خانه / اخبار روز / بیانیه آرمین ۲afm درمورد مجوز گرفتنشبیانیه آرمین ۲afm درمورد مجوز گرفتنش

بیانیه آرمین ۲afm درمورد مجوز گرفتنش

بیانیه آرمین ۲afm درمورد مجوز گرفتنش

نوع موسیقی با فرهنگ و ساختار موسیقایی ایران همخوانی ندارد. آرمین زارعی ملقب به آرمین ۲AFM خواننده سبک رپ نسبت به انتشار برخی از خبرها در فضای رسانه ای کشور با انتشار یادداشتی واکنش نشان داد.

در متن یادداشت آرمین زارعی آمده است:  مدتی است در فضای مجازی و حتی در برخی شبکه‌های ماهواره‌ای که به ظاهر حامی هنرمندان داخل کشور هستند و گویا جز ایجاد دو دستگی و تخریب اذهان عمومی رسالت دیگری ندارند، خبری مبنی بر مجاز شدنِ آهنگ‌های من منتشر می‌شود.
نمی‌دانم منبع این خبر از کجاست و اصلاً برای چه این شایعه را ساخته‌اند ولی می‌دانم هرچه که هست باعث و بانیانِ این اتفاق، خیرِ من و امثال من را نمی‌خواهند، زیرا این شایعات هیچ تاثیر مثبتی بر روی کار من ندارد و تنها تمرکزم را روی کار‌هایم کم می‌کند.

armin1 بیانیه آرمین ۲afm درمورد مجوز گرفتنش

من تصمیم گرفته‌ام در ایران بمانم و بر اساس شرایط و قوانین کشورم فعالیت کنم. برای گرفتن مجوز هم می‌خواهم اقدام کنم و بسیار امیدوار هستم که بتوانم در چارچوب قوانین و به صورت رسمی فعالیتم را ادامه دهم ولی اینکه این اتفاق چه زمانی رخ بدهد، مشخص نیست.  من تا هر زمان که لازم باشد صبر می‌کنم تا در داخل ایران و به صورت رسمی فعالیت کنم. امیدوارم این آخرین باری باشد که به اینگونه شایعات پاسخ می‌دهم و مطمئن باشید اگر روزی مجوز بگیرم این خبر از رسانه‌های معتبر منتشر خواهد شد.  از چندی پیش برخی سایت‌ها و سپس برخی رسانه‌های رسمی دست به گمانه زنی درباره امکان صدور مجوز اجرا و آلبوم برای خوانندگان رپ از جمله آرمین زارعی زدند ولی این مساله به کرات از سوی مقامات وزارت ارشاد از جمله سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت راشاد تکذیب شد.

سخنگوی وزارت ارشاد پیش از این تاکید کرده بود هیچ مجوزی برای موسیقی رپ صادر نمی شود و نخواهد شد زیرا این نوع موسیقی با فرهنگ و ساختار موسیقایی ایران همخوانی ندارد. همچنین پیروز ارجمند مدیر دفتر موسیقی نیز تاکید کرد از سوی این دفتر هیچ مجوزی تاکنون در زمینه موسیقی رپ صادر نشده است.

 

آرمین ۲afm , آرمین زارعی , مجوز گرفتن آرمین تو ای اف ام , داستان مجوز گرفتن آرمین ۲afm , آیا آرمین ۲afm مجوز گرفته ؟ ,

منبع:فان جو،مطالب مرتبط

تیکه بهاره رهنما به همسرش پیمان قاسم خانی !,فان جو, بهاره رهنما,پیمان قاسم خانی,فیلم خوب بد جلف,جشنواره فیلم فجر,لینک های داغ

تیکه بهاره رهنما به همسرش پیمان قاسم خانی !

تیکه بهاره رهنما به همسرش پیمان قاسم خانی ! تیکه بهاره رهنما به همسرش پیمان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *