خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز »  عاقبت شوخی دو ملی‌پوش با آندو بعد از بازی قطر/ درگیری در اردوی تیم‌ملی


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

 عاقبت شوخی دو ملی‌پوش با آندو بعد از بازی قطر/ درگیری در اردوی تیم‌ملی

عاقبت شوخی دو ملی‌پوش با آندو بعد از بازی قطر/ درگیری در اردوی تیم‌ملی

اخبار,اخبارورزشی,اردوی تیم‌ملی

آندرانیک تیموریان پس از بازی با قطر به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب می‌شود. او سرحال و خندان است اما ساعاتی بعد اعصابش به هم می‌ریزد.

خبرورزشی نوشت: یکی از بازیکنان تیم‌ملی به شوخی یا جدی، رو به این بازیکن می‌گوید: «مگر در زمین چه کار کردی که تو را بهترین بازیکن کردند؟» وقتی او این جمله را می‌گوید، ملی‌پوش دیگری هم که نزدیک آنهاست، می‌خندد. دست بر قضا همین بازیکن عملکرد ضعیفی داشته و خنده‌های او شدیداً آندرانیک تیموریان را عصبی می‌کند.

او که کاپیتان دوم تیم به حساب می‌‌آید، ناگهان از کوره در رفته و سر و صدایی به راه می‌اندازد. آندو در بازی زیاد دویده بود و به نظر می‌رسد همین فشارهایی که رویش در زمین وجود داشت، او را کمی بدخلق کرده بود. در این لحظه اعضای کادرفنی تیم‌ملی و دیگر بازیکنان پا درمیانی می‌کنند تا غائله بخوابد.

آندرانیک تیموریان هم بعد از دقایقی آرام می‌شود و به اتاقش می‌رود تا دوباره آرامش به اردوی تیم بازگردد. در تیم کارلوس کروش کم پیش آمده که از این دست اتفاق‌ها بیفتد و اعضای کادرفنی خواسته‌اند که جدی یا شوخی، از این بحث‌ها در اردوی تیم‌ملی نکنند. مربی پرتغالی روی این مسائل حساسیت فوق‌‌العاده‌ای دارد و حتی ممکن است بازیکنان را اخراج کند، آن هم در کوران مسابقات به این حساسی.

آندرانیک تیموریان, بهترین بازیکن, بازیکنان تیم‌ملی, اردوی تیم‌ملی, کارلوس کروش, جام ملتهای  آسیا, اخبار, اخبارورزشی

منبع:فان جو،

پیشنهاد ما

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش چند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *