خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سینما » اخبار سینما » ۲۰ میلیارد تومان؛ پایانی تقریبی برای فیلم حضرت محمد(ص)


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

۲۰ میلیارد تومان؛ پایانی تقریبی برای فیلم حضرت محمد(ص)

۲۰ میلیارد تومان؛ پایانی تقریبی برای فیلم حضرت محمد(ص)

۲۰ میلیارد تومان؛ پایانی تقریبی برای فیلم حضرت محمد(ص)

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فیلم محمد(ص)

آخرین ساخته مجیدی هم‌اکنون در دو گروه سینمایی در ۴۱ سالن تهران و ۸۵ سالن شهرستان در حال نمایش است و پس از هفت روز نمایش فروش خود را به یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان رسانده است.

سینماهای سراسر کشور این روزها بیشتر حال و هوای معنوی دارند. اکران بزرگترین و پرهزینه‌ترین پروژه تاریخ سینمای ایران در کنار فیلم‌های «قندون جهیزیه»، «گینس»، «دوران عاشقی»، « مردن به وقت شهریور»، «خداحافظی طولانی»، «عصر یخبندان» که در سایه روشن فیلم اول سینماهای امروز ایران؛ به فروش اندک خود ادامه می‌دهند و در این میان فیلم «محمد (ص)» به یمن برکت نام رسول خدا(ص) با جهش و سرعتی مثال زدنی فروش خود را پیش می‌برد.

آخرین ساخته مجیدی هم‌اکنون در دو گروه سینمایی در ۴۱ سالن تهران و ۸۵ سالن شهرستان در حال نمایش است و پس از هفت روز نمایش فروش خود را به یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان رسانده است.

 

تا امروز ۴۲ سالن از ۱۰۰ سالن مجتمع فرهنگی که قرار بود به بهانه نمایش این فیلم تجهیز و به سالن سینمایی تبدیل شوند؛ آماده شده‌اند.

این فیلم قرار است تا آبان ماه با همین روند و حجم گسترده‌ در سراسر ایران به اکران خود ادامه دهد و برآورد می‌شود اگر فروش آن سیر کنونی را دنبال کند میزان فروش فیلم به حدود ۱۸ تا ۲۰ میلیارد تومان برسد.

درباره میزان هزینه تولید فیلم نیز دو آمار مطرح است. آن‌گونه که مجیدی می‌گوید این فیلم با هزینه ۶۳ میلیارد تومانی ساخته شده اما سایت آی‌ام‌دی‌بی و برخی رسانه‌های خارجی مثل گاردین این هزینه را ۴۰ میلیون دلار (حدود ۱۲۰ میلیارد تومان) برآورد می‌کنند.

 

اگر با نگاهی خوش‌‌بینانه رقم اعلامی مجیدی را ملاک قرار دهیم؛ فیلم در فرش داخلی قادر به جبران یک سوم هزینه‌ خود خواهد بود.

بر اساس صحبت گیشه‌داران؛ پس از اکران فیلم مجیدی چندین سانس از دیگر فیلم‌های در حال اکران گرفته شده و به فیلم محمد (ص) اختصاص داده شده است. فروش این فیلم‌ها به شرح زیر است:

«گینس» اولین فیلم سینمایی محسن تنابنده آمار فروش کل خود را پس از ۷۰ روز به ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسانده است.

 

این فیلم در اکثر سینماهای شهرستان به اکران خود پایان داده و در چند سالن محدود تهران ادامه حیات می‌دهد.

«عصر یخبندان» به کارگردانی مصطفی کیایی؛ هفتاد روز در سینماها نمایش داده شده و فروش سه میلیارد تومانی را از ان خود کرده است.

فیلمِ فرزاد موتمن با نام «خداحافظی طولانی» پس از ۵۰ روز نمایش حدود ۳۰۰ میلیون تومان و «دوران عاشقی» ساخته علیرضا رییسیان نیز پس از ۳۵ روز فروش خود را با ۲۲ سالن درتهران به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و در شهرستان با ۴۵ سالن به ۶۵۰ میلیون تومان رساند.

 

این فیلم در هفته گذشته ۲۳۰ میلیون تومان به فروش خود اضافه کرده و فروش کل خود را به یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان رسانده است.

فیلم «مردم به وقت شهریور» ساخته هاتف علیرمردانی پس از اکران ۳۵ روزه در حال نزدیک شدن به یک میلیارد تومان است. سهم تهران با ۱۷ سالن ۵۹۴ میلیون تومان و شهرستان با ۴۴ سالن ۳۲۸ میلیون تومان  است.

«قندون جهیزیه» نیز ساخته علی ملاقلی‌پور دیگر فیلم اولی این روزهای گیشه پس از ۲۱ روز اکران با فروش ۴۶۰ میلیونی و ۲۰ سالن در تهران و ۱۵۵ میلیونی در ۱۲ سالن شهرستان جمع کل فروش خود را به ۶۱۵ میلیون تومان رسانده است.

فروش کلی « نهنگ عنبر» نیز که بیش از ۱۰۰ روز از اکران آن می‌گذرد به ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان رسیده. سهم تهران ۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان و شهرستان ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است.

 

نمایش این فیلم در تهران تنها در پردیس سینمایی کوروش و در شهرستان با در اختیار داشتن ۱۵ سالن ادامه دارد.

آخرین ساخته مجیدی, بزرگترین و پرهزینه‌ترین پروژه تاریخ سینمای ایران, فیلم‌های قندون جهیزیه, گینس, دوران عاشقی, مردن به وقت شهریور, خداحافظی طولانی, عصر یخبندان, محمد (ص), اخبار فرهنگی

پیشنهاد ما

بیوگرافی ژاله درستکار | عکسهای ژاله درستکار و همسرش

بیوگرافی ژاله درستکار | عکسهای ژاله درستکار و همسرش

بیوگرافی ژاله درستکار | عکسهای ژاله درستکار و همسرش بیوگرافی ژاله درستکار | عکسهای ژاله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *