمایندگی از این موج عاطفه به خون‌خواهی او برخواهند خاست.» همهٔ این‌ها در شرایطی بود که علی‌رغم سکوت پزشکان معالج، دکتر امیدوار رضایی، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یک روز قبل از فوت ناصر عبداللهی ضمن بازبینی آزمایشات او علت به کما رفتن بیمار را ضربه خوردن اعلام کرد.
مهدی کاشی، مدیر برنامه‌های عبداللهی هم چند روز قبل از فوت او به کلی قضیهٔ مصرف دارو را رد کرده بود:  «ناصر از هیچ دارویی استفاده نمی‌کرد. و به واسطهٔ این که ایشان در زمانی که این اتفاق افتاده در منزل تنها بودند، هیچ کس نمی‌داند چه اتفاقی برای او افتاده. پزشک معالج او هم از این اتفاق متعجب است، چرا که از کار افتادگی کلیه، ربطی به مغز و کما رفتن ندارد. تا ناصر خودش به هوش نیاید نمی‌توانیم علت دقیق را مطلع شویم.»
ناصر اما هیچ‌وقت به هوش نیامد……………..
● امکان ندارد ناصر چیزی خورده باشد
«زمستان۷۶ بود، مرحوم بابک بیات، ناصر را آورد خانهٔ ما. استاد بیات می‌گفت این جوان چند سال دیگر ستارهٔ پاپ ایران می‌شود. محال بود استاد حرفی بزند و آن اتفاق نیفتد.»

آشنایی ناصر با مهرداد شهسوارزاده از همان زمستان شروع شد. آن‌ها چند سال بعد ترانهٔ سریال «خاکستر باد» را با هم خواندند و کم‌کم شدند دو تا دوست صمیمی:
«مسائلی که مطبوعات برایش نوشتند صحت نداشت. ناصر به کارش معتقد بود، با همه گرم برخورد می‌کرد و حسادتی با کسی نداشت.»

آخرین گفت‌وگوی آن‌ها بر می‌گردد به حدود دو ماه پیش:
«باهاش صحبت که می‌کردم دیدم روحیهٔ خوبی ندارد. پرسیدم چه کار می‌کنی؟ گفت حال و حوصله ندارم، نمی‌خواهم بیایم تهران. گفت می‌خواهم بمانم و دیگر نیایم. نمی‌دانم چرا!»
و بعد همه چیز تمام می‌شود تا روزی که یکی از دوستان زنگ می‌زند به مهرداد که ناصر در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس بستری است:
«گفتم چی شده؟ گفت رفته تو کما.»
شهسوارزاده بلافاصله با مجید طوسی، مدیر هنری‌اش تماس می‌گیرد و در نهایت معلوم می‌شود که حال ناصر وخیم است. کنجکاوی آن‌ها تا گرفتن خبر از بیمارستان بندرعباس ادامه پیدا می‌کند: «آقای دکتر سامی‌مقدم پزشک معالج او حرفی نمی‌زند. ما از کانال یکی از آشناهایمان که مدیر یک بخش بازرگانی در بندر بود پیگیر حال ناصر بودیم.»
و در این پیگیری‌ها، علت وخامت حال خوانندهٔ مشهور را این‌طوری بیان می‌کند:
«گفتند در اثر ضرباتی که در قسمت لگن و سر به او وارد شده به این روز افتاده است. تهران هم که آوردنش هر چه تلاش کردم مسؤولین بیمارستان نمی‌‌گذاشتند ببینم‌اش. ملاقات ممنوع بود. همه منتظر بودند تا به هوش بیاید و خودش صحبت کند.»

● یک دوست با حرف‌های متفاوت
تلفن مدیر برنامه‌های فعلی ناصر خاموش است. پزشکان معالج او حرف نمی‌زنند. معلوم نیست چرا کسی نمی‌‌خواهد مصاحبه ‌کند. این وسط اما یک چهرهٔ جدید پیدا می‌شود. یکی از نزدیک‌ترین دوستان ناصر، فرید افشار یک سری اطلاعات جدید رو می‌کند.
اطلاعاتی که خیلی جاهاش اصلا شبیه حرف‌های قبلی نیست: «به ناصر پیشنهاد شد که در بندر یک استودیو بزند. برای این که بچه‌هایی که می‌خواهند آن‌جا کار کنند زندگی‌شان را نفروشند و بیایند تهران، آخر سر هم سرشان را کلاه بگذارند.»
افشار صاف می‌رود سر اصل ماجرا:
«زمانی که مریض شد برایش شایعه‌های زیادی درست کردند. در صورتی که من قطعا می‌گویم همچین چیزی نبوده.» و حالا جزئیات ماجرا از زبان کسی که خودش را نزدیک‌ترین دوست ناصر می‌داند:
«با خانمش که صحبت کردم گفت شب تازه از بیرون آمده بودیم خانه و تلویزیون تماشا می‌کردیم. یکهو ناصر از حال رفت. سریع زنگ زدم به اورژانس. فشارش وحشتناک بالا بود.»
افشار می‌گوید در یک سال اخیر، ناصر حدود هفتاد هشتاد تا کنسرت ارگانی برگزار کرده بود. یک سری مشکلات دیگر هم به خستگی این کنسرت‌ها اضافه شد تا او به شدت تحت فشار و خستگی روحی قرار بگیرد و اتفاق آن شب هم به همین خاطر بوده:
«اورژانس آمد و گفتند مشکل جدی نیست. یک سری قرص آرام‌بخش هم دادند به ناصر تا حالش بهتر شود. ناصر این‌ها را می‌‌خورد و می‌رود حمام. این‌ها را که می‌خورد، چون بدنش ضعیف بوده توی حمام تعادلش را از دست می‌دهد و می‌افتد و از ناحیهٔ سر، ضربه می‌‌خورد.» او ادامه می‌دهد که سمت چپ صورت ناصر توی حمام ضربه می‌‌خورد:
«زمین که خورد، بردنش بیمارستان خلیج‌فارس. آن‌جا کاری نتوانستند برایش بکنند چون وسیله‌ای نداشتند. متأسفم برای این همه محرومیت بندرعباس. زمان همین‌جوری می‌گذشت. او را انتقال می‌دهند به بیمارستان شهید محمدی و آن‌جا اقدامات اولیه انجام می‌شود. لوله‌ای را که برای اکسیژن رد کردند، حنجرهٔ ناصر را زخم کرد. آن‌جا به خاطر ملاقات زیاد، میکروب وارد بدنش شد. بیمارستان باید به مردم این اطلاعات را می‌‌داد که زیاد نیایند روی سر ناصر. خانواده، همه می‌گفتند ببریمش تهران.
ولی مسؤولان بیمارستان معتقد بودند با همین تجهیزات می‌شود نگهش داشت. این حرف‌ها ممکن است ری اکشن داشته باشد برایم، ولی به درک. من عزیزترین کسم را از دست دادم.»
دوست ناصر می‌گوید، علمشاهی یکی از مسؤولان شرکت آوای نکیسا و کاشی مدیر برنامه‌هایش ترتیب انتقال او به تهران را داده‌اند. «تصمیم بر این شد که با پرواز اورژانسی او را ببرند تهران، ۵میلیون تومان هزینهٔ این انتقال شد. ناصر در بد وضعیتی بود ولی مسؤولین بیمارستان هاشمی‌نژاد واقعا تلاش کردند و مدتی زنده نگه‌اش داشتند.»
او می‌گوید زمانی که عبداللهی در آی‌سی‌یو بستری بوده، بارها به او سر زده و برای همین قویا شایعهٔ خوردن دارو یا ضرب و شتم را رد می‌کند:
«من تمام بدن ناصر از نوک پا تا موهایش را دیدم؛ فقط یک ضربه روی صورتش خورده بود. دستش هم در رفته بود که توی بیمارستان جا انداختند. من همهٔ این شایعات را تکذیب می‌کنم. گفتند دارو خورده! ناصر حتی سیگار هم نمی‌کشید. خیلی ناراحت می‌شد اگر کسی جلویش سیگار بکشد.»
افشار ادامه می‌دهد: «به جان عزیزترین کسم همهٔ چیزهایی که شنیدید کذب محض است. ببین! هیچی نبود. هیچی! همه‌اش چرت، همه‌اش تیتر. الان که ناصر نیست هر کسی می‌تواند چیزی بگوید.»
دوست ناصر می‌گوید خانوادهٔ او در حال پیگیری شایعات هستند و به زودی خبرهای تازه‌ای در این زمینه خواهیم شنید:
«آقای فهیمی پدر خانم ناصر تمام مطالب کذبی که توی روزنامه‌ها چاپ شده را پرونده کرده. الان هم آقای عاشوری، نمایندهٔ بندرعباس در مجلس پیگیر این ماجرا است. حتی پای شبکه۴ تلویزیون هم ممکن است گیر باشد. شبی که حتی کلیه‌های ناصر به کار افتاده بود یک آقایی که ربطی به موسیقی هم ندارد آمد و توی تلویزیون گفت که ناصر فوت کرده. می‌دانید این چه تأثیر بدی روی بچه‌هایش گذاشت؟» ناصر افشار از آمدن کاست جدید عبداللهی خبر می‌دهد. کاستی که قبل از مرگش آماده کرده بود:
«اسمش معجزه است. توی این آلبوم ضربه‌هایی که بعضی شرکت‌ها در تهران به‌اش زدند را در قالب ترانه کار کرده.» او دو سه بیتی از شعر را هم برایمان می‌خواند، به یاد خواننده‌اش، به یاد ناصری که الان دیگر زنده نیست:
«از من نپرس با تو بمونم
تو هیچی از من نمی‌دونی
اگه بگم راز دلم رو
تو هم کنارم نمی‌مونی»
● اولین مصاحبه پزشک معالج ناصر در بندرعباس
گفت‌وگوی تلفنی با دکتر حمیدرضا سامی مقدم، پزشک معالج ناصر عبداللهی در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس شاید اولین و تنها مصاحبه با پزشکان معالج ناصر باشد.
▪ آقای دکتر، حال ناصر عبداللهی چطور است؟
فعلا که زیر دستگاه تنفس مصنوعی است، در حالت کما، تعریفی ندارد. توکل به خدا. باید برای او دعا کنیم.
▪ در خبرها آمده بود که مشکل او نارسایی کلیوی است. مشکلش حاد است یا مزمن؟
نه، مزمن نیست. ظاهرا هیچ سابقه‌ای از چنین مشکلی نداشته. نارسایی‌اش حاد است.
▪ پس بیماری‌اش نارسایی حاد کلیه است. دیالیز هم شده؟
بله. جمعه یک جلسه دیالیز برایش انجام شد، اما نتیجه‌اش آن چیزی نشد که دلمان می‌خواست.
▪ احتمال بهبودش چقدر است؟
نمی‌شود قاطع گفت. ان‌شاءالله احتمالش زیاد است.
▪ فقط مسأله‌اش کلیوی است یا مسائل و مشکلات دیگری هم دارد؟
نه، گرفتاری‌های او فقط کلیوی نیست. مشکلات فراوانی دارد: گرفتاری‌های ریوی، گرفتاری‌های مربوط به انعقاد خون و…
▪ وضعیت فعلی؟
تغییر چندانی نکرده. مثل سابق، فعلا در حالت کماست.
▪ یعنی اصلا به درمان جواب نداده؟
خب، جواب به درمان زمان می‌خواهد. بازگشت عملکرد کلیه‌ها یک مدتی طول می‌کشد.
▪ ارزیابی خودتان؟
نمی‌شود ارزیابی خاصی کرد. خیلی سخت است. مثلا وقتی احمدرضا عابدزاده مشکل خونریزی مغزی پیدا کرده بود، کلیه و ریه‌اش سالم بود اما ما این‌جا با اختلال در سیستم‌های متعدد روبه‌رو هستیم: ریه‌ها و سیستم انعقادی و…
این مطلب هم از سایتی دیگر…
آیا ناصر عبدالهی مرده است؟ آیا در ماجرای مرگ او مسئله اصلی مردن به دلیل مصرف بالای مشروبات الکلی بوده است؟ آیا چنانکه در میان عوام منتشر شده، ناصر عبدالهی در اثر مصرف بی رویه و غیر متعادل مشروبات الکلی مرده است؟ یا اینکه واقعیت در مرگ این خواننده محبوب و ۳۶ ساله چیز دیگریست. آیا ناصر عبدالهی را نکشته اند؟
همه این سئوالات و سئوالات بسیار دیگری از این دست در ذهن بسیاری از روزنامه نگاران این روزها نقش بسته و می گذرد. با این همه پس از چندین و چند روز تحیق و پرس و جو و کنجکاوی در مورد راز مرگ ناصر عبدالهی چیز دیگری دستگیرم شد و نوشتنش در این وبلاگ از آن جهت است که اساساً بدلیل پیچیدگی موضوع تقریباً هیچ روزنامه ای حاضر به چاپ آن نیست و من نیز به دلایل بسیاری مجبورم در مجملی کوتاه این حدیث مفصل را بیان کنم
راستش ناصر عبدالهی را کشته اند! ماجرا البته ریشه در سالهای دورتری دارد. بنا بر روایتی مرگ مشکوک این خواننده ازاختلافات خانوادگی و تغییر مذهب عبدالهی سرچشمه می گیرد.چون او شیعه شده بود
چند هفته پیش از مرگ عبدالهی در یک دعوای خانوادگی این جوان رعنا را چنان می زنند که یکی از پاهایش از چند ناحیه دچار شکستگی استخوان می شود و عبدالهی را رفقایش به هزار زحمت از آن مخمصه بیرون کشیده و به منزل می رسانند و خانواده برای برنخواستن دعواهای رایج قومی قبیله ای با خوراندن دیازپام های قوی سعی در خواب کردن و کاهش درد خواننده مشهور می کنند. بی خبر از آنکه استخوان ران عبدالهی شکسته است و دچار عفونت استخوانی شده است. مصرف بالای دیازپام و سرایت عفونت به کلیه ها و زخم بستر همگی باعث می شود تا عبدالهی هر دو کلیه خود را از دست بدهد و به کما برود و باقی را هم که شما می دانید.

بیوگرافی “نوید عبداللهی” عکس نوید عبداللهی و همسرش

منبع: فان جو  نون و آب

بیوگرافی “نوید عبداللهی” عکس نوید عبداللهی و همسرش,فان جو,ناصر عبدالهی,نامی عبدالهی,بیوگرافی نامی عبداللهی,بیوگرافی ناصر عبدالهی,زندگی نامه,بیوگرافی  و عکس ناصر عبدالهی و پسرش نامی عبدالهی,مرگ مرموز,مرگ مرحوم ناصر عبدالهی,پسر ناصر عبدالهی,عکس پسر ناصر عبدالهی,عکس نوید عبداللهی و همسرش,عکس و بیوگرافی نوید عبداللهی و همسرشمطالب مرتبط

عکس پس زمینه و پروفایل ویژه محرم 95 و عاشورا تاسوعا,فان جو,طرح گرافیکی محرم 95 , عکس پروفایل برای ماه محرم , عکس پروفایل محرمی , پروفایل محرمی , پس زمینه محرم,عکس هاي ماه محرم | عکس پروفايل محرم پوستر هاي محرم,عکس هاي ماه محرم + متن | عکس نوشته پروفايل محرم, تصاوير محرم با متن هاي زيبا,عکس نوشته پروفايل محرمي + متن,کارت پستال هاي ماه محرم,کارت پستال محرم,کارت پستال هاي ماه محرم ??,کارت پستال عاشورا,کارت پستال امام حسين (ع), کارت پستال ابا عبدالله,عکس و کارت پستال محرم , پوستر محرم, عکس محرم ??, عکس محرم, عکس محرم ??, تصاوير محرم, کارت پستال محرم, کارت پستال عاشورا, عکس هاي محرم, عکس تسليت محرم, کارت شهادت امام حسين, کارت پستال ويزه محرم, محرم, ,muharram,عکس,عکس ايام محرم,عکس ماه محرم,عکس محرم,عکس مخصوص ماه محرم,عکس هاي ماه محرم,عکس هاي محرم,عکس هاي مخصوص محرم,عکس هاي ويژه ماه محرم,ماه محرم,محرم,عکس‌هاي ماه محرم,تصاوير ماه محرم,عکس‌هاي مناسبتي,عکس‌هاي مذهبي,عکس‌هاي ماه محرم,عکس محرم,محرم,ماه محرم,کارت پستال ماه محرم,کارت پستال يا حسين,عکس‌هاي يا حسين,تصاوير يا حسين,کارت پستال تسليت ماه محرم,کارت پستال واقعه روز کربلا,کارت پستال کربلا,کارت ستال,کارت پستال مذهبي,کارت پستال مناسبتي,دانلود والپيپر محرم,دانلود عکس با کيفيت مرحم,دانلود تصاوير با کيفيت محرم,دانلود عکس بزرگ از محرم,دانلود تصوير بزرگ محرم,دانلود پس زمينه با کيفيت محرم,دانلود پس زمينه با سايز بالا محرم,دانلود کاغذ ديواري محرم,دانلود مجموعه والپيپر محرم,دانلود پک والپيپر محرم,,moharam wallpapers pack free download,muharram,مجموعه والپپيپر ماه محرم,ساير,والپيپر,والپيپر محرم,والپيپر محرم hd,والپيپر محرم 1395,والپيپر با موضوع محرم,والپيپر محرم براي کامپيوتر,والپيپر مذهبي,والپيپر مذهبي زيبا,پس زمينه مذهبي,پس زمينه محرم,والپيپر ويژه محرم,عکس مذهبي,عکس هاي مذهبي,تصاوير مذهبي,عکس مذهبي با کيفيت بالا,عکسهاي مذهبي جديد,

عکس پس زمینه و پروفایل ویژه محرم ۹۷ و عاشورا تاسوعا

عکس پس زمینه و پروفایل ویژه محرم ۹۷ و عاشورا تاسوعا عکس پس زمینه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *