خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / اسیدپاشی به صورت ۴ مرد مزاحم مست در حصارکاسیدپاشی به صورت ۴ مرد مزاحم مست در حصارک

اسیدپاشی به صورت ۴ مرد مزاحم مست در حصارک

اسیدپاشی به صورت ۴ مرد مزاحم مست در حصارک

مرد جوانی که به اتهام اسیدپاشی دستگیر شده بود لحظات تلخ و البته سخت شب حادثه را بازگو کرد . ۴ مرد مزاحم مست قصد آزار و اذیت خواهرم و خانواده اش را داشتند که با من درگیر شدند.

اسیدپاشی به صورت 4 مرد مزاحم مست در حصارک,فانجو,اسیدپاشی , مردان مست , مردان مزاحم , حصارک

اسیدپاشی مرد جوان روی ۴ مزاحم خیابانی

اوایل تیر امسال مردی با پلیس کرج تماس گرفت و از ماجرای اسیدپاشی در اطراف محله حصارک کرج خبر داد.

ماموران با حضور در آنجا مشاهده کردند چهار جوان، هدف اسیدپاشی قرار گرفته اند و سر، صورت، سینه و چشم هایشان آسیب دیده است. ماموران، موضوع را به اورژانس گزارش دادند که با حضور امدادگران اورژانس در محل، هر چهار جوان مصدوم به بیمارستان منتقل شدند.

در ادامه ماموران با تحقیق از شاهدان حادثه متوجه شدند مردی جوان در درگیری با این چهار نفر که حالت طبیعی نداشتند و می خواستند راهش را با سلاح سرد
سد کنند درگیر شده و یک بطری حاوی اسید را روی این چهار جوان ریخته و فرار کرده است.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی در شعبه اول دادسرای امور جنایی کرج و با دستور بازپرس ایوب ابراهیمیان، تحقیقات کارآگاهان اداره آگاهی استان البرز برای یافتن مرد اسیدپاش آغاز شد. در این مرحله ماموران با تحقیق از شاهدان حادثه و جمع بندی اطلاعات به دست آمده از آنها توانستند چهره فرضی او را به دست آورند. در ادامه تحقیقات معلوم شد عامل اسیدپاشی در محله حصارک کرج زندگی می کند که تحت تعقیب پلیس قرار گرفت .

این در حالی بود که مصدومان حادثه هر کدام از ۲۰ تا ۳۰ درصد دچار سوختگی شده بودند. ماموران در ادامه با تحقیق از آنها متوجه شدند این افراد شب حادثه حال طبیعی نداشتند و با دیدن مرد اسیدپاش ـ که متواری است ـ با هم درگیر شده اند که او ناگهان در بطری ای را که به دست داشته، بازکرده و به سر و صورتشان اسید ریخته است. در ادامه تحقیق از مصدومان ، آنها که مرد اسیدپاش را پیش از این می شناختند، هویت او را فاش کردند.

جست وجوی پلیس برای دستگیری متهم به اسیدپاشی ادامه داشت تا این که او پس از چند روز شناسایی و دستگیر شد .

او با انتقال به پلیس آگاهی استان البرز درباره اسیدپاشی سکوت کرد تا این که یک ماه پس از این حادثه، سکوت خود را شکست و به پلیس گفت:شب حادثه من همراه خواهرم و دو عضو خانواده اش برای تفریح به یکی از بوستان های محله حصارک رفته بودیم که این چهار جوان در حالی که حالت طبیعی نداشتند، به سمتمان آمدند و می خواستند برایمان ایجاد مزاحمت کنند. می ترسیدم به خواهرم و دو عضو خانواده اش آسیب واردکنند که با آنها درگیر شدم و به سختی این افراد را دور کردم.

وی اضافه کرد:از ترس این که آنها دوباره به سراغمان بیایند، خانواده خواهرم را به خانه شان رساندم. بعد از آن در حال بازگشت به خانه مان بودم که دوباره آنها را دیدم که پس از مزاحمت دوباره، با میانجی گری چند نفر آنها رهایم کردند و رفتند. اما مطمئن بودم این مزاحمان تا بلایی بر سرم نیاورند، مرا رها نخواهند کرد. بنابراین از مغازه ای مقداری اسید باتری خریدم و با ریختن آن داخل بطری، به سمت خانه مان به راه افتادم تا اگر دوباره خواستند مزاحمت ایجاد کنند، با تهدید به اسیدپاشی آنها را بترسانم.

مرد اسیدپاش تصریح کرد:هنوز مسافتی را طی نکرده بودم که مهاجمان این بار در حالی که قمه و چاقو به دست داشتند، راهم را سد کردند و قصد جانم را داشتند که با آنها درگیر شدم. برای این که آنها را بترسانم در بطری را باز کردم تا تهدیدشان کنم که بترسند و فرار کنند اما نفهمیدم در درگیری چطور بطری از دستم رها و محتویات آن روی این چهار نفر پاشیده شد. با فریادهای این افراد ترسیدم و فرار کردم . متهم با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات پلیس جنایی از مرد اسیدپاش ادامه دارد.

 

اسیدپاشی به صورت ۴ مرد مزاحم مست در حصارک

منبع: جام جم

اسیدپاشی به صورت ۴ مرد مزاحم مست در حصارک,فانجو,اسیدپاشی , مردان مست , مردان مزاحم , حصارکمطالب مرتبط

دانلود مداحی 95،مراسم شب اول محرم 95 مهدی میرداماد,فان جو,مهدی میرداماد, محرم 95 مهدی میرداماد, شب اول محرم مهدی میرداماد, مداحی مهدی میرداماد, نوحه مهدی میرداماد, مداحی جدید مهدی میرداماد, سینه زنی مهدی میرداماد, شب اول محرم 95 مهدی میرداماد

دانلود مداحی شب هفتم محرم ۹۷ مهدی میرداماد

دانلود مداحی شب هفتم محرم ۹۷ مهدی میرداماد دانلود مداحی شب هفتم محرم ۹۷ مهدی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *