خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / اعتراف قاتل سرهای بریده زن و مرد در تهران + عکس مقتولان و قاتلاعتراف قاتل سرهای بریده زن و مرد در تهران + عکس مقتولان و قاتل

اعتراف قاتل سرهای بریده زن و مرد در تهران + عکس مقتولان و قاتل

اعتراف قاتل سرهای بریده زن و مرد در تهران + عکس مقتولان و قاتل

اعتراف قاتل سرهای بریده زن و مرد در تهران + عکس مقتولان و قاتل
اعتراف قاتل سرهای بریده زن و مرد در تهران + عکس مقتولان و قاتل

 

عامل قتل دو سربریده رهاشده در برابر آ اس پ در عملیات فوق تخصصی پلیس جنایی تهران دستگیر شد. این دو جنایت به اندازه ای جنجال ساز شده بود که سردار رحیمی در روزهای نخست فرماندهی پلیس تهران شبانه در آگاهی حضور یافت و به همراه سردار محمدیان از قاتل بازجویی کرد.

عروس+و+داماد+قربانی

ساعت ۱۱ شب ۱۱ مردادماه امسال  ۲۳:۰۰ از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ خبر کشف سرهای بریده شده متعلق به انسان در محوطه ای خاکی در خیابان شیخ بهایی – پائین تر از اتوبان همت به کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد اعلام شد .

با حضور مأمورین در محل و انجام بررسی اولیه مشخص شد که سرهای پیدا شده متعلق به زن و مردیاست که آثار شلیک گلوله به سر هر دو نفر آنها مشهود بوده وقاتل The Murderer یا قاتلین به منظور عدم شناسایی هویت این زن و مرد جوان اقدام به سوزاندن آنها کرده اند . بلافاصله موضوع به پلیس آگاهی تهران  و دادسرای امور جنایی تهران اعلام و تیم بررسی صحنه جنایت Crime اداره دهم و قاضی Judge کشیک ویژه قتل در محل کشف سرهای بریده شده حاضر شدند .
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .
با آغاز اقدامات پلیسی ، کارآگاهان اداره دهم با بررسی تصاویر دوربین های مداربسته ی محدوده محل کشف سرهای بریده شده موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو شاسی بلند شدند که ساعاتی قبل از کشف سرها در نزدیکی محل توقف داشته و دقایقی پس از پیاده شدن راننده از ماشین ، آتش در محل کشف سرهای بریده شده شعله ور شده است .
در شرایطی که در طول مدت زمان آغاز رسیدگی به این پرونده هیچگونه طرح شکایتی مبنی بر گمشدن زن و مردجوان با این مشخصات  کارآگاهان در هیچکدام از مراکز انتظامی و کلانتری ها ثبت نشده بود ، کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود موفق به کشف قسمت های دیگری ازبقایای متعلق به جسد زنی شدند که در بررسی های تکمیلی اطمینان پیدا کردند که اعضای بدن کشف شده در محل بازیافت منطقه کهریزک متعلق به بدن یکی از مقتولین پرونده است .
کارآگاهان اداره دهم با انجام اقدامات شبانه روزی موفق به شناسایی پیرمردی ۷۵ ساله در منطقه امیرآباد شدند که بنا بر اظهارات همسایگانش با همسر ، پسر و عروسش زندگی می کند اما از چند روز پیش و به صورت ناگهانی پسر و عروسش به نام های بهرام ۳۸ ساله و نسرین ۳۵ سالهدیگر در محل زندگی شان مشاهده نشدند .
تحقیقات در خصوص علت غیبت بهرام و نسرین در دستور کار کارآگهان قرار گرفت اما پیرمرد در اظهارات اولیه همچنان مدعی آن بود که بهرام و همسرش نسرین در حدود ۱۰ روز پیش از خانه خارج شده و از آن زمان تاکنون دیگر اطلاعی از آنها ندارد .
با توجه به شواهد به دست آمده در خصوص احتمال اطلاع این پیرمرد از جنایت و با هماهنگی بازپرس پرونده ، کارآگاهان به محل سکونت این پیرمرد مراجعه کرده و در اولین مرحله موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو سواری شاسی بلند دقیقا مشابه خودرو شاسی بلند شناسایی شده در تصاویر دوربین های مداربسته محدوده کشف سرهای بریده شدند .
با توجه به قوی شدن احتمالات در خصوص ارتکاب جنایت توسط ناپدری بهرام ، بازرسی از محل سکونت این شخص در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و با حضور تیم های تخصصی و تشخیص هویت پلیس آگاهی در محل ، آثار وقوع جنایت در محل کشف و پیرمرد- ناپدری بهرام -به ناچار لب به اعتراف گشود و  ساعت ۶ عصر چهارشنبه ۲۵ شهریور ماه -همزمان با حضور سردار رحیمی در پلیس آگاهی تهران به قتل بهرام و همسرش اعتراف کرد .

متهم در اعترافاتش به کارآگاهان گفت :” از مدت ها قبل با بهرام اختلاف داشتیم چون او معتاد Addicted شدید به شیشه و کراک بود و تمام وسایل زندگی را می برد و می فروخت ؛ قالی ، طلا ، نقره ، وسایل زینتی ، هرچیزی که در خانه قابل فروش بود می برد و می فروخت ؛ ما بچه دار نمی شدیم و بهرام فرزند خواهر همسرم بود که ما از کودکی او را به خانه ی خود آورده و بزرگ کرده بودیم ؛  از چند روز پیش از جنایت تنش و درگیری مابین ما بیشتر شدطوری که بهرام حتی همسرم را کتک زد  به همین علت  همسرم را روز یکشنبه ۸ مردادماه به خانه ی خواهرش فرستادم و من با بهرام و همسرش در خانه تنها شدیم . روز یکشنبه  بهرام دوباره شروع به فحاشی و شکستن در و یوار نمود ؛ رفت داخل آشپزخانه ؛ می خواست برگردد به اتاق خودش که من در را باز کردم و سریع تیراندازی کردم ؛ افتاد روی زمین ؛ رفتم جلو و تیر دوم را به سرش زدم . زن بهرام با شندین صدای تیراندازی آمده بود که ببیند چه شده ؛ تا از لای در بیرون آمد با تیر به سینه اش زدم . رفت و افتاد روی تخت ؛ وقتی رفتم داخل دیدم روی تخت افتاده که تیر دوم را به سرش زدم و کارش تمام شد . بعد با اره [ برقی ] که از قبل در خانه بود شروع کردم به …. ؛ از روز جنایت در خانه تنها هستم و موضوع را به هیچ کس نگفتم و از آن روز همسرم هنوز به منزل نیامده است …. .
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران، با اعلام این خبر گفت : با اعتراف صریح متهم به ارتکاب هر دو جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم پرونده صادر و متهم جهت انجام تحققات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت ”

 

 

اعتراف قاتل سرهای بریده زن و مرد در تهران + عکس مقتولان و قاتلمطالب مرتبط

جوان,عکس,جسد,رها کردن,حوادث خوزستان,در خیابان,اخبار خوزستان

جزئیات قتل و رها کردن جسد جوان در شهرک طالقانی +عکس جسد

جزئیات قتل و رها کردن جسد جوان در شهرک طالقانی +عکس جسد جزئیات قتل و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *