خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سینما »  به خدا قسم نقشم شبیه زندگی واقعیم نیست!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

 به خدا قسم نقشم شبیه زندگی واقعیم نیست!


Notice: Undefined index: file in /home3/funjooir/public_html/wp-includes/media.php on line 1382

به خدا قسم نقشم شبیه زندگی واقعیم نیست!

به خدا قسم نقشم شبیه زندگی واقعیم نیست!

 حدیث میرامینی
حدیث میرامینی
گفتگو با حدیث میرامینی بازیگر سریال ” همه چیز انجاست” .

«حدیث‌ میر‌امینی» بازیگر نقش مهرنوش‌، در سریال «همه‌ چیز‌ آنجاست» در خصوص نقش خود گفت: من برای هم‌نسلان‌ خود به گونه‌ای نقش خود را ایفا می‌کنم که مخاطب علاوه بر دوست داشتن، آن را باور کند. کاراکتر مهرنوش‌ حتی اگر اشاره به انسان‌هایی با چنین شخصیتی داشته باشد و بخواهد آیینه‌ رفتار آنها باشد نباید طوری ایفا کنم که بیننده آن را پس بزند.

وی افزود: گاهی برخی از جوانان دچار چالشی‌هایی همچون شخصیت «مهرنوش» و یا دیگر کاراکترهای قصه می‌شوند و «همه‌ چیز‌ آنجاست» می‌خواهد بگوید که این اتفاقات رخ می‌دهد اما این گاردی که همه‌ی ما آدم‌ها نسبت به اتفاقات بد و انسانهای با این شخصیت می‌گیریم نباید وجود داشته باشد؛ به هر حال این مسایلی  است که در جامعه امروز با آن روبرو هستیم و تنها باید روش برخورد با این موضوعات و آدم‌ها را یاد بگیریم.

وی در خصوص تقابل بازی خود با «مهرانه‌مهین‌ترابی» در این مجموعه اظهار داشت: من وقتی روبه‌روی «مهرانه‌مهین‌ترابی» بازی می‌کنم یک انرژی خاصی از وی به من منتقل می‌شود که ناخود‌آگاه آن انرژی را دوست دارم و همین مسئله تأثیر مثبتی روی بازی من می‌گذارد.

«میر‌امینی» ادامه داد: در این سریال ما به رئال‌ و زندگی روزمره  کنونی نزدیک‌ شدیم حتی به طور مثال رابطه دختر و مادر، ارتباط مهرنوش‌ در شرکت و قصه‌های دیگر این سریال، دور از واقعیت نیست و به مانند خیلی از سریال‌های که ساخته می‌شود تنها آن فضای زیبا و دوست داشتنی را نشان نمی‌دهد.

بازیگر «عشق‌تعطیل‌نیست» در خصوص باز خورد  این سریال درمیان مردم عنوان کرد: یکی از علت‌هایی که مردم با این سریال همذات‌پنداری کردند  به نوع روایت قصه‌ برمی گردد که به زندگی معمولی و رایج جامعه بسیار نزدیک است به طور مثال اتفاق بین مادر و دختر را به وفور به خصوص نسل جوان می‌بینیم و تا جایی که من می‌دانم واکنش خوبی داشته‌اند.

وی در خصوص شباهت کاراکتر مهرنوش‌ به شخصیت واقعی خود عنوان کرد: این سؤال را هم از من می‌پرسند ولی به خدا قسم اصلاً به من و شخصیت واقعی‌ام شباهت ندارد.

وی در خصوص نظر خود درباره این سریال بیان کرد: من تمام قصه‌هایی که کنار هم در این سریال به صورت موازی پیش می‌رود را دوست دارم چون به هیچ‌وجه یک قصه از دیگر قصه‌ها عقب نمی‌افتد و همه‌ی کاراکترها‌ با قصه‌های متفاوت خود به صورت موازی پیش‌‌می‌رود.

گفتنی است؛ سریال «همه‌ چیز‌ آنجاست» به کارگردانی «شهرام‌ شاه‌حسینی» و تهیه کنندگی‌ «داوود‌ هاشمی» هر شب از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود.

به خدا قسم نقشم شبیه زندگی واقعیم نیست!

منبع:فان جو،,اخبار فرهنگی – باشگاه خبرنگاران

پیشنهاد ما

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *