بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر ایران دستگیر شد

بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر ایران دستگیر شد

بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر ایران دستگیر شد

بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر ایران دستگیر شد,فانجو,بزرگترین قاچاقچی , بزرگترین قاچاقچی کشور , بازداشت بزرگترین قاچاقچی ایران , مواد مخدر , بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر , سیستان و بلوچستان ,دستگیری قاچاقچی , بازداشت بزرگترین قاچاقچی , دستگیری قاچاقچی مواد مخدر

بازداشت بزرگترین قاچاقچی کشور

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به دستگیری بزرگترین قاچاقچی کشور گفت:از این متهم ۸۰۰ تن مواد کشف شده و پرونده همچنان در دست تحقیق است.

سردار مسعود زاهدیان گفت:در ۵ ماهه گذشته شاهد رشد ۱۵ درصدی کشف مواد مخدر در کشور بوده ایم که این رقم به دلیل کشف ۱۵۳ تن مواد مخدر بوده است.

وی افزود:بیشتر مواد کشف شده در کشور از مرزهای شرقی وارد ایران می شوند و متهم بزرگ مواد مخدری که بازداشت شده است مواد مخدری را وارد ایران می کرد که بیشتر در افغانستان تولید می شود.

بزرگترین قاچاقچی

سردار مسعود زاهدیان خبر دستگیری بزرگترین قاچاقچی کشور را داد
زاهدیان از انتشار جزییات بیشتر در خصوص پرونده بزرگ کشف مواد خودداری کرد و افزود:تحقیقات درباره این متهم و شبکه پیچیده ای که با وی در ارتباط است همچنان ادامه دارد و از آنجایی که شناسایی افراد مرتبط با این شخص دنباله دارد، اطلاع رسانی دقیق درباره این متهم به زودی انجام خواهد شد.

همچنین علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در خصوص دستگیری بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر گفت:متهم دستگیر شده بیش از ۲۰ سال در امر قاچاق مواد مخدر دست داشته و وی پس از سه سال کار اطلاعاتی و عملیاتی دستگیر شده است.

بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر ایران دستگیر شد

 

بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر ایران دستگیر شد

منبع: نمناک

بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر ایران دستگیر شد,فانجو,بزرگترین قاچاقچی , بزرگترین قاچاقچی کشور , بازداشت بزرگترین قاچاقچی ایران , مواد مخدر , بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر , سیستان و بلوچستان ,دستگیری قاچاقچی , بازداشت بزرگترین قاچاقچی , دستگیری قاچاقچی مواد مخدرمطالب مرتبط

خرید نهال گردو بدون مراجعه حضوری چگونه انجام می‌ گیرد ؟

خرید نهال گردو بدون مراجعه حضوری چگونه انجام می‌ گیرد ؟ خرید نهال گردو بدون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *