خانه / سینما / اخبار سینما / این سریال های کوتاه را حتما تماشا کنید و لذت ببریداین سریال های کوتاه را حتما تماشا کنید و لذت ببرید

این سریال های کوتاه را حتما تماشا کنید و لذت ببرید

این سریال های کوتاه را حتما تماشا کنید و لذت ببرید

این سریال های کوتاه را حتما تماشا کنید و لذت ببرید,فان جو, سینما و تلویزیون,سریال های کوتاه,دانلود سریال های کوتاه,
این سریال های کوتاه را حتما تماشا کنید و لذت ببرید,فان جو, سینما و تلویزیون,سریال های کوتاه,دانلود سریال های کوتاه,

 

اگر عاشق تماشای سریال هستید و وقت ندارید که سریال های طولانی و دنباله دار را تماشا کنید، می توانید این سریال های کوتاه و زیبا را تماشا کنید. این سریال ها دارای داستانی غنی هستند و ارزش تماشا کردن را دارند همچنین امتیاز این سریال در وب سایت IMDB عالی است و مورد توجه دوستداران فیلم و سریال بوده اند.

سریال های کوتاه و زیبا که باید تماشا کنید

 

امروز در تاپ ناز قصد داریم چنین سریال های کوتاهی را به شما معرفی کنیم تا از دیدنشان لذت ببرید. اینکه کدامیک را انتخاب خواهید کرد انتخاب خودتان است.

 

Our Zoo

Our Zoo

با درخشش: لی انگلبی، لیز وایت

 

این فیلم به شش قسمت تقسیم شده است، تمرکزش روی به وجود آمدن یکی از معروف ترین وقایع بریتانیا است: باغ وحش چستر که امروز خانه بیش از ۷٫۰۰۰ حیوان مختلف است. داستان از سال ۱۹۳۰ آغاز می شود، زمانی که جورج موتورزهد دلش برای یک شتر پیر می سوزد و اجازه می دهد در حیاط خانه اش در لندن زندگی کند.

امتیاز IMDb: 8.4

 

In the Flesh

In the Flesh

با درخشش: لوک نیوبری، هریت کینز

 

چهار سال پس از اینکه یک بیماری اپیدمیک بسیاری از مردم بریتانیا را تبدیل به زامبی می کند، دولت شروع به تلاش برای بازگرداندن این افراد به حالت عادی می کند. در مرکز این سریال داستان نوجوانی است به نام کیران واکر، کسی که به شهر زادگاهش باز می گردد تا دوباره زندگی را شروع کند. با این حال، تمام کسانی که موفق شده اند از بیماری زامبی ها در امان بمانند برای پذیرش هماسیه جدید خود آماده نیستند.

 

امتیاز IMDb: 8.1

 

the witness for the prosecution

the witness for the prosecution

با درخشش: کیم کترال، بیلی هول، توبی جونز

 

یک نجیب زاده سالخورده به نام امیلی فرنچ در خانه خودش به قتل می رسد. دوست جوانتر او مظنون شناخته می شود. وقتی مشخص می شود تمام دارایی این خانم مسن قرار بوده به او منتقل شود اوضاع برایش سخت تر می شود. تنها کسی که می تواند به این مرد جوان کمک کند همسرش است اما او به صورت غیر منتظره ای مدارکی ارائه می کند که او عملا هیچ شانسی برای آزادی نداشته باشد.

 

امتیاز IMDb: 7.2

 

The Lost Honour of Christopher Jefferies

The Lost Honour of Christopher Jefferies

با درخشش: جیسون واتکینز، شاون پارکز

 

کریستوفر جفریز، معلمی بازنشسته است که متهم به قتل زنی جوان به نام جو شده، کسی که در خانه کریستوفر یک اتاق اجاره کرده بوده. با وجود اینکه آقای جفریز بدون هیچ اتهامی از طرف پلیس آزاد می شود اما ظاهر عجیب و غریب و رفتارهای غیر معمول او باعث می شود دیگر افراد به بی گناه بودنش شک کنند. این سریال یک درام اجتماعی زیباست که نشان می دهد چرا نباید یک کتاب را با جلدش قضاوت کنید.

 

امتیاز IMDb: 8.0

 

The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst

The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst

با درخشش: روبرت دورست،

 

این سریال داستان بیلیونری را می گوید به نام رابرت دورست، که متهم به سه قتل حل نشده است. جدای این اصل سریال در واقع یک مستند است اما با این حال از نظر هیجان و بصری کمی از یک سریال داستانی ندارد. مهمترین نقطه داستان جایی است که دورست پس از ۳۰ سال اولین مصاحبه خود را انجام می دهد. پایان فیلم چیزی است که خوده فیلمسازان نیز انتظارش را نداشتند.

 

امتیاز IMDb: 8.8

 

Hit & Miss

این سریال های کوتاه را حتما تماشا کنید و لذت ببرید,فان جو, سینما و تلویزیون,سریال های کوتاه,دانلود سریال های کوتاه,
این سریال های کوتاه را حتما تماشا کنید و لذت ببرید,فان جو, سینما و تلویزیون,سریال های کوتاه,دانلود سریال های کوتاه,

با درخشش: کلویی سوگنیا، یوناس آرمسترانگ

 

میا که فردی تراجنسی است شغلش شامل کشتن افراد برای پول است. از دوست قبلی اش که به خاطر سرطان مرده است نامه ای دریافت می کند. در این نامه او برملا می کند که ۱۱ سال پیش فرزند میا را به دنیا آورده و از او می خواهد سرپرستیش را بر عهده بگیرد بدون اینکه بداند این تغییر جنسیت تا به حال چه تغییراتی در زندگی میا ایجاد کرده.

 

میا برای دیدن پسرش بن به منطقه ای که در نامه آمده مسافرت می کند و آنجا متوجه می شود نه تنها باید سرپرستی پسرش را برعهده بگیرد بلکه سه بچه دیگر نیز انتظارش را می کشند.

 

امتیاز IMDb: 7.9

 

Roots

Roots

با درخشش: مالاچی کیربی، فورست وایتاکر، جاناتان ریس میرز

 

شروع این سریال ۸ ساعته از سال ۱۷۵۰ آغاز می شود در سال ۱۸۶۵ به پایان می رسد – سال اعلام پایان برده داری در آمریکا. سریال بر اسا کتاب نویسنده آمریکایی الکس هالی ساخته شده. فیلم نمایش داستان خانواده ای است که به دنبال ریشه های خود هستند. داستانی تراژیک درباره یکی از تراژیک ترین دوران تاریخ آمریکا.

 

My Mother and Other Strangers

My Mother and Other Strangers

با درخشش: هتی موراهان، آرون استاتون

 

این درام در ایرلند شمالی و در سال ۱۹۴۳ اتفاق می افتد در شهری فرضی که واقع در ساحل دریاچه است. در مرکز داستان خانواده کوین قرار دارند – یک مرد، همسرش، و سه فرزندشان – که زندگی ساکت و حساب شده شان وقتی ۴۰۰۰ سرباز آمریکایی نزدیک فرودگاه کمپ می زنند دستخوش تغییرات می شود. این سریال برای کسانی که به داستان های پیچیده علاقه دارند بسیار جذاب خواهد بود.

 

امتیاز IMDb: 7.0

 

The Secret

The Secret

با درخشش: ژنویو اوریلی، جیمز نسبیت

 

داستان این سریال ۴ قسمتی بر اساس وقایع حقیقی است. کولین هول، فردی متاهل و دندانپزشک است او عاشق زنی به نام هازل بوچانان می شود که شغلش معلمی است. جدای این عشق ناگهانی راز دیگری بین این زوج افشا می شود که پنهان کردنش مشکل است. سریالی است که نشان می دهد چگونه شیاطین فردی که نمی توان متوقفشان کرد چگونه پنهانی به کارشان ادامه می دهند.

 

امتیاز IMDb: 7.2

 

River

River

با درخشش: استلان اسکارشگورد، نیکولا واکر

 

این سریال کارآگاهی که در آن نه صحنه تیر اندازی می بینید نه تعقیب و گریزی هیجان انگیز داستان کارآگاه جان ریور را می گوید که در حال جستجو برای یافتن قاتل همکارش است. سریال درامی نافذ درباره تنهایی، عشق واقعی و پذیرش خود و جهان.

 

امتیاز IMDb: 8.2

 

Doctor Foster

Doctor Foster

با درخشش: سوران جونز، برتی کارول

 

زندگی دکتر فوستر آرام و حساب شده است: یک همسر، یک پسر و شغلش که به آن علاقه دارد. اما یک روز بعد از پیدا کردن موی شخصی دیگر روی لباس همسرش مشکوک می شود که او در حال خیانت است. او شروع به جستجو می کند و در نهایت شواهدی انکار ناپذیر از این عمل همسرش به دست می آورد. این بدیهی است که کارهای دکتر فوستر منجر به وقایعی خشونت آمیز می شود.

 

امتیاز IMDb: 7.9

 

Rillington Place

Rillington Place

با درخشش: تیم راث، سامانتا مورتن

 

جدای اینکه این فیلم داستان زندگی جان کریستین یکی از خشن ترین قاتلان سریالی تاریخ بریتانیا را روایت می کند اما صحنه قتلی در آن نمی بینید. بیشتر داستان حول محور یک زن و شوهر به نام تیموتی و بریل ایوانز می چرخد. بعد از تجاوز و قتل بریل جان کریستین طوری صحنه سازی می کند که تیموتی به خاطر این قتل مجازات شود. نقش قاتل واقعی در این فیلم را جان راث بازی می کند، او به قتل هایش ادامه می دهد تا زمانی که رازش برملا می شود.

 

امتیاز IMDb: 7.6

 

Thirteen

Thirteen

با درخشش: جودی وارد، ریچارد رنکین

 

ایوی فولکسام ۱۳ ساله در سال ۲۰۰۳ ربوده می شود و حالا ۱۳ سال بعد موفق می شود از اسارت فرار کند. در تمام دوره ای که ربوده شده بود دنیایش به یک اتاق کوچک محدود بوده است. و حالا در مدت زمانی بسیار کوتاه با وظیفه انتقال از یک کودک به فردی بالغ روبرو است. با این حال ضربه روانی که او در دوران ربوده شدن و حبس تجربه کرده است

 

باعث می شود با ملحق شدن به اجتماع و ایجاد ارتباط مجدد با خانواده اش دچار مشکل شود. آیا آنها آماده قبول و – مهمتر از همه – درک یکدیگر هستند؟

 

امتیاز IMDb: 7.4

 

The Living and the Dead

The Living and the Dead

با درخشش: کالین مورگان، شارلوت اسپنسر

 

شهر سامرست در انگلستان ۱۸۹۴٫ زوجی جوان به نام های ناتان و شارلوت اپلبای خانه و مزرعه ای را به ارث می برند – ملکی قدیمی و تیره و تار مانند مه انگلستان. ناتان علاقه بسیاری به جستجوی زندگی پس از مرگ دارد و در خانه جدیدشان چیزهای عجیبی شروع به رخ دادن می کند که نه تنها رابطه این زوج را به خطر انداخته

 

بلکه امنیتشان را نیز تهدید می کند. این سریالی است که باید با دقت آن را ببینید، چون دارای زئیتی است که هم گیجتان می کند و هم آنچه قرار است اتفاق بیفتد را روشن می کند.

این سریال های کوتاه را حتما تماشا کنید و لذت ببرید

تاپ ناز

این سریال های کوتاه را حتما تماشا کنید و لذت ببرید,فان جو, سینما و تلویزیون,سریال های کوتاه,دانلود سریال های کوتاه,مطالب مرتبط

عکس پس زمینه و پروفایل ویژه محرم 95 و عاشورا تاسوعا,فان جو,طرح گرافیکی محرم 95 , عکس پروفایل برای ماه محرم , عکس پروفایل محرمی , پروفایل محرمی , پس زمینه محرم,عکس هاي ماه محرم | عکس پروفايل محرم پوستر هاي محرم,عکس هاي ماه محرم + متن | عکس نوشته پروفايل محرم, تصاوير محرم با متن هاي زيبا,عکس نوشته پروفايل محرمي + متن,کارت پستال هاي ماه محرم,کارت پستال محرم,کارت پستال هاي ماه محرم ??,کارت پستال عاشورا,کارت پستال امام حسين (ع), کارت پستال ابا عبدالله,عکس و کارت پستال محرم , پوستر محرم, عکس محرم ??, عکس محرم, عکس محرم ??, تصاوير محرم, کارت پستال محرم, کارت پستال عاشورا, عکس هاي محرم, عکس تسليت محرم, کارت شهادت امام حسين, کارت پستال ويزه محرم, محرم, ,muharram,عکس,عکس ايام محرم,عکس ماه محرم,عکس محرم,عکس مخصوص ماه محرم,عکس هاي ماه محرم,عکس هاي محرم,عکس هاي مخصوص محرم,عکس هاي ويژه ماه محرم,ماه محرم,محرم,عکس‌هاي ماه محرم,تصاوير ماه محرم,عکس‌هاي مناسبتي,عکس‌هاي مذهبي,عکس‌هاي ماه محرم,عکس محرم,محرم,ماه محرم,کارت پستال ماه محرم,کارت پستال يا حسين,عکس‌هاي يا حسين,تصاوير يا حسين,کارت پستال تسليت ماه محرم,کارت پستال واقعه روز کربلا,کارت پستال کربلا,کارت ستال,کارت پستال مذهبي,کارت پستال مناسبتي,دانلود والپيپر محرم,دانلود عکس با کيفيت مرحم,دانلود تصاوير با کيفيت محرم,دانلود عکس بزرگ از محرم,دانلود تصوير بزرگ محرم,دانلود پس زمينه با کيفيت محرم,دانلود پس زمينه با سايز بالا محرم,دانلود کاغذ ديواري محرم,دانلود مجموعه والپيپر محرم,دانلود پک والپيپر محرم,,moharam wallpapers pack free download,muharram,مجموعه والپپيپر ماه محرم,ساير,والپيپر,والپيپر محرم,والپيپر محرم hd,والپيپر محرم 1395,والپيپر با موضوع محرم,والپيپر محرم براي کامپيوتر,والپيپر مذهبي,والپيپر مذهبي زيبا,پس زمينه مذهبي,پس زمينه محرم,والپيپر ويژه محرم,عکس مذهبي,عکس هاي مذهبي,تصاوير مذهبي,عکس مذهبي با کيفيت بالا,عکسهاي مذهبي جديد,

عکس پس زمینه و پروفایل ویژه محرم ۹۷ و عاشورا تاسوعا

عکس پس زمینه و پروفایل ویژه محرم ۹۷ و عاشورا تاسوعا عکس پس زمینه و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *