خانه / اخبار روز / اظهار نظر جالب سرمربی و کاپیتان آمریکا: تابحال چنین جوی را تجربه نکرده بودیم


اظهار نظر جالب سرمربی و کاپیتان آمریکا: تابحال چنین جوی را تجربه نکرده بودیم

اظهار نظر جالب سرمربی و کاپیتان آمریکا: تابحال چنین جوی را تجربه نکرده بودیم

اظهار نظر جالب سرمربی و کاپیتان آمریکا: تابحال چنین جوی را تجربه نکرده بودیم

 

جان اسپراو و دیوید لی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ جان اسپراو سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا پس از قبول شکست ۳ بر صفر مقابل ایران، با حضور در نشست خبری پایان این بازی گفت: ابتدا باید بگویم که ما تا به حال چنین جوی را تجربه نکرده بودیم.
وی افزود: ما امشب اصلا خوب سرویس نزدیم و در ست اول کاملا تحت تاثیر قرار گرفته بودیم. اگرچه تلاش خود را کردیم تا در ست دوم بهتر از ست اول بازی کنیم اما سرویس‌های خوب بازیکنان ایران ما را تحت فشار قرار داد.
سرمربی آمریکا در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را بکار میگیریم تا در بازی دوم بهتر باشیم. ما در ۷۰ درصد حملات اولمان موفق بودیم اما ایرانی ها در سرویس عالی عمل کردند.

 

همچنین دیوید لی کاپیتان تیم ملی والیبال آمریکا نیز در پایان این دیدار گفت: شرایط بازی در ایران با سایر کشورها متفاوت است و تیمی که چنین تماشاگرانی دارد یک مزیت بزرگ نسبت به سایر تیم‌ها خواهد داشت.

 

وی با ابراز امیدواری از اینکه تیمش در دیدار دوم مقابل ایران عملکرد بهتری داشته باشد، افزود: من تاکنون چنین جوی را تجربه نکرده بودم و بازیکنان ما تحت فشار تماشاگران مشکلاتی را در سرویس داشتند. امیدوارم در بازی دوم برنده از زمین خارج شویم.

 مطالب مرتبط

عکس های حرم رویایی امام خمینی,عکس های بارگاه امام خمینی,عکس های بازسازی حرم مطهر امام خمینی بنیانگذار انقلاب اسلامی,عکسهای جدید از حرم امام خیمنی,خمینی (ره)

عکس های حرم رویایی امام خمینی (ره)

عکس های حرم رویایی امام خمینی (ره) عکس های حرم رویایی امام خمینی (ره)  عکس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *