بیوگرافی شهره لرستانی و عکسهای “شهره لرستانی”

بیوگرافی شهره لرستانی و عکسهای “شهره لرستانی”

بیوگرافی شهره لرستانی و عکسهای “شهره لرستانی”

 

بیوگرافی شهره لرستانی و عکسهای “شهره لرستانی”,،فانجو,شهره لرستانی , شهره لرستانی بیوگرافی , عکسهای شهره لرستانی  , shohre lorestani,عکس شهره لرستانی,بیوگرافی شهره لرستانی,تصاویر جذاب شهره لرستانی,عکس قدیمی شهره لرستانی,عکس کودکی شهره لرستانی,شهره لرستانی در خندوانه,شهره لرستانی کنار رامبود جوان,شهره لرستانی با جناب خان,funjoo.ir

 

 

 شهره لرستانی, عکس, عکس بازیگران, کاهش وزن
شهره لرستانی, عکس, عکس بازیگران, کاهش وزن

 

نام: شهره صالحی لرستانی

تاریخ تولد: ‎۲۶ مهر ۱۳۴۵

محل تولد:خرم آباد

تحصیلات: فوق لیسانس فیلمنامه نویسی

—————————————————-

شهره صالحی لرستانی متولد ۱۳۴۵ خرم آباد بازیگر تئاتر و سینما و فیلمنامه نویس است.

 کودکی
خاطرات شهره لرستانی:
پدرم قاضی دادگستری و مادرم معلم بود. شاید دیدن مادری که هر روز شال و کلاه می کرد و سر کار می رفت، باعث شد تصویری که از زن در ذهن کودکانه من و خواهر بزرگم شکل گرفت، تصویر زنی شاغل باشد. اصلا فکر نمی کردیم چیزی به اسم زن خانه دار هم وجود داشته باشد.
در همان بازی های کودکانه هر کدام کاری را انتخاب کرده بودیم، انگار جنم بعضی کارها از همان زمان در خونمان بود و امواج نامرئی تقدیر ما را به سمت شان هدایت می کرد. من از پنج سالگی دوست داشتم نمایش اجرا کنم و در همان عوالم بچگی، بدون اینکه بدانم اسم این کار کارگردانی است، نمایش های کودکانه ام را خودم کارگردانی می کردم. در خانه مان پرده ای اتاق نشیمن را از پذیرایی جدا می کرد. من همه را جلوی این پرده به صف می نشاندم و با صدای بلند اعلام می کردم:ساکت باشید. کارگردان شهره اجرا می کند.
 شهره لرستانی, عکس, عکس بازیگران, کاهش وزن
سال ۶۴ به تهران برگشتیم. من دیپلم گرفتم و بلافاصله وارد دانشگاه هنر شدم. سال عجیب و غریبی بود. من چند کار را با هم انجام دادم، تصدیق و دیپلمم را در اوج بمباران های جنگ گرفتم و در دانشگاه قبول شدم. در حالی که مردم همه در حال فرار بودند و صدای آژیر خطر تبدیل به موسیقی متن زندگی تک تک مان شده بود. طنز عجیبی بود، من زیر نور چراغ داشبورد ماشین در جاده فشم فلسفه و منطق می خواندم، در صورتی که همه چیز در دنیای اطرافم غیر منطقی بود. در همین حال و هوا شدم دانشجوی رشته کارگردانی و بازیگری دانشکده هنرهای نمایشی. در همان ترم های اول که اکثر درس هایمان عمومی بود، من غرق تئاتر شدم و ۱۷ نمایش را به کارگردانی خودم روی صحنه بردم. کم کم شروع به بازی کردم و توجه ها بیشتر به بازی ام جلب شد و پیشنهاد پشت پیشنهاد از راه رسید. با محمد رحمانیان، مهتاب نصیرپور، علی دهکردی و خیلی های دیگر هم دوره بودیم. شروع به بازی در تلویزیون و سینما کردم، کارهایی مثل سریال «عبور به خیر» و… اما اولین کار جدی ام که خیلی دیده شد، سریال «آپارتمان» بود. اواسط دهه هفتاد بود. جنگ تمام شده ودوران اصلاحات هم رو به پایان بود و فضای جامعه داشت بازتر می شد. من هم دیگر ده سالی بود به عنوان بازیگر شناخته شده بودم.
شهره لرستانی
اما آپارتمان نقطه اوج کارم بود. بعد نوبت به «امام علی(ع)» و «لیلی با من است» و… رسید تا دیگر کاملا به عنوان بازیگری جدی ثبت شوم، در حالی که همیشه ذوق و شوق کارگردانی داشتم.
 اولین خاطره ای که یادتان می آید چه خاطره ای است؟
من گم شده بودم. برای گردش و تفریح به تهران آمده بودیم. دو سالم بود. کوچه برلن و کوچه مهران دقیق یادم نیست، آن طرف ها گم شدم. یک آدامس فروش پیدایم کرد و من را بغل کرد گذاشت روی دستگاهش و گفت کدام آدامس را می خواهی. احساس خوبی داشتم. آن آدامس خوردن مفت و مجانی خیلی بهم مزه داد. با خودم می گفتم خدا کند پدر و مادرم پیدایشان نشود تا من بیشتر از این آدامس ها بخورم. تصویر آن آدامس ها و همه مهربانی آن مرد که امیدوارم هر جا که هست خوشبخت باشد از ذهنم پاک نمی شود. اما مادرم خیلی ترسیده بود و حال بدی داشت. او هنوز که هنوز است گاهی با جیغ و گریه از خواب بیدار می شود و می گوید خواب دیدم تو گم شدی.
*  بهترین هدیه ای که در زندگی تان گرفته اید چه بوده است؟
یک دوچرخه بود. بچه بودم و آبله مرغان گرفته بودم. یک روز در همان حال مریضی پدر و مادر و خواهر و برادرم همه با هم آمدند من را بردند روی بالکن. چیزی را که می دیدم باورم نمی شد. یک دوچرخه نارنجی خیلی خوشگل بود. فوق العاده خوشحال شدم.
*  تفریح شما چیست؟
تماشای فیلم با دوستانم و سفر. من خیلی سفرهای داخلی و خارجی رفتم.
*  اهل آشپزی هم هستید؟
آشپزی را خیلی دوست دارم.
*  چه غذایی را خیلی خوب می پزید؟
تبحرم در پخت استانبولی و خورشت کرفس و خورشت بادمجان است.

شهره لرستانی فعالیت خود را در تئاتر از سال ۱۳۶۴ با عنوان کارگردانی آغاز نمود. در سال ۱۳۷۰ با بازی در فیلم نیاز به کارگردانی علیرضا داودنژاد به سینما راه یافت.
بیوگرافی شهره لرستانی و عکسهای “شهره لرستانی”,،فانجو,شهره لرستانی , شهره لرستانی بیوگرافی , عکسهای شهره لرستانی  , shohre lorestani,عکس شهره لرستانی,بیوگرافی شهره لرستانی,تصاویر جذاب شهره لرستانی,عکس قدیمی شهره لرستانی,عکس کودکی شهره لرستانی,شهره لرستانی در خندوانه,شهره لرستانی کنار رامبود جوان,شهره لرستانی با جناب خان,funjoo.ir

فیلم شناسی شهره لرستانی

سینما
۱۳۹۳ ایران برگر
۱۳۸۸ حلقه های ازدواج
۱۳۸۸ یک جیب پر پول
۱۳۸۷ اخراجی ها ۲
۱۳۸۶ تسویه حساب
۱۳۸۵ نصف مال من، نصف مال تو
۱۳۸۵ اخراجی ها
۱۳۸۴ زیر درخت هلو
۱۳۸۵ گیس بریده
۱۳۷۷ محبوبه
۱۳۷۴ توطئه
۱۳۷۴ لیلی با من است
۱۳۷۳ مروارید سیاه
۱۳۷۲ پناهنده
۱۳۷۱ ماموریت آقای شادی
۱۳۷۱ آذرخش
۱۳۷۰ نیاز
سریال
۱۳۶۵  اُغُر بخیر
۱۳۷۲  آپارتمان
۱۳۷۲   حماسه ایثار
۱۳۷۳  آوای فاخته
۱۳۷۵  به رنگ صدف
۱۳۷۵  امام علی
۱۳۷۶  دستی بر آتش
۱۳۸۱  مختارنامه
۱۳۸۷  سه در چهار
۱۳۸۹  دارا و ندار
۱۳۹۰  سه پنج دو
۱۳۹۱  چمدان
۱۳۹۱  کلاه پهلوی
۱۳۹۲  اولین انتخاب

شهره لرستانی در نقشه های متفاوت

شهره لرستانی در ایران برگر

شهره لرستانی در ایران برگر

شهره لرستانی و اهو

تصاویر شهره لرستانی

 

شهره لرستانی با چادر

عکسهای جدید شهره لرستانی

 

شهره لرستانی و گربه و خرگوش

بیوگرافی شهره لرستانی

 

شهره لرستانی

عکس شهره لرستانی

 

شهره لرستانی و ماه چهره خلیلی

شهره لرستانی

 

شهره لرستانی و فاطمه معتمد آریا

عکسهای  شهره لرستانی

شهره لرستانی ، بیوگرافی و عکس های جدید شهره لرستانی

بیوگرافی شهره لرستانی و عکسهای “شهره لرستانی”

منبع: فان جو نمناک

بیوگرافی شهره لرستانی و عکسهای “شهره لرستانی”,،فانجو,شهره لرستانی , شهره لرستانی بیوگرافی , عکسهای شهره لرستانی  , shohre lorestani,عکس شهره لرستانی,بیوگرافی شهره لرستانی,تصاویر جذاب شهره لرستانی,عکس قدیمی شهره لرستانی,عکس کودکی شهره لرستانی,شهره لرستانی در خندوانه,شهره لرستانی کنار رامبود جوان,شهره لرستانی با جناب خان,funjoo.ir

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

عکس های مدلینگ بهنوش بختیاری

عکس های مدلینگ بهنوش بختیاری عکس های مدلینگ بهنوش بختیاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *