خانه / اخبار روز / اصلاح لباس کاروان المپیک ایران در ریو در دستور کار فوری قرار گرفتاصلاح لباس کاروان المپیک ایران در ریو در دستور کار فوری قرار گرفت

اصلاح لباس کاروان المپیک ایران در ریو در دستور کار فوری قرار گرفت

اصلاح لباس کاروان المپیک ایران در ریو در دستور کار فوری قرار گرفت

 

چند روزی است که لباس کاروان المپیک ایران در ریو بسیار خبرساز شده است و با انتقادات بسیاری مواجه شده است و همین دلیل روابط عمومی کمیته المپیک اصلاح لباس المپیک ایران در ریو را در دستور کار قرار داد.

طرح اولیه لباس رسمی کاروان ورزشی ایران تو المپیک ریو

اصلاح لباس کاروان المپیک ایران در ریو در دستور کار فوری قرار گرفت,فانجو,لباس المپیک ایران,لباس کاروان المپیک ایران,لباس المپیک ایران در ریو,عکس لباس المپیک ایران,اصلاح لباس المپیک ایران,طراح لباس المپیک ایران

 

 

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ کمیته ملی المپیک با انتشار بیانیه ای ضمن احترام به نقطه نظرات کارشناسان و مردم در خصوص لباس مراسم رژه کاروان ورزشی کشورمان در بازی‌های المپیک ریو آورده است:

نظر عموم مردم بعنوان حامیان اصلی ورزش برایمان مهم است و به همین خاطر هم با دستور موکد رئیس کمیته ملی المپیک در اولین فرصت نسبت به اصلاح موارد مطرح شده اقدام خواهد شد.

خوشبختانه در البسه ورزشی و با نظر متخصصین از رنگ و طرح ایرانی و اسلامی و برندی با کیفیت و ایده آل استفاده شده که رضایت خوبی را هم بهمراه داشته است اما در بخش لباس فرم  مراسم رژه که انتقاداتی را در بر داشت مقرر شد تا در اسرع وقت اصلاحات لازم صورت پذیرد.
در ادامه این بیانیه آمده است: انتقاد پذیر هستیم و به هیچ عنوان اصراری بر بی خطا بودن تصمیماتمان نداریم لذا هر چند فرصت زیادی برای سفارش لباس جدید نداریم اما بنا بر خواست عموم مردم در فرصت باقیمانده با همفکری گروه دیگری از طراحان، تغییرات لازم را در این زمینه خواهیم داد تا به لباس فرمی نسبتا مناسب برسیم. اگر چه البسه از کیفیت خوبی برخوردار است اما در بحث ست کردن و هماهنگ سازی رنگها بخصوص رنگ پیراهن سلیقه خوبی استفاده نشده که قطعا اصلاح خواهد شد.
تمام تلاش کمیته ملی المپیک بر این است تا کاروان ورزشی امام رضا در محیطی آرام و به دور از هیاهو،محیای حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو شود که  در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و نخواهیم کرد.

اصلاح لباس کاروان المپیک ایران در ریو در دستور کار فوری قرار گرفت

منبع:گهر

اصلاح لباس کاروان المپیک ایران در ریو در دستور کار فوری قرار گرفت,فانجو,لباس المپیک ایران,لباس کاروان المپیک ایران,لباس المپیک ایران در ریو,عکس لباس المپیک ایران,اصلاح لباس المپیک ایران,طراح لباس المپیک ایرانمطالب مرتبط

دانلود مداحی 95،مراسم شب اول محرم 95 مهدی میرداماد,فان جو,مهدی میرداماد, محرم 95 مهدی میرداماد, شب اول محرم مهدی میرداماد, مداحی مهدی میرداماد, نوحه مهدی میرداماد, مداحی جدید مهدی میرداماد, سینه زنی مهدی میرداماد, شب اول محرم 95 مهدی میرداماد

دانلود مداحی شب هفتم محرم ۹۷ مهدی میرداماد

دانلود مداحی شب هفتم محرم ۹۷ مهدی میرداماد دانلود مداحی شب هفتم محرم ۹۷ مهدی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *