خانه » سینما » اتفاق زیبا در زندگی شخصی مهناز افشار + عکس

اتفاق زیبا در زندگی شخصی مهناز افشار + عکس

اتفاق زیبا در زندگی شخصی مهناز افشار + عکس

اتفاق زیبا در زندگی شخصی مهناز افشار + عکس

خودتان را برای یک تصاویرجدید در سینمای ایران آماده کنید. این خبر هیچ ارتباطی با تولیدات سینمای ایران، جشنواره فیلم فجر یا تصاویربر سر اکران فیلم سینمایی «خانه پدری» ندارد.

حرف از بازیگری است که در ماه های گذشته حسابی خبرساز بوده و متاسفانه اتفاقاتی که در زندگی شخصی اش افتاده، به رسانه ها کشیده شد اما انگار او باید خودش را برای یک جریان خبری جدید آماده کند.

اتفاق زیبا در زندگی شخصی مهناز افشار + عکس

بعد از ازدواج خانم بازیگر که حسابی خبرساز شد، حالا باید منتظر باشیم که تصاویرجدیدی در حاشیه زندگی شخصی او پیش بیاید اما اصل خبر چیست؟

خبر اصلی، یک اتفاق مبارک در زندگی شخصی خانم بازیگر است. او در چند ماه آینده مادر می شود تا مدت کوتاهی بعد از ازدواج، اتفاق خوب دیگری را هم در زندگی شخصی اش تجربه کند اما در این بین مشکل کوچکی وجود دارد. خانم بازیگر به تازگی تجربه بازی در یک سریال پرهزینه را آغاز کرده و به خاطر مشکلات فیزیکی ناشی از بارداری برای بازی در نقشش کمی به مشکل خورده است.

فیلمبرداری این سریال مدتی است آغاز شده و ظاهر خانم بازیگر روز به روز نسبت به آنچه که در قسمت های ابتدایی سریال بود، عوض می شود. این اصلی ترین مشکل کارگردان سریال است.

البته در روزهای گذشته یک ترفند برای مقابله با افزایش سایز خانم بازیگر انجام شده. آقای کارگردان در گفتگو با تیم فیلمنامه نویس از آنها درخواست کرده تا نقش را کمی تغییر بدهند تا بارداری خانم بازیگر در سریال توی ذوق نزند.

هر چند که فعلا تیم فیلمنامه نویسی به راه حل مشخصی نرسیده اند.

خانم بازیگر بعد از واکنش های مجازی به خبر ازدواجش، حالا باید منتظر واکنش ها به خبر بارداری اش باشد. بد نیست این را هم اضافه کنیم که این بازیگر ۳ سال پیش، به خاطر تیتر یک روزنامه از آنها شکایت کرده بود.

آن روزنامه تیتر زده بود: «سقط جنین خانم بازیگر» و در آن گزارش نوشته شده بود خانم بازیگر در جدیدترین نقش سینمایی اش، سقط جنین را تجربه می کند اما شکایت خانم بازیگر باعث شد که آن روزنامه توضیحی بلند در صفحه سینمایی بنویسد.

مهناز افشار, بازیگر سینما , زندگی شخصی مهناز افشار,آخرین عکسهای مهناز افشار در سال ۹۳٬ اخرین فیلم مهناز افشار٬ اینستاگرام مهناز افشار٬ ایمیل مهناز افشار٬ بیوگرافی جدید و کامل مهناز افشار٬ تصویر این ماه مهناز افشار٬ بهترین عکس های مهناز افشار٬ تست گریم های مختلف مهناز افشار٬ تیپ جدید مهناز افشار٬ جدیدترین تصویر مهناز افشار٬

منبع:فان جو،
اخرین پست مرتبط

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران خلاصه قسمت آخر سریال Hercai …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *