خانه » اخبار روز » ابداعی جدید در دنیای لپ‌تاپ

ابداعی جدید در دنیای لپ‌تاپ

ابداعی جدید در دنیای لپ‌تاپ

ابداعی جدید در دنیای لپ‌تاپ

سالهاست لپ‌تاپ‌ها به فاکتور اثر انگشت برای ورود به سیستم مجهز شده‌اند اما با ورود فناوری اثر انگشت اپل در آیفون، حسگر اثر انگشت بیشتر موردتوجه قرارگرفته و اینک قرار است اثر انگشت روی لپ‌تاپ شبیه محصولات اپل شود.

در ابداع جدید کمپانی Synaptics ، حسگر اثر انگشت مانند حسگر آیفون ۵S شده و فناوری آن روی موسوم به «سکیورپد»/SecurePad بالای پد در قسمت چپ تعریف‌شده است.

درواقع تاچ‌پد لپ‌تاپ‌ها زین پس، همراه با اثر انگشت خواهند بود و برخلاف فناوری موجود که کاربر باید انگشت‌های خود را کاملاً روی سطح خوانشی موردنظر قرار دهد، به صورت لمسی خازنی تعریف‌شده است و مانند آنچه در آی پد مینی ۳ اپل وجود دارد به درخواست کاربر پاسخ می‌دهد.

کمپانی Synaptics که عضو شناسایی هویت آنلاین سریع‌السیر/ FIDO است و با کمپانی های بزرگ آی تی و نیز مؤسسات مالی-اعتباری روابط خوبی دارد، استاندارد جدید ۱٫۰ هویت‌یابی بر اساس اثرانگشت را عرضه کرد تا برای پرداخت‌های آنلاین و … مورداستفاده قرار گیرد. این فناوری در نمایشگاه CES لاس‌وگاس ۲۰۱۵ موردبحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

notbook-Funjoo-ir

لپ‌تاپ,  گوشی اپل, شرکت  اپل,لپ تاپ  اپل, محصولات اپل , لپ‌تاپ‌های  جدید,کمپانی Synaptics, لپ‌تاپ‌ جدید اپل, اخبار,اخبار تکنولوژی,

منبع:فان جو،
اخرین پست مرتبط

شرایط پیش فروش عادي دنا پلاس اتوماتیک – خرداد ماه 98

شرایط پیش فروش عادی دنا پلاس اتوماتیک – خرداد ماه ۹۸

شرایط پیش فروش عادی دنا پلاس اتوماتیک – خرداد ماه ۹۸ شرایط پیش فروش عادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *