بازگشت فیتیله‌ یی‌ها و خاله شادونه

بازگشت فیتیله‌ یی‌ها و خاله شادونه

«عموهای فییتله‌ای» پس از یک ماه همزمان با عید سعید فطر به آنتن شبکه دو بازگشتند؛همچنین برنامه «خاله شادونه» قرار است با ساختاری جدید از شهریور ماه امسال به تلویزیون برگردد.
9305 6s790 بازگشت فیتیله‌ یی‌ها و خاله شادونه

برنامه «فیتیله» که پیش از این اعلام شده بود قرار است با دکوری جدید به شبکه دو بازگردد، از هفتم مرداد ماه با آیتم‌هایی جدید از عید سعید فطر استقبال می‌کند.

این برنامه قرار است از امروز تا پایان هفته جاری به شکل ویژه از شبکه دو هرروز به روی آنتن برود.

محمد مسلمی – کارگردان برنامه «فیتیله» – در این زمینه اعلام کرد: این برنامه به مناسبت عید سعید فطر این هفته از سه شنبه تا جمعه هرروز ساعت ۱۴ به روی آنتن می‌رود. مخاطبان این برنامه در سری جدید با تغییراتی در دکور و همچنین تنوع در آیتم‌های برنامه مواجه هستند؛ ضمن اینکه آیتم‌های «فیتیله» به مرور زمان تا پایان سال اضافه خواهند شد.

«سرآشپز فیتیله ای»، « نی نی فیتیله ای»، «بانمک فیتیله ای» و «تنها در خانه» که مسئوولیت هر یک از این بخش‌ها را یکی از هنرمندان همچون مریم سعادت، آزاده انصاری و … به عهده دارند از جدیدترین آیتم‌های این برنامه هستند.

وی گفت: در دکور جدید برنامه «فیتیله» قطاری وجود دارد که واگن هایی همچون واگن مسابقه، واگن نمایش، واگن ترانه، واگن بازی و مهمان ویژه را حمل می کند. مهمانان ویژه این بخش از برنامه را کودکانی خواهند بود که دارای مهارت‌های خاصی هستند.

مسلمی همچنین با اشاره به دیگر تغییرات برنامه «فیتیله» در سری جدید اعلام کرد که تغییرات اساسی در کلیپ های کروماکی، گزارشهای فیتیله‌ای، ترانه های جدید با بهره گیری از شعرهای سروده شده توسط شاعران و آهنگهای شاد و جدید با استفاده از آهنگسازان جدید از دیگر تغییرات ساختاری و محتوایی این برنامه است.برنامه «فیتیله جمعه تعطیله» با ساختار و دکوری جدید از سه شنبه ۷ مرداد مصادف با عید سعید فطر به روی آنتن شبکه دو می رود.

بازگشت «شادونه» با ساختاری متفاوت
برنامه «شادونه» پس از چند ماه تعطیلی قرار است با دکور و ساختاری جدید از شهریور ماه مجددا به آنتن شبکه دو بازگردد.

تهیه‌کننده «شادونه در سرزمین پرندگان» در گفت‌و‌گویی اعلام کرد: سری جدید این برنامه که اکنون مراحل آماده سازی دکور را پشت سر می‌گذارد، با اه آموزشی طراحی شده و به تقویت خلاقیت کودکان کمک می کند.

علی اکبر ذاکری همچنین عنوان کرد: پخش سری جدید «خاله شادونه» از شهریور ماه امسال روزهای فرد از شبکه دو سیما آغاز می شود و تلاش کردیم تا با تولید نماهنگ‌ها، کلیپ‌ها و آهنگهای جدید و شاد در این برنامه، اوقات خوشی را برای بچه ها فراهم کنیم.

وی اضافه کرد: در سری جدید برنامه «شادونه» بچه‌ها شاهد تحولات جدی خواهند بود.همچنین در عین حال دکور و فضای برنامه کاملا تغییر کرده است و شخصیت های عروسکی جدیدی به این برنامه اضافه خواهند شد.

تهیه‌کننده «شادونه» در پایان به توقف پخش برنامه‌اش در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: هر برنامه‌ای برای پویایی نیاز به پوست اندازی و تغییر دارد. «شادونه» هم که سالهاست میهمان خانه‌های مخاطبان خود می شود، لازم بود تغییراتی در آن ایجاد کنیم تا این برنامه برای دوستانش تکراری به نظر نرسد.

به گزارش ایسنا، «شادونه» کاری از گروه کودک وخردسال شبکه دو سیماست که سری جدید آن در ۹۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای تولید خواهد شد.

منبع :

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ با …