خانه » سینما » اخبار سینما » انگین آکیورک و فخریه اوجن شروع به ساخت سریال جدید زدند

انگین آکیورک و فخریه اوجن شروع به ساخت سریال جدید زدند

انگین آکیورک و فخریه اوجن شروع به ساخت سریال جدید زدند

انگین آکیورک و فخریه اوجن شروع به ساخت سریال جدید زدند

طبق اخبار جدید رسیده، سریال جدید فاحریه اوجن و انگین آکیورک اوایل سال ۲۰۱۷ شروع به پخش خواهد کرد.

این مجموعه تولید شرکت پروداکشن تیمز است و کارگردانی آن را اومور توراگای به عهده دارد. همچنین سناریو آن قلم سناریست الیف اوسمان ارگودان است.این مجموعه نیز مانند بسیاری از تولیدات جدیدی که به تازگی پخششان آغاز شده از همان ابتدای کار موردتوجه بسیاری قرار گرفت و انتظار می رود مخاطبان زیادی داشته باشد.

انگین اکیورک و فاحریه اوجن نقش های اصلی آن را به عهده دارند و هر دو بعد از انتظاری طولانی مقابل هواداران خود ظاهر خواهند شد. تصویربرداری این سریال از دیروز شروع شده و گروه تولید قصد دارد بعد از اتمام فیلمبرداری چهار قسمت کار، پخش آن را در تلویزیون آغاز کند.

نام این مجموعه فعلا مشخص نیست و قرار است یکی از عناوین ” قیمت اسارت Esaretin bedeli ” و ” برای زندگی müebbet ” انتخاب شود. در مورد این سریال نیز مانند بقیه مجموعه های جدید ترک، اخبار بسیاری منتشر خواهد شد که به اطلاع شما خواهیم رساند.

انگین آکیورک و فخریه اوجن استارت زدند, مرجع عکس های جدید بازیگران, اخبار سینما,سریال جدید انگین آکیورک و فخریه اوجن,تصاویر انگین آکیورک و فخریه اوجن,بازی انگین آکیورک و فخریه اوجن, یمت اسارت Esaretin bedeli ,سریال یمت اسارت Esaretin bedeli, خلاصه سریال یمت اسارت Esaretin bedeli, عکس سریال برای زندگی müebbet,داستان سریال برای زندگی müebbet,مرجع عکس های جدید بازیگران, آخرین اخبار هنرمندان ترکیه|اخبار بازیگران ترکیه ای

 

 

انگین آکیورک و فخریه اوجن شروع به ساخت سریال جدید زدند

منبع: ملکانه

انگین آکیورک و فخریه اوجن استارت زدند, مرجع عکس های جدید بازیگران, اخبار سینما,سریال جدید انگین آکیورک و فخریه اوجن,تصاویر انگین آکیورک و فخریه اوجن,بازی انگین آکیورک و فخریه اوجن, یمت اسارت Esaretin bedeli ,سریال یمت اسارت Esaretin bedeli, خلاصه سریال یمت اسارت Esaretin bedeli, عکس سریال برای زندگی müebbet,داستان سریال برای زندگی müebbet,مرجع عکس های جدید بازیگران, آخرین اخبار هنرمندان ترکیه|اخبار بازیگران ترکیه ایاخرین پست مرتبط

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران خلاصه قسمت آخر سریال Hercai …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *